מלחמת הציפורים הכועסות

החזירים לקחו תפנית לא צפויה ועברו לצד האפל. סימכו על האן סולו והקונפדרציה שישיבו את העניינים למסלול. הגרסה החדשה של ...


 

מלחמת הכוכבים השתלטה על הציפורים הכועסות של ROVIO, או שמא הציפורים אלו שהשתלטו על סקייווקר של לוקאס. כך או כך, אנחנו מקבלים גרסת משחק מהנה מאוד ושונה במקצת מהגרסאות הקודמות, לא במשחקיות, אלא בדמויות המובילות במשחק.

את טביעת הרגל של מלחמת הכוכבים ניתן לראות לאורך כל המשחק החדש, החל מהפתיחה, דרך רמות המשחק ועד הקרדיטים. זה לא רק משחק שיש בו רמזים למלחמת הכוכבים אלא שניהם התמזגו ממש לאחד.

בגרסה החדשה אנחנו מקבלים ציפורים חדשות עם תכונות הג'דיי – ציפור בעלת לייטסייבר שתחתוך כל מה שבדרכה, האן סולו כציפור בעלת אקדח לייזר, ציפור המשתמשת ב "FORCE" וגם את צ'ואי, ציפור חזקה שתרמוס הכל.

הדמויות ש"פתחנו" במשחק 

שלבי המשחק משלבים את משחק הציפורים המוכר והטוב בו אנחנו זורקים את הציפורים לעבר החזירים, המגלמים את הרעים…חיילי האימפריה למשל, הן על הארץ והן בשילוב רמות ה SPACE של הגרסה הקודמת. הרי מלחמת הכוכבים בחלל, לא?

ציפור בונוס נוספת מאפשרת יריית ביצת איכון לעבר המטרה, לחיצה נוספת תקרא למילניום פאלקון שתירה לעבר סמן הלייזר/הביצה שזרקנו. ככל שננצח במשחק, נקבל יותר ביצות בונוס כאלה. 

בתוך שלבי המשחק נקבל סצנות מוכרות מתוך הסרטים, אם זו הסצינה בה הקירות סוגרים על הגיבורים שלנו והם צריכים להיחלץ מהר, אם בסצינת המועצה ואם בסצינת דארת ויידר על כוכב המוות והירייה המדוייקת לתוך הפיר. בין לבין נקבל סצינות מעבר קומיות בכיכובן של הציפורים. אגב, למודאגים, האן סולו יורה ראשון כאן (למביני מלחמת הכוכבים בלבד).

סצנות מוכרות

 

כל המשחק מלווה בסאונד טראק מעובד של מלחמת הכוכבים, מה שמכניס אותנו לאוירה. הכל מעוצב בשילוב של הציפורים עם מלחמת הכוכבים כשאף כוכב המוות מעוצב בצורת חזיר שלמעשה מזכירה לנו יותר את דיסני שרכשה לא מזמן את הזכויות.

שלב כוכב המוות. האם זה חזיר או מיקי מאוסשל דיסני? 

לסיכום:

 העבודה שבוצעה על הגרסה הזו פשוט נפלאה. חובבי מלחמת הכוכבים פשוט יתמוגגו על הגרסה, השדרוגים והציפורים המיוחדות שקיבלנו והעתק הסצנות מהסרט יעלו חיוך על הפנים. אלה שלא חובבי סקייווקר וחבריו, יקבלו משחק ציפורים זועמות מעניין עם רמות שונות ממה שהכירו וציפורים בעלי יכולות משודרגות.

ושהכוח יהיה איתכם. 

להורדת גרסת הציפורים, מלחמת הכוכבים לאנדרויד בחינם.

להורדת גרסת הציפורים, מלחמת הכוכבים לאייפון/IOS בתשלום של 0.99 דולר.  

 

סרטון GAMPLAY. בסוף הסרטון יש ספוילר לשלב האחרון:

 

 

 

 

לדיון בנושא: מלחמת הציפורים הכועסות


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

23:00
  /  
10.11.2012
  
מאת: אלי חבוש

1