GameIS2012 – הזמנה לכנס של תעשיית המשחקים הדיגטליים הישראלית

חושב וחולם משחקים?‏ מפתח משחקים? מעצב? מאפיין ‏UX/UI‏? מעצב סאונד? מאייר? אנימטור? ‏כותב? מפיק? גיימר מקצועי? ועוד... אל תפספס את הכנס ...

7:00
  /  
10.12.2012
  
הודעת חסות
Sponsored

GameISrn2012

rnrn

הכנסrnהשנתי של תעשיית המשחקים הדיגיטליים הישראלית

rnrn

יוםrnד', 19.12.12 בשעות 10:00-21:00 בסינמטק חולון.

rnrn

  

rnrn

חושב וחולם משחקים?

rnrn

מפתחrnמשחקים? מעצב? מאפיין UX/UI? מעצב סאונד? מאייר? אנימטור?

rnrn

כותב?rnמפיק? גיימר מקצועי? ועוד…   אל תפספס אתrnהכנס הזה!

rnrn

 לחברי HT המעונינים להגיע לכנס תינתן הנחה בגובה 30% ממחיר הכרטיס בהזמנה בטלפון 03-5021552 עם מתן הקוד: HomeTheater

rnrn

יום שלם של הרצאות מקצועיות עםrnמרצים מהארץ ומהעולם, סקירות של משחקים ישראלים מהשנה החולפת, טורניר שחקניםrnמקצועי, משחקי ראווה, תערוכות ותצוגות מהתחום ועוד הרבה הפתעות!
האירוע יסתיים בטקס פרסי משחק השנה GameIS Awards, בו יחולקו גביעים ופרסים למשחקים הטובים ביותרrnשראו אור השנה.

rnrn

לפרטים נוספים: http://gameis.org.il/      

rnrn

לרכישת כרטיסים: http://tinyurl.com/boaur4j

rnrn

מהrnבתוכנית?

rnrn

·        rn2 אולמות של הרצאות לאורך כל היום

rnrn

·        rnמרצים מהארץ ומחו"ל

rnrn

·        rnתחרות GameIS Awards

rnrn

·        rnתערוכות משחקים במבואה

rnrn

  • תערוכת IsraelrnGame Art
  • נטוורקינג
  • הקרנת
    סרטונים ישראליים
  • עמדות
    משחקי מחשב וקונסולות

rnrnrnrnrnrnrnrn

 

rnrn

הרצאות מרכזיות:

rnrn

IDFrnRANKS: מהפכת המשחוק בעולם ההסברה הצה"לי

rnrn

רב"ט עדו טל וסגן אלה ברזילי, מפתחים בדובר צה"ל בחטיבתrnניו-מדיה

rnrn

בהרצאה בלעדית זו נשמע כיצד שילב דובר צה"ל Gamification (משחוק) במערך ההסברהrnבאינטרנט, ודחף את הגולשים עצמם לנהל את הקרב על ההסברה.

rnrn

בעולם בו תדמיתם של מבצעים צבאיים נקבעים בזירה התקשורתית, המלחמה עלrnדעת הקהל היא אולי החשובה מכל. כדי לתעל קהילה בינלאומית ענפה של גולשיםrnפרו-ישראלים, נדרש כלי ייחודי שיאפשר לאנשים מן השורה לקחת חלק ב"קרבrnההסברה" האינטרנטי.

rnrn

בחשיפה ציבורית ראשונה של אנשי דובר צה"ל יפורט סיפור ההצלחה שלrnמנגנון ה-IDF Ranks, משחק באתר צה"לrnשמטרתו להגביר, דרך חלוקת דרגות וירטואליות, את מעורבות הגולשים ולעזור במאמציrnההסברה של צה"ל ושל ישראל.

rnrn

 

rnrn

איךrnהופכת יצרנית פינבול למפתחת סדרת משחקי Battlefield הפופולארית?
דניאל מטרוס, מסטודיוDICE , חברת בת של Electronic Arts (מפתחת סדרת משחקי Battlefield)

rnrn

*** הרצאת אורח מחו"ל***

rnrn

rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rn rnrn rn rnrn rn rnדניאל מטרוס יספר לנו את סיפורה של חברת DICE, משורשיה בשנות ה-90 כיצרנית משחקי Pinball ועד לביסוסה כחברת ענק כיום. מר מטרוס יחשוףrnחומרים וקונספטים מוקדמים של משחקי החברה, יספר על השינוי ב- DICE עם כניסתה של EA rnלתמונה, וייגע בניהול הסיכונים והשמירה על פרופורציות בשלבים הראשוניםrnלהקמת חברה.

