באלמר – ישראל היא *ה* מדינה של ההייטק

  בסגנונו הצבעוני והרעשני, הכריז סטיב באלמר שישראל היא המדינת ההיטק ולכן היא המדינה הראשונה מחוץ לארה"ב שבו הוא משיק את ...

12:30
  /  
05.11.2012
  
מאת: עפר לאור


דני ימין נפגש עם סטיב באלמר

בעשר הימים הקרובים ההשקה המתגלגלת תמשך בכל איזורי אירופה וברחבי העולם. 

Surfacern זו ההשקה החשובה של מיקרוסופט. באלמר מעט התלונן שמתלהבים יותר מדי מהשקותrn חומרה מאשר השקות תוכנה (כאשר לדעתו התוכנה חשובה יותר).

בסופ"ש הראשון מכרו יותר מ-4 מיליוני שדרוגי Windows 8. הפעם השדרוגים בעיקר יגיעו דרך שדרוגי חומרה – מחשבים חדשים.

Josh topolsky קיבל אזכור כמגזין הטכנולוגיה החשוב ביותר בתקופה האחרונה – והוא אמר שמי האמין שמיקרוסופט תהיה זו שתצליח לחדש כל כך בתחומי הטלפון ועיצוב תעשייתי.

המחשבי PC החשובים ביותר והמיוחדים ביותר (לא רק טאבלטים) הם מחשבי Windows 8. האם צריך טאץ' במחשב לפטופ – ברגע שתראו איך אפשר לשלב בין לפטופ רגיל לטאצ' לעולם לא תוותרו על הפיצ'ר הזה. 

Windows 8 צורך הכי פחות מעבד, זיכרון, עולה הכי מהר ורץ הכי מהר שאפשר – בהכי פחות צריכת בטריה. באלמר אומר שה-PC הוא המכשיר החכם הכי חזק כיום – למרות הטלפונים הסלולרים החכמים.

באלמר אומר שה-PC כיום יודע לראשונה לעבוד באופן מושלם גם עם עכבר, גם עם מגע, גם עם מקלדת וגם בלי. אפשר להיות סוף סוף פרודוקטיבי ולכן לא צריך להחליט אם רוצים מכשיר שישמש כמכשיר צריכה לעומת מכשיר שמאפשר צריכת תוכן. מחשבי PC כיום הופכים מחדש לצרכנים מסוג א' (אחרי שהם פיגרו אחרי טאבלטים ומכשירים ניידים). אפשר להפוך את המחשבים, לפרק את המקלדת, לקפל את המכשיר ולהפוך אותו מצורה אחת לאחרת – זו התפתחות שלא היתה קיימת בעבר.

התמונה החיה ב-Windows 8 מאפשרת לך לראות מה קורה באופן חי על כל המכשירים שלך. המכשירים שלך מותאמים לך והמידע חי ללא קשר באיזה סוג מכשיר אנחנו צופים או משתמשים בכל רגע נתון.

לגבי Windows 8 phone – נמאס לבאלמר מכמויות אייקונים אינסופית. הוא רצה מכשיר שיתאים את עצמו למה שאנחנו צריכים. באלמר טוען שהמכשירים החדשנים ביותר הם בתחום ה-Windows phone – המסכים הטובים ביותר, החומרה החזקה ביותר, המצלמות המתקדמות ביותר וכו'. 

באלמר עושה לוגאין ל-Surface ומיד מקבל את המסמכים שלו, את המיילים שלו וכמובן גם את ה-notes לפרזנטציה שהוא נמצא ממש ברגע זה…

ה-Surface עדיין לא מושק בישראל – לדברי באלמר זה יקרה בקרוב (זוכרים שהוא אמר ב-2008 שה-XBOX אוטוטו מושק בישראל?)…

לדיון בנושא: באלמר – ישראל היא *ה* מדינה של ההייטק


12:30
  /  
5.11.2012
  
מאת: עפר לאור

1