הודעה לעיתונות: קירות וידיאו חדשים ל-LG

חברת LGrnחושפת לראשונה את מערך השילוט הדיגיטלי המתקדם בעולם לקראת תערוכתrnהבידור הטכנולוגי בלאס ווגאס (CES) 

19:33
  /  
20.12.2012
  
מאת: מרטין סבג

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה:


בין המוצגים מככב לו פאנל הווידאו בגודל 55 אינץ', 3D Video Wall מסך מולטי טאץ' UHD  בגודל 84 אינץ',Smart Gate Media Pole,EZ Sign TV ו-Smart Mirror ועוד שלל פתרונות מובילים בתחום התצוגה והשילוט הדיגיטאליים.

 LG מכירים בצורך העולה בשילוט דיגיטאלי אפקטיבי ויעיל ומחויבת לפיתוח מגוון מוצרים תעשייתיים הכוללים מסכי IPS עוצרי הנשימה וטכנולוגית ה- Smart Energy Saving החסכנית של החברה.

"LG רואה עתיד מבטיח בתחום השילוט הדיגיטאלי", אומר זיו קוריצקי, מנהל השיווק של LG, "אנו גאים להציג מגוון מלהיב של מוצרים המאפשרים תצוגה עילית במגוון רחב של צרכי הלקוח. השילוב בין מסכי IPS לבין טכנולוגית החיסכון Smart Energy Saving ,מציעה את הרווח הכפול בין תצוגה עוצרת נשימה לבין חיסכון באנרגיה."

LG הוכיחה לא פעם את יכולתה בתחום זה בשיתופי פעולה בינלאומיים כמו מקדונלדס, KFC, NIKE ו-   LG .Vodafone LG הובילה מהלכים רחבי היקף בתחום השילוט, דוגמת התקנת 18,000 שלטים דיגיטאליים לרשת מסעדות קנדית. השילוט הדיגיטאלי של LG מצוי היום בשדות תעופה רבים בעולם, כך לדוגמא שדה התעופה בסידני.

הקיר הדיגיטלי    Ultra HD Multi-touch 84 אינץ'

LG מביאה לשוק השילוט הדיגיטלי את בשורת האיכות ב- ULTRA HDומשיקה מסך Ultra HD בגודל 84 אינץ' המכוון לשוק מסכי ה- B2B. המסכים קיבלו את דחיסות הפיקסלים המדהימה של איכות Ultra HD עם טכנולוגיית Multi-touch, שהפכו את המסכך לאינטראקטיבי ומגיב גם למגע, ובכך פתח עוד מגוון רחב של שימושים אפשריים לצרכי מסחר והוראה.

מראת הקסמים של LG ורבים אחרי.

 EZ Sign TV מוצר השנה זו השנה השניה, בשל יכולתו לספק תוכן אינטראקטיבי המותאם במיוחד לכל מוצר. טלוויזיית EZ מתאימה למשימות רבות, הכוללת פרסום, משחקים והצגת שידורים חיים. בין המוצגים החדשים ניתן למצוא גם את Smart Gate Media Pole הדקיק, אשר מוצג עם מסך Smart Mirror ההופך בלחיצת כפתור למראה חכמה.

LG עם הפנים לעסקים

המכירות הגלובליות בתחום השילוט הדיגיטאלי נמצאות בתאוצה מתמדת ומסתכמות בצפי ל-9.5 מיליון יחידות עד שנת 2016. מסכי השילוט של LG נמצאים היום במגוון רחב של מקומות ומבצעים מגוון נרחב של פעולות, הכוללים מוצרי ושירותי פרסום, הוראת תלמידים והוראה מקצועית וכן סיוע במגזר הציבורי ומוסדות השלטון ע"י אספקת מידע חיוני.

LG תציג את מסכי הדגל שלה בתערוכה העסקית החשובה ביותר באירופה Integrated Systems Europe 2013 (ISE) החל מ-29 לינואר באמסטרדם.    

 


לדיון בנושא: הודעה לעיתונות: קירות וידיאו חדשים ל-LG

 


19:33
  /  
20.12.2012
  
מאת: מרטין סבג

1