אפל פותחת את החנות הגדולה בסין.

אפל פותחת מחר, 20 לאוקטובר, את החנות הגדולה ביותר בסין. אלי חבוש נמצא עכשיו בבירה הסינית ומביא תמונות מהחנות שעות ...

18:00
  /  
19.10.2012
  
מאת: אלי חבוש

זו לא החנות הראשונה של אפל בסין בכלל ובבייג'ין בפרט אבל זו בהחלט הגדולה שבהן. עם שלוש קומות, כ-300 עובדים וקומה שלמה המוקדשת לתמיכה ושרות, זוהי החנות הגדולה של אפל בסין והשלישית בעולם בעלת מדרגות זכוכית מפותלות לגובה שלוש קומות.

את החנות תפתח אפל בעוד כמה שעות, ב-20 לאוקטובר בשעה 9:00 בבוקר (שעון בייג'ין). למי שתוהה, לא נצפה כל תור לפני החנות ערב לפני הפתיחה. 

 

החנות בבוקר 

 

החנות בערב, שעות לפני הפתיחה. עדיין עובדים לארגן אותה למחר 

 

בביג'ין ישנן כבר שתי חנויות הממוקמות במקומות מערביים/תיירותיים אסטרטגיים. חנות נוספת למשל ניתן למצוא באזור הבילויים של בייג'ין – סאנליטון, ליד בארים נערביים שנפתחו בסביבת שגרירויות זרות. גם שם, כמו בחנות החדשה ניתן למצוא את מדרגות הזכוכית.

 

החנות בסאנליטון 

 

החנות החדשה ממוקמת ברחוב וואנגפוג'ינג שהוא רחוב מרכזי ועמוס מאוד שנסגר לרוב בערב לתנועת מכוניות ומהווה מדרחוב בו תיירים רבים מסתובבים בין החנויות והשווקים השונים בערבוב של חדש וישן, יקר וחדשני מול זול ופשוט כשממש מול החנות החדשה תוכלו למצוא החל מצעצועים בחצי שקל ועד למזון חי על שיפוד כשהחנות עצמה משוייכת לקניון APM היוקרתי ברחוב.

  

על השיפוד – עקרבים צהובים ושחורים, חגבים וזחלים. חלקם עוד חיים 

אין ספק שהחנות החדשה נמצאת במקום מרכזי. החנות מעוצבת בצורת קשת כשפניה מכוסים בחלונות ראווה המביטים לפינת הרחוב. לצערם של הסינים, לא ניתן יהיה למצוא, עדיין, אייפון 5 בחנות החדשה. הקהל הרחב יוכל להיכנס לחנות החל מ-20 לאוקטובר בשעה 9:00 ועד אז שומרים מאבטחים רבים על החנות המגודרת במרחב סטרילי גדול למדי מסביבה.

 

מאבטחים את החנות לפני הפתיחה

החנות מעוצבת בסגנון אפלי המוכר, מינימליסטית, חלונות ראווה ענקיים, שולחנות עץ עם המחשבים והטאבלטים עליהם ועובדים בעלי חולצה כחולה. כן, גם ג'ניוסים תמצאו שם. החנות ענקית ומרשימה מאוד. רק גורם לנו לקנא ולרצות אחת גם בישראל. מתי נראה אצלנו איזו חנות קטנטונת של אפל הרשמית? 

"הסגידה לתפוח". גם בסין. החנות בוואנגפוג'ינג, בייג'ין.

 

 

לדיון בנושא: אפל פותחת את החנות הגדולה בסין.

 


18:00
  /  
19.10.2012
  
מאת: אלי חבוש