קבוצת הבטא של Popcorn Hour A-400 יוצאת לדרך!

קבוצת HT שמחה להכריז על פתיחת קבוצת הבטא של Popcorn Hour עבור הסטרימר A-400. רוצים להצטרף לקבוצה? כל הפרטים לפניכם.

7:00
  /  
13.12.2012
  
מאת: צוות HT Israel

Hometheater.co.il היו בין הראשונים בתעשייה בישראל ואף בעולם, לזהות את הנישה החדשה הזו של נגני מדיה מכונן מקומי ומהרשת, אף המצאנו את המילה העברית למכשיר – מזרימדיה (מה שהרבה מכנים סטרימר). ההובלה הטכנולוגית והמקצועית באו לידי ביטוי בקשר הדוק עם כל יצרני המזרימדיות (סטרימרים) המובילים בעולם שכלל: הצצות לסטרימרים עתידיים, ביקורות על כל דגמי החברה המובילים לפני כל גורם עיתונאי אחר בעולם, עדכונים על מה הולך להגיע אלינו בקושחות הבאות, דיווחים על באגים ועוד – הרבה מהפלט שחברי הפורום מסרו, הגיע ישירות לקברניטי החברות.

חברת PopcornHour פנתה אלינו לאחרונה על מנת לקחת את הקשר עם הקהילה לשלב הבא, ולהעביר את היחסים הללו אבולוציה על ידי פתיחת פורום בטא רישמי.

אתר Hometheater.co.il שמח לארח את קבוצת הבטא הרישמית של Popcorn Hour. חשוב לציין כי קבוצה זו הינה הראשונה אשר נפתחת מחוץ לכותלי קבוצת הפורומים של היצרן, networkedmediatank.com, והיא פועלת בשיתוף פעולה מלא עימו. קבוצת הבטא הינה סגורה לבעלי סטרימר A-400 בלבד ורק עבור אלו אשר מוכנים לקחת חלק תורם במתן פידבק על הסטרימר, התקנת קושחות בטא וכדומה.

רוצים להצטרף לקבוצה? ניתן לעשות זאת בקלות, פשוט שרשרו את בקשתכם לשרשור התגובות למאמר ונשקול מועמדותכם לקבוצה.

קבוצת הבטא תהיה סגורה לצפייה על ידי חברי הפורום ויוכלו לצפות בה רק החברים אשר התקבלו לקבוצה.

בהצלחה!

לדיון בנושא: קבוצת הבטא של Popcorn Hour A-400 יוצאת לדרך!

אנו מזמינים כל חברה, יצרני סטרימרים או כל מוצר אחר, יבואנים, מפיצים ומפתחים, לנצל את הקשר לקהל הגדול בישראל של מאמצי טכנולוגיה ומשפיעי דעת קהל. לפרטים, צרו קשר.

7:00
  /  
13.12.2012
  
מאת: צוות HT Israel

1