חידושים אחרונים בNvidia

ב CES 2013 חברת Nvidia הרשימה אותנו והציגה לנו כמה מוצרים חדשים ובהם את המעבד החדש שלה. ומה היא מסוגלת ...

10:00
  /  
14.02.2013
  
מאת: עמית לגו

מיהי Nvidia

לא שממש צריכים להציג ולהכיר את החברה המוכרת כלכך, אבל חברת Nvidia היא חברה אמריקאית וספקית גדולה של מיקרו-שבבים המשמשים לערכות שבבים של מחשבים אישיים, יחידות עיבוד גרפיות, כרטיסי מסך, התקני מדיה ותקשורת וקונסולות משחק. Nvidia מוכרת בזכות סדרות כרטיסי המסך למחשב GeForce ו-Quadro

לוגו NVIDIA

project shield

לאחר שהרשימה אותנו במעבד החדש שלה TEGRA 4 היא מטמיעה את המעבד הזה גם בקונסולת משחק ניידת ומפעילה בעצם כל משחק אנדרואיד מאחר ויש עליה את מערכת ההפעלה אנדרואיד עם שינוים ספציפיים כמו הTEGRA ZONE. בנוסף, המכשיר גם יריץ ממחשבים משחקים מלאים כמו שאנו רגילים לשחק בהם במחשב כמו Battlefield וCall OF Duty. בעצם כרטיס המסך מפענח את הסצנה הבאה של המשחק במחשב עצמו, ואז הוא משדר את זה למכשיר דרך WIFI וכל המשחקים בעצם יופעלו ע"י אחת מהחנויות הגדולות בעולם למשחקים STEAM.

המכשיר במצב אנדרואיד

השלט עצמו וכפתוריו

המחשב והמכשיר

את הטגרה 4 הציגה החברה בCES האחרון. מדובר במעבד מרובע ליבות ו72 ליבות גרפיות. המעבד אמור להציע ביצועים גבוהים בהרבה לעומת ה-Tegra 3 שפועל בלא מעט טאבלטים של לא מעט חברות.

מעבד הTEGRA 4

geforce experience

לכל הגיימרים בחוץ עם המחשב המפלצתי והציוד היקר הנה משהו שיוכל לעזור לכם לשפר את איכות המשחק שלכם ולהפוך אותו ליותר חלק.rn
כל משתמש NVIDIA עם כרטיס מסך יחיד או בSLI כעת יכול להוריד מהאתר של NVIDIA את התוכנה החדשה המציעה הגדרות חדשות למשחקים שלכם שיתאימו יותר ויעבדו יותר חלק עם כרטיס המסך שלכם. כרגע היא בניסוי BETA ולכן לא כל המשחקים שלכם יתמכו בה. לאחר ההורדה וההתקנה הפנו את התוכנה לכונן המשחקים שלכם דרך ההגדרות. לאחר מכן תוכלו לראות את המשחקים התומכים בה ברשימה בצד שמאל. אז היא תראה לכם בעצם את ההגדרות הנוכחיות במשחק ואת ההגדרות המומלצות וכמובן יש כפתור ליד הרשימה שמעביר את כל ההגדרות למשחק עצמו אוטומטית ללא הצורך להיכנס למשחק ולסדר את ההגדרות בעצמך.

התוכנה עם משחק שלא הותאם עדיין

התוכנה עם משחק שהותאם

NVIDIA מציגה שלל מוצרים חדשים ותוכנות חדשות שיגיעו לשוק בחודשים הקרובים כמו כן התוכנות עדיין בגרסת BETA אך מראות יכולת טובה מאוד בניהול הגדרות.

לדיון בנושא: חידושים אחרונים בNvidia


10:00
  /  
14.02.2013
  
מאת: עמית לגו