חברת Tvinci הישראלית מגייסת 4.5 מיליון $

 חברת tvinci, מפתחת ומספקת פלטפורמה עבור ספקי שירותי טלוויזיה (כבלים, לווין וגם שחקנים חדשים כמו מפעילות סלולאר ופורטלי מדיה) המפשטת ...

22:38
  /  
15.10.2012
  
מאת: מרטין סבג

את השירות צורכים לא רק מפעילים חדשים שמראש כל התשתית שלהם היא rnאינטרנטית אלא גם מפעילים ותיקים יותר אשר רוצים להשלים את הפלטפורמה rnוהתשתית הקיימת ע"י מתן שירותים על גבי האינטרנט עבור מכשירים כמו SMART rnTV, קונסולות משחקים, מחשב ומכשירים ניידים (סמארטפונים וטאבלטים).

לקראתrn סוף שנת 2012, השנה המוצלחת ביותר של החברה עד כה (רק לאחרונה כמעט הכפילהrn את כמות העובדים עקב סגירת כמה עיסקאות מאוד יפות), מודיעה החברה על סיום rnסבב השקעה נוסף בגובה של 4.5 מיליון דולרים מהמשקיעים הקיימים, קרן ההשקעותrn Kaedan וזוהר גילון ומשקיע חדש, Trellas Enterprise.

לפלטפורמה rnהחדשה הם קוראים OTT2.0 המציין שזהו מבחינתם האבולוציה של ה-OTT הותיק בכך rnשהמערכת מאפשרת לפתח בקלות רבה אפליקציות למובייל ולטלוויזיות חכמות, מה rnשמאפשר לספקי התוכן או השירות להעביר וידיאו ליותר מסכים.

הגיוס הזה rnמשלים את הגיוסים שהחברה עשתה עד כו לקצת יותר מ-6 מיליון דולרים. לחברה rnכ-50 עובדים, יש לה משרד בתל-אביב ומשרד בלונדון עם לקוחות בכל העולם.

לפרטים נוספים: tvinci

 

לדיון בנושא: חברת Tvinci הישראלית מגייסת 4.5 מיליון $


22:38
  /  
15.10.2012
  
מאת: מרטין סבג

1