בוקסי משיקים את BoxeeTV בערים מסויימות בארצות הברית

 זה רשמי BoxeeTV ימכר בארה"ב ב-99 דולר החל מנובמבר ב-8 ערים ברחבי ארה"ב. גישה שונה, ושוק שונה מהתפיסות הקודמות של ...

23:20
  /  
16.10.2012
  
מאת: עפר לאור

זה רשמי BoxeeTV ימכר בארה"ב ב-99 דולר החל מנובמבר ב-8 ערים ברחבי ארה"ב.

המכשירrn שונה לחלוטין מהגישה הקודמת של החברה (כולל עיצוב הרבה פחות הרפתקני). במקום סטרימר או מכשיר ל Cord rncutters מדובר כאן על DVR שמקליט בענן ומשתלב עם כבלים ואנטנה רגילה.

הפלטפורמה החדשה,rn שפותחה במהלך השנה האחרונה מאפס כבר אינה מבוססת על קוד פתוח אלא על rnטכנולוגיה של בוקסי עצמה. היצרן של הקופסא הוא ככל הנראה חברת D-Link rnוהמיקוד של החברה הוא בהשתלבות עם טלויזיה קיימת ולא מהפכה חדשה עבור rnמתנתקי הכבלים כבעבר. למכשיר יש שני טיונרים וחיבור רשת. המכשיר מתפקד בעצםrn כמו TiVo או יס מקס, ויאפשר הקלטה של תוכניות מהטיונרים. להבדיל מיס מקס -rn ההקלטה בפועל לא נעשית על המכשיר עצמו אלא מועלת לחשבון שלכם בענן, כאשר rnהתשתית של בוקסי תאפשר הקלטה ללא מגבלות מקום, הקלטות מקבילות וכו'. 

ככלrn הנראה כיווץ והקלטה משותפת (משתמשים שונים יקליטו בפועל חלקים שונים rnמהתוכן) יאפשר למשתמשים שונים שמקליטים את אותו פרק של אותה סדרה, לאחסן rnבפועל הקלטה אחת במקום שכפול שוב ושוב של אותו תוכן. 

 

המודל רווי rnהאפליקציות נזנח – וככל הנראה יהיו מספר לא גדול של אפליקציות יעודיות כגוןrn Netflix ו-VUDU עם כפתורים יעודיים לשירותים הללו בשלט. גם השימוש הנרחב rnב-Flash שהיה אחת המגבלות של ה-Boxee Box (אותו מכרה חברת D-Link rnבכ-250,000 יחידות אך ללא רווח ברור לחברת בוקסי).

בוקסי כבר rnנכנסה לעולם האייפד והאייפון עם Cloudee כאשר ניתן כבר היום לשתף תוכן rnמהמחשב שלכם לחשבון הזה בענן. בשילוב עם BoxeeTV ניתן יהיה גם לצפות כנראה rnבהקלטות שלכם על ידי הזרמה מהענן וכך ניתן יהיה בסופו של דבר לראות את rnהתכנים שהקלטתם, התכנים שהורדתם ודברים שצילמתם בעצמכם, כל עוד אתם מחובריםrn לאינטרנט.

הקונספט מעניין, והמחיר זול. אפשר רק לאחל לחברה בהצלחה עם המיזם החדש.

לדיון בנושא: בוקסי משיקים בארה"ב את ה-BoxeeTV


23:20
  /  
16.10.2012
  
מאת: עפר לאור

1