IFA 2012 – חידושים מבית Pure Acoustics

חברת Pure Acoustics, בעלת השורשים הישראלית, כיאה לחברה בינלאומית, מציגה את החידושים שלה בתערוכת IFA 2012. פגשנו את דרור, הבעלים ...

15:56
  /  
03.09.2012
  
מאת: מרטין סבג

רקע

בואו ננקה רגע את השולחן, לא, חברת פיור אקוסטיקס היא לא חברת מדבקה. חברת מדבקה (לפחות לפי הגדרתי) היא חברה אשר לוקחת מוצרי OEM ומדביקה עליהם "מותג" ידוע ומוכר (לפעמים מתחום אחר לגמרי) כדי להנות מהמוניטין של אותו מותג ובעזרתו למכור את המוצרים הנחותים, לרוב.

חברת פיור אקוסטיקס, אשר רשומה בארה"ב ובבעלות ישראלית (הבעלים של סיריוס אלקטרוניקה) הינה חברה לגיטימית לכל דבר, אשר ייצור המוצרים שלה לרוב נעשה בסין, חלק מפיתוח עצמי וחלק מיצרנים אחרים. החברה מתמחה בייצור פתרונות שונים בתחום האודיו/וידיאו בתקציבים נוחים ואפשר להתווכח על התמורה לכסף או טעם אישי, כמו בכל מוצר ומותג אחר.

Custom Installation

כמו הרבה מאוד חברות רמקולים, החברה נכנסה חזק מאוד לתחום הזה כבר לפני כמה שנים עם מגוון פתרונות. השנה הציגה החברה מספר רמקולים חדשים:

רמקול In Wall עם גריל מגנטי ללא מסגרת:

 

ידוע הוא שאת הרמקולים השקועים יש לבחור, יחסית, בשלב מוקדם של הבנייה כי את תיבות הביטון, כמו ששמן מרמז, יש לשים כבר בשלב הביטון. לכל רמקול יש את התיבה שלו. אולם לא תמיד מחליטים כבר בשלב הזה אם הגרילים שרוצים הם עגולים או מרובעים, ובכן, החברה פתרה את הבעיה הזו עם הרמקולים הללו, היא פשוט מספק באריזה את שני הגרילים, לבחירת הצרכן.

 

רמקול שקוע מעניין נוסף הינו רמקול אשר בנוי בזווית (מבחינה פנימית) ויעיל מאוד כרמקול אחורי שקוע תיקרה. רמקול שקוע בתיקרה קונבנציונאלי ישמיע את הסאונד בניצב לתיקרה, מה שייפול לרוב מאחורי המאזין. עם רמקול בתצורה הזו, ניתן לכוון את הסאונד (בעת ההתקנה) לכוון ה-Sweet Spot.אגב, זה גם מתאים כמובן להתקנה בקיר.

 

רמקולים סמויים

רמקולים סמויים (כאלה שבעצם ניתן לטייח ולצבוע עליהן ובכך להעלים אותם לגמרי) קיימים כבר מספר שנים אולם לרוב אלו פתרונות יקרים מאוד. החברה הציגה השנה פתרון כזה, אם כי מחיר לא נקבע עדיין בישראל. נעדכן לכשיהיה.

הרמקול נשמע לא רע כפתרון סמוי ואם לשפוט עפ"י מסורת התימחורים של החברה, זה צפוי להיות להיט בקרב מעצבי פנים ואדריכלים….

משדר-מקלט לרמקולים אחוריים

מכירים את זה שלא ממש אפשר להעביר כבלי רמקול לרמקולים האחוריים (צד אחד של הסלון פתוח למטבח ופינת אוכל והצד השני יש יציאה למרפסת)? אז משדרים כאלו כבר קיימים בשוק אולם מה שחדש במשדר הזה הוא שיש לו כניסות SPEAKER LEVEL INPUT, כלומר, ניתן לחבר את יציאות הרמקולים האחוריים ברסיבר ישירות – אידיאלי למי שאין יציאