שירות חדש יביא לכם סרטי קולנוע הביתה באותו יום שהם יוצאים

מקור: prima cinemaחברת Prima Cinema מלוס אנג'לס משיקים מוצר חדש בשם Prima Cinema אשר מבטיח למנוייו לקבל הביתה סרטי קולנוע ...

19:01
  /  
27.11.2012
  
מאת: עפר לאור

איך הם עושים זאת? קל מאוד, מבחינה טכנית, הם פשוט נחשבים לבית rnקולנוע "מבוזר", כלומר – במקום המון צופים בבית קולנוע אחד, יש להם הרבה rnבתי קולנוע ביתים עם מספר קטן של צופים. 

המערכת פועלת על ידי הורדת rnהסרטים באופן אוטומטי לתוך הדיסק הקשיח של נגן יעודי שלהם (סוג של סטרימר rnעם Push VOD). הסרטים יורדים לפני מועד שחרור הסרט בבתי הקולנוע, באיכות שלrn בלוריי (לטענתם, אפילו יותר טוב) ובשניה שבבתי הקולנוע משוחרר הסרט, הסרט rnגם משתחרר ברשימת הסרטים של המערכת וניתן לצפות בה. כמובן שלא רק איכות rnהוידאו גבוהה (כולל תמיכה בתלת מימד) אלא שגם האודיו נשמר במערכת בפורמטי rnHD, כגון Dobly TrueHD או PCM ב-7 ערוצי שמע.


מקור: uncrate

טכנולוגית מדובר במכשיר לא מסובך במיוחד ובשירות די פשוט, למעט נושא ה-DRM וכמובן נושא זכויות היוצרים שהחברה צריכה לשלם.

כידוע,rn ככל שסרט משוחרר קרוב יותר למועד ההוצאה שלו בקולנוע, כך גם המחיר של rnהרשיון עולה. כך גם במקרה הזה – השירות הזה אינו מיועד לאנשים בעלי תקציב rnקולנוע ביתי אופייני. המחירים אינם שווים לכל כיס – 20,000 דולר זה המחיר rnשל התקנת המערכת. על כל סרט יש צורך לשלם כ-500 דולר… 

על מנת rnלמנוע מילדים או אורחים בלתי רצויים מלרכוש סרטים ב "טעות", המערכת כוללת rnגם זיהוי ביומטרי של בעליה – אשר הם היחידים שיכולים לרכוש את הסרטים לצפיהrn (איזה באסה לבייבי-סיטר).

מקור: Uncrate

לדיון בנושא: שירות חדש יביא לכם סרטי קולנוע הביתה באותו יום שהם יוצאים


19:01
  /  
27.11.2012
  
מאת: עפר לאור

1