פייסבוק מציגה – הבית החדש שלכם באנדרויד. לאונצר פייסבוקי

 פייסבוק הציגה היום את הממשק החדש שלה לאנדרויד שיחבר אתכם עוד יותר לפייסבוק וגם, את ה htc החדש. תוכלו להוריד ...

21:00
  /  
04.04.2013
  
מאת: אלי חבוש

פייסבוק החליטה להיכנס לתחום הלאונצרים במכשירי האנדרויד ומציגה ממש לפני מספר דקות את הפייסבוק home, מעין ממשק על גבי האנדרויד, לאונצר אם תרצו, שאמור לשים, לדברי מר צוקרברג, את האנשים בראש, לפני האפליקציות.

מרק צוקרברג, כריזמה לא היתה שם 

ובאמת, הפייסבוק home, מטמיע את הפייסבוק כבר ממסך הנעילה ומכניס אתכם ישר לסטטוסים שלכם. אם אתם אנשים שאוהבים להיות מחוברים כל הזמן וחייבים להתעדכן בפיד שלכם, הורידו מיד את הפייסבוק home.

אז מה זה בעצם?

לאחר ההתקנה של האפליקציה, אותה ניתן יהיה להוריד מה play של אנדרויד כבר ב 12 לאפריל, אנחנו נקבל מסך שבו יהיו מסודרים הסטטוסים האחרונים של החברים שלנו, אנחנו יכולים לגלול בין הסטטוסים השונים ואפילו להגיב ולעשות לייק אליהם והכל במסך מלא.

מסך הנוטיפיקציות 

מלבד זאת, פייסבוק מנסה כבר זמן רב להכניס את שרות ההודעות שלהם לתודעה של האנשים ולהחליף את האפליקציות הנוכחיות כמו וואטסאפ למשל ולכן פייסבוק מטמיעה כאן את שרות ההודעות שלה ברקע ובזמן עבודה. אתם משחקים במשחק או גולשים באינטרנט? אם קיבלתם הודעה, נראה אותה על גבי המסך, עם תמונת איש הקשר שלנו בתוך בועה. לחיצה על הבועה שלו תפתח מצב צאט לשוחח איתו.

בזמן משחק קופצת בועת שיחה שאפשר להזיז או לענות לה

אם אתם מחפשים את האפליקציות שלכם, תוכלו להגיע אליהם על ידי החלקת האצבע, אבל פייסבוק רוצים שתגיעו קודם כל לפידים שלהם ולכן, האפליקציות כאן הן משניות.

מסך האפליקציות הוא משני כאן 

בסוף האירוע עלה מנכ"ל htc והציג את מה ששמועות רבות בימים האחרונים כבר הודיעו – ה htc first, מכשיר של htc שיטמיע כבר מהמפעל את הפייסבוק home. המכשיר ייצא גם הוא כבר ב 12 לאפריל וייצא בתחילה דרך att האמריקאית במחיר של 99 דולר (עם מסלול כמובן).

ה htc first. החל מ 12 לאפריל

 

צפוי שעוד חברות ילכו עם פייסבוק באותו כיוון ויוציאו מכשירים דומים. 

 

גם אלו יקבלו פייסבוק הום? 

את האפליקציה נוכל להוריד דרך הפליי כבר ב 12 לאפריל. 

 

לדיון בנושא: פייסבוק מציגה – הבית החדש שלכם באנדרויד. לאונצר פייסבוקי


21:00
  /  
4.4.2013
  
מאת: אלי חבוש

1