תמונות ווידאו מביתני Microsoft Discovery

מיקרוסופט משיקה פלטפורמות רבות בישראל באירוע מיוחד בהשתתפות סטיב באלמר. כל זאת שבוע בלבד אחרי ההשקה העולמית של Windows 8 ...

10:46
  /  
05.11.2012
  
מאת: כתבי HT
      10:46:59אלי חבוש EliHaboosh

הקהל נכנס.אנחנו במקום טוב באמצע.אפשר יהיה להריח את הזיעה של באלמר. TMI

סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט העולמי וסלבריטי בפני עצמו – יגיע היום לשני אירועים של מיקרוסופט – Discovery בגני התערוכה ו-Think Next בהאנגר 11. לא רק נדיר שבאלמר מגיע לארץ, השילוב של הגעתו שבוע בלבד אחרי השקות מקבילות בארה"ב וברחבי העולם (ובמקביל לבחירות בארה"ב…) הן הישג מטורף למיקרוסופט ישראל.

אז מה צפוי לנו בהשקות היום:

  • XBOX 360 + XBOX LIVE – להזכירכם שב-2008 הבטיח באלמר שתוך "כשנה" ה-XBOX יושק בישראל. "אין שום סיבה הגיונית לכך שהמוצר לא הושק בישראל עדיין". אם זאת המוצר הסתבך והפך למתוחכם יותר – שירות XBOX LIVE עלה וכיום נותן יכולות רשת רבות לפלטפורמה של XBOX 360, כולל משחקי רשת, רכישת מוצרים וכו'. לאחרונה השיקה מיקרוסופט את ממשק METRO החדשני על גבי ה-XBOX 360.


ממשק המטרו החדש מעל ה- XBOX 360.

XBOX 360 יושק בישראל, ויחד איתו שירות XBOX LIVE, אשר כבר עלה ללקוחות ישראלים שיכולים לרכוש מנויים שונים לחבילות במחירים שנעים בין 20-30 ש"ח בחודש. עם זאת, לא ברור אם יושקו בקרוב גם שירותי תוכן עם השירות, שכן מיקרוסופט משיקה אותם בהדרגה ברחבי העולם. שירותים כאלה יכולים לכלול יכולות רכישה של סרטים, מוזיקה וסדרות לצפיה על גבי הפלטפורמטות השונות.

  • Windows 8 – גרסא מלאה של Windows 8 אשר משלבת ממשק משתמש מתקדם (Metro) שמציג live tiles – תמונה חיה של העולם שלכם אך גם מסוגלת לתמוך אחורה באפליקציות desktop. הממשק החדש יאפשר למיקרוסופט לגשר בין טאבלטים, טלפונים ומחשבים.
  • Windows 8 RT – גרסאת ARM סגורה יותר של Windows 8 אשר כוללת ממשק זהה ל-Windows 8 המלא, אך מיועדת לרוץ בתוך ממשק טאבלט בלבד. גרסא זו לא תוכל להריץ אפליקציות רגילות, אך רק כאלה שירדו מחנות האפליקציות שלהם. חברות כגון ASUS, סמסונג ו-LG צפויים להציג טאבלטים שונים ומשונים שמריצים את RT אשר מגיעה גם עם Office 2013 home בלי תשלום נוסף.
  • Windows 8 phone – גרסאת מערכת ההפעלה Windows 8 מגיעה גם לטלפונים חכמים. מיקרוסופט תאמה את ההשקה כך שמספר טלפונים יושק במקביל : HTC תשיק את 8X, נוקיה את טלפוני 920 + 820, סמסונג את ATIV ועוד.
  • Surface – הטאבלט של מיקרוסופט גם הוא צפוי לקבל השקה בישראל, ויריץ Windows 8 RT.


Surface – הטאבלט של מיקרוסופט

  • חנות אפליקציות – חנות אפליקציות שתעבוד על כל הפלטפורמות של מיקרוסופט. כמו XBOX LIVE גם שירות זה צפוי לקבל תשלום מישראלים ללא פוילרשטיקים (רישום במדינה אחרת, שימוש בכרטיס אשראי מחו"ל וכו'). כל התשלומים יהיו בשקלים!
  • עברית – כל השירותים יקבלו גרסאות עבריות. משמעות הדבר היא שניתן יהיה להשתמש בכל שירותי מיקרוסופט ובכל מערכות ההפעלה עם עברית מלאה ללא מגבלות. זה כולל גרסא עברית מלאה ב-Windows 8 phone, מקלדת ותמיכה עברית ב Windows 8 וב-Windows 8 RT ותמיכה עברית מובנית מלאה ב-Surface וב-XBOX!

 וידאו של הביתנים

 

 

 

תמונות מ-Discovery 2012


מולי עדן מאינטל

 

לדיון בנושא: מיקרוסופט Discovery: השקה מסיבית של פלטפורמות רבות בישראל


10:46
  /  
5.11.2012
  
מאת: כתבי HT

1