rnrn

במסגרת עבודתו, אחראי דניאל על ניהול הסטודיו מול קהילתrnהשחקנים העצומה של המשחק Battlefieldrn3  והוא מגיע עם רקע עשיר כגיימר תחרותי שייצג בעבר את גרמניה ושבדיה בתחרויותrnספורט אלקטרוני.

rnrn

  

rnrn

הראה ליrnאת הכסף: מונטיזציה וכלכלת משחקים

rnrn

פאנל

rnrn

רוב המפתחים יוצרים משחקים בשביל האמנות. אבל מפתחי משחקיםrnבסופו של דבר צריכים גם לאכול. במושב נשמע מגוון הרצאות בתחום המונטיזציה ויסקרוrnדרכים שונות באמצעותן ניתן לגרום למשחק שלכם להכניס גם כסף: היבטים משפטייםrnשל כלכלות וירטואליות, טעויות בניהול כלכלות במשחקי מובייל, מרצ'נדייז במשחקיםrnונושאים אחרים. במסגרת המושב יתקיים גם פאנל עם שאלות ותשובות מהקהל.

rnrn

 

rnrn

לא רקrnמשחק ילדים: תעשיית המשחקים הדיגיטליים היא תרבות לכל דבר

rnrn

בשנים האחרונות גם בישראל עדים לכך שמשחקים הם יותר מנישהrnבלבד, ותעשיית המשחקים הפכה לאחת מתעשיות הבידור הגדולות בעולם. סביב משחקי וידאוrnהתפתחה תרבות שלמה, וככזו יש גם לבחון אותה בעיניים ביקורתיות ואקדמיות.
rnבמסגרת המושב נסקור נושאים בוערים כמו סקסיזם במשחקים, ונחשוף את הקהל לספורטrnאלקטרוני. בנוסף, בחסות e-Srael יוצגו בכנס עצמו משחקי ראווה של שחקניםrnמקצועיים ב-Starcraftrn2rnוב- CounterrnStrike,rnמהמשחקים התחרותיים הפופולאריים בעולם.

rnrn

 

rnrn

בציר 2012: משחקים חדשים על המדף

rnrn

במסגרתrnהמושב תוכלו לקבל טעימות קצרות ממפתחים ישראלים שיציגו משחקים שפותחו השנה, ביניהםrnגם כאלו שזכו בפרסים בתחרויות בינלאומיות. בנוסף, תוכלו לשמוע וללמודrnמחברות ישראליות כמו Spiky Snail ו- Sidekick Studios שהצליחו לעבור השנה את המשוכה של פיתוח משחקים לקונסולות ועבדוrnמול מפיצות בינלאומיות גדולות כגון מייקרוסופט, במסגרת פאנל שיערך בנושא. המושב בחסות חברת Tacticsoft.

rnrn

 

rnrn

ואז ניקח את ברלין: כיצד מפתחים ישראלים יכוליםrnלהגיע לשוק הגרמני

rnrn

מיכאל לייב, יועץ בנושאי ניו מדיה ב-medienboard ברליןrnוממארגני ה-DGT
rn***הרצאת אורח מחו"ל***

rnrn

מר לייב יסקור את תעשיית המשחקים בגרמניה ואת השוק הגרמניrnלמשחקים דיגיטליים, ידבר על היבטים תרבותיים ועסקיים יחודיים לגרמניה, ויספר עלrnשיתופי פעולה אפשריים של חברות ישראליות וגרמניות וכן על אווירת הסטארט-אפ התוססתrnשל ברלין.

rnrn

מיכאל לייב הוא יועץ בנושאי ניו מדיה ב-medienboard של ברלין, ואחד מהאחראים על אירוע הDGT-rn אירוע מפתחי המשחקים השנתי של גרמניה. הוא מרצה מוביל בשלל כנסיםrnבינלאומיים בעולם.

rnrn

  

rnrn

פיתוח לחלונות 8 וחלונות RT– בחסות מיקרוסופט

rnrn

במסגרת מושב פיתוח המשחקים של הכנס יועברו הרצאות על מגווןrnכלי פיתוח שונים ופופולאריים כמו Unreal Development Kit,rnAdobe Air ו-Blender. אך אחד משיאיrnהשנה הוא יציאת מערכת ההפעלה חלונות 8 ושלל הכלים שמיקרוסופט מציעה למפתחים: מכליrnהפיתוח עצמם ועד למערכת הפצת התוכן המובנית במערכת ההפעלה. בין היתר נשמע במושב עלrnפיתוח משחקי HTML5 לחלונות RT, ועל פיתוח משחקים לחלונות 8 ב-cocos2dx.

rnrn

  

rnrn

עיצוב חווית שחקן

rnrn

מעצבי משחקים, או בשמם הלועזי Game Designers, מביימיםrnומעצבים את חווית השחקן במשחק. במושב זה נתמקד במספר נקודות העולות במהלך שלביrnהעבודה של מעצב המשחק: כיצד משתמשים במוות בתור מכניקת משחק? כיצד מעצבים משחקrnבאנימציית Stop Motion? במסגרת המושב תערך הרצאה בשיתוף עם פסטיבל PrintScreen על ה-lonely player, וכיצד מעצביrnמשחקים מפיגים את הבדידות במשחקים המיועדים לשחקן בודד. נושאים אלה ועוד יועלוrnבמושב המיועד גם למעצבי משחקים וגם לקהל הרחב אשר מעוניין להרחיב אופקים בנושא. מושבrnעיצוב המשחקים בחסות חברת Playtika.

rnrn

  

rnrn

תחרות GameIS Awards 2012

rnrn

התחרות השנתית למפתחי משחקים בישראל,rnהכוללת את חלוקת פרסי ה"פסילון" וכן פרסים לזוכים מנותני החסות שלנוrn(מיקרוסופט,Utest, בירה שפירא,  אולפני גלrnקול, Taptica ,Tacticsoft).
rnגם השנה נשלחים לתחרות מעל ל-100 משחקים ראויים שיתמודדו בשלל קטגוריות שונות,rnויקשו על השופטים את הבחירה. ברשימת השופטים המאוד מכובדת תוכלו למצוא את גיאrnמר (הדג נחש), רן אלמליח (כנסיית השכל) ונציגנו הבינלאומי D.J.Skazi, שישפטוrnבקטגוריית הסאונד.

rnrn

מה עוד?

rnrn

תערוכות משחקים במבואה

rnrn

פרוייקטים נבחרים מהמכוןrnהטכנולוגי בחולון ומהתוכנית לפיתוח משחקים בבית ברל.

rnrn

  

rnrn

תערוכת IsraelrnGame Art

rnrn

מבחרrnיצירות גראפיות מתוך משחקים ישראליים יוצגו בכל רחבי הסינמטק. ניתן לשלוח עבודות לכתובת זו.

rnrn

  

rnrn

נטוורקינג ומשבצת דרושים לחיפוש עובדים או עבודה בתחום.

rnrn

 

rnrn

הקרנת סרטונים ישראלייםrnהקשורים לתחום.

rnrn

  

rnrn

עמדות
משחקי מחשב וקונסולותrnהפתוחות לקהל הרחב כנגד מיטב השחקנים המקומיים.

rnrn

 

rnrn

מי עומדrnמאחורי הכנס?

rnrn

קהילת GameIS התגבשה במהלך חמש השנים האחרונות במטרה לרכזrnאת הפעילות הארצית בתחום משחקי המחשב. בתקופה זו עסקה הקבוצה בקידום התעשייהrnהמקומית, בדגש על יצירת מודעות לתחום, מפגשים מקצועיים, קיום אירועים חברתיים, מתןrnעזרה הדדית, גיוס חסויות וכד'. הקהילה, שהתפתחה מרשימת תפוצה מצומצמת לקהילתrnפייסבוק המונה כ-2000 חברים, מהווה ארגון גג למפתחי המשחקים בארץ ומקיימת מגוון שלrnאירועים ופעילויות על פני השנה.
rnבשנת 2011 הוקמה גיים איז, עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל (ע"ר),rnעמותה בפיקוח עורך דין המנוהלת כחוק ע"פ תקנון; העמותה היא מלכ"רrnופעילות החברים בה הינה התנדבותית.

rnrn

לפרטים נוספים על הכנס וקהילת GamesIS: http://gameis.org.il/

rnrn

לרכישת כרטיסים: http://tinyurl.com/boaur4j

rnrn

דף הפייסבוק שלנו: http://tinyurl.com/bk94oqv

rnrn

ליצירת קשר ומידע נוסף: ליאתrnוקס [email protected] טל: 052-2203315

rnrn

 

 

 

לדיון בנושא: GameIS2012 – הזמנה לכנס של תעשיית המשחקים הדיגטליים הישראלית


7:00
  /  
10.12.2012
  
הודעת חסות