הPursuits Series, חזון הקופסאות היבשות של אוטרבוקס

הקופסא היבשה החדשה של אוטרבוקס נראית כמו משהו מסרט בדיוני אבל היא תשמור לכם על כל מוצר יבש ותקין. לא ...

6:00
  /  
04.02.2013
  
מאת: אופק דקל

מבוא

חברת אוטרבוקס היא אחת מחברות המגנים הגדולה בעולם, נמכרת ברחבי העולם ומייצרת פצצות הגנה באיכות גבוהה ביותר. חברת אוטרבוקס מייצרת מגנים בכל מיני דרגות הגנה למגוון רחב מאוד של סמארטפונים וטאבלטים. המעניין הוא שחברת אוטרבוקס לא התחילה את דרכה בכיסויים ומגנים, אוטרבוקס החלה את דרכה בייצור קופסאות קשיחות ועמידות במים בגדלים שונים לשלל מוצרים, מכאן שמה. היום אני אציג בפניכם את הקופסא היבשה החדשה של אוטרבוקס הPursuits. קופסא זו שונה מאוד מקודמותיה, היא קופסא חדשנית יותר ומיועדת גם לסמארטפונים. הקופסא זמינה בשני גדלים אחד גדול Pursuits 40 ואחד קטן המתאים רק לסמארטפון או ארנק או משקפיים הPursuits 20. אני אציג בפניכם היום את הPursuits 40, הקופסא עמידה לנפילות, למים ולחול.

חומרים, מבנה וחלקים

מרכיביה של הקופסא הם פלסטיק וסיליקון.

בפתיחת הקופסא נראים לפנינו שני חלקים, אחד לחפצים כמו מפתחות, משקפיים וארנק. השני מיועד לסמארטפון.

שלד הקופסא בנוי מפלסטיק קשיח, לקופסא יש מין רגליות קטנות אשר מצופות בסיליקון, סוגר הקופסא עשוי מפלסטיק. בתוך הקופסא ישנה רשת סיליקון עבה המיועדת לתפיסת החצים (יוצרת חיכוך), ישנה רשת נוספת אשר נפתחת ויוצרת מן תא לסמארטפון. פסי האיטום בשולי הקופסא עשויים מסיליקון.

גודל הPursuits 40 הוא 30 אינצ'ים מרובעים.

הרגליות

בסיס הרגליות עשוי מפלסטיק המחובר לתיבה. הרגליות בעלות שכבת סיליקון ליציבות הקופסא וליצירת חיכוך עם המשטח. הרגליות לא בולטות מידי נועדות ליציבות הקופסא ושומרות על הקופסא כששמים אותה במקומות מסויימים.

רשת חוצצת

בחלק המיועד לסמארטפון יש רשת סיליקון עבה הנועדה לתפיסת הסמארטפון והצמדתו לדופן הקופסא. זהו כלי שימושי, מקנה יציבות לסמארטפון בתוך הקופסא ועוזר בהגנתו.

הסוגר

הסוגר בקופסת הPursuits בנוי מצויין בניגוד לקופסאות הקודמות. הסוגר קל לפתיחה וסגירה בלי פגיעה באטימה. הסוגר עשוי מפלסטיק ומחובר היטב לקופסא.

רצועת סיליקון

בצד הקופסא מחוברת רצועת סיליקון אשר מאפשרת חיבור של הקופסא על ידי קליפס לתיק או מכנס. שימושי בטיולים וטיפוסי הרים.

העיצוב

דבר נוסף שמאוד אהבתי בקופסא הוא העיצוב, בניגוד לקופסאות קודמות, הPursuits יפה כלפי חוץ וכלפי פנים.

כלפי חוץ היא חלקה ומבריקה, הרגליות והסוגר בצבע השונה מוסיפים ליופי. ניתן לרכוש את הקופסא בשלושה צבעים, כחול, שקוף ושחור. אהבתי מאוד את הצבע הכחול והשקוף.

כלפי פנים רשתות הסיליקון עושות עיצוב מיוחד לקופסא, ביחס לקופסאות אחרות אשר ריקות בפנים קופסא זאת יפה גם כלפי פנים.

אטימות למים

המטרה העיקרית של הקופסא היא עמידות במים, ראינו שיש לנו סגירה חזקה של הקופסא ופס איטום מסיליקון. אוטרבוקס היא חברה אמינה מאוד מבחינתי, וקופסא יבשה אצלם באמת יבשה, אבל איך אומרים, יצאנו לבדוק!

הקופסא עמידה למים עד עומק של 30 מטר.

לסיכום

הקופסא עמידה ממים, מנפילות אשר נועדה לשמור על חפצינו. הקופסא איכותית, ורואים שחברת אוטרבוקס עומדת גם במוצר זה בתו האיכות שלהם. הקופסא הזאת שימושית לאנשים שמרבים לטייל, בעיקר טיול אתגרי בנוסף היא שימושית לטיולי מים.

דבר נוסף שחשבתי על שימושי הקופסא הזאת הוא לבני הנוער שבנינו, שרכשו רק לאחרונה סמארטפון יקר וחדש ומפחדים שייהרס בתיק בית ספר, הPursuits 20 יכול לפתור את הבעיה, הוא קטן יותר, בעל אותם תכונות של הPursuits 40 ומספק הגנה מלאה על הסמארטפון שלך מעבר לכיסוי.

מחיר הPursuits 40 הוא 35$ ומחיר ה Pursuits 20הוא 20$ באתר אוטרבוקס, הבעיה היא שהמשלוח דרך אתר אוטרבוקס הוא יקר. לכן אני ממליץ לרכוש את הקופסא בחנויות מקומיות.

Thanks to Otterbox for supplying the sample for the review
תודה רבה לצלם גל כהן על הצילום של המוצר.

לדיון בנושא: הPursuits Series, חזון הקופסאות היבשות של אוטרבוקס


6:00
  /  
4.2.2013
  
מאת: אופק דקל

1