ועדת המדרוג לאינטרנט שמחה להכריז על הצטרפות אתר HT Israel לועדה

HT Israel, אתר הטכנולוגיה, מוצרי הצריכה האלקטרוניים הגדול בישראל נכנס לועדת מידרוג האינטרנט של ישראל ומתברג ישירות בעשרת האתרים/מדורי טכנולוגיה ...

7:00
  /  
16.10.2012
  
הודעה לעיתונות

הודעה לעיתונות של ועדת המדרוג למדידת שיעורי הגלישה באינטרנט:

"ועדת המדרוג לאינטרנט שמחה להכריז על הצטרפות אתר HT Israel למדידת הרייטינג בישראל"

כניסת האתר למדידה מרחיבה את כיסוי הגלישה ונתוני המדידה המסופקים למשרדי הפרסום. הצטרפות האתר ממחישה את הרצון של השוק כולו להתבסס על מערכת מדידה אחידה ואמינה לצורכי תיכנון מדיה וניתוח קהלי מטרה באינטרנט הישראלי.

החל מנובמבר 2011 מפרסמת הוועדה למדרוג האינטרנט, אחת לחודש את טבלת הרייטינג של האתרים הישראלים החברים בוועדה. בנוסף לפרסום בתקשורת, הוועדה מעבירה אחת לחודש, לכל חבריה, קובץ נתונים מלא המשקף פרמטרים רבים ומאפשר פילוחים לפי קהלי מטרה ספציפיים באתרים הנמדדים.
מאז פירסום הנתונים הראשון הוועדה פועלת במרץ על מנת לצרף כמה שיותר אתרים ישראלים לפרויקט המדידה ובכך בעצם לאפשר מתן תמונה מלאה של האינטרנט הישראלי.

אנו שמחים להודיע על הצטרפותו של אתר http://www.hometheater.co.il/ לוועדת מדרוג האינטרנט.
נתוני האתר יכללו בנתוני הוועדה החל מחודש ספטמבר.
אתר HT Israel עוסק בתחומי אודיו וקולנוע ביתי וטכנולוגיה בידורית, כמו גם בתחומי הסלולר, טלפונים
חכמים, טכנולוגיה ביתית מתקדמת ומוצרי צריכה .

הוועדה על כל חבריה, מברכים על הצטרפותו של האתר.

מנכ"ל הוועדה, גל תורגמן: "אני רואה בהצטרפות אתר Israel HT למדידה צעד משמעותי לוועדה ולאתר עצמו. הגדלת מספר חברי הוועדה מעלה את שוויון ההזדמנויות שיש לאתרים ישראלים מול משרדי הפרסום והמפרסמים, המהווה מטרה עיקרית של הועדה.
אנו נמשיך לפעול להכנסת גופים נוספים, אתרים מוכרים יותר ופחות, נישתיים ומגזריים וכל גוף אחר שיהיה מעוניין."

מרטין סבג, מבעלי האתר: "כניסת HT Israel לוועדת המדרוג מהווה עוד צעד בגדילת האתר ובמיצובו בקרב אתרי האינטרנט המובילים בישראל. כלי המדידה של הועדה יאפשרו למפרסמים להגיע לקהל הממוקד של האתר, באופן אשר הופך את הפרסום לאפקטיבי הרבה יותר".

עם פרסום התוצאות לחודש ספטמבר 2012, אתר Hometheater.co.il מתברג ישירות למקום ה-41 באינטרנט הישראלי (אחוז החדירה של האתרים החברים בוועדה הינו 90% שהם כ-4.5 מיליון גולשים, מכלל הגולשים בישראל). זוהי עליה של שני מקומות מחודש אוגוסט 2012, כאשר כלל האינטרנט הישראלי ספג ירידה של כ-8% בממוצע במהלך חודש ספטמבר, ככל הנראה בגלל תקופת החגים, בה גולשי ישראל העדיפו לנפוש מאשר לגלוש באינטרנט.

 

מערכת המדידה שבה משתמשת ועדת המדרוג, של חברת Gemius, נותנת לא רק נתוני טראפיק של האתר אלא גם מידע דמוגרפי על הגולשים ע"י פאנל של גולשים. כשמסתכלים על החתך הדמוגרפי של האתר (גברים בעיקר, בעלי הכנסה מעל הממוצע, בגילאים 20-45 המתעניינים בטכנולוגיה והם מאמצים מוקדמים), מיקום האתר הופך להיות הרבה יותר מעניין והוא קופץ לעשיריה הראשונה בישראל בתחום הזה.

 

לדיון בנושא: ועדת המדרוג לאינטרנט שמחה להכריז על הצטרפות אתר HT Israel לועדה


7:00
  /  
16.10.2012
  
הודעה לעיתונות

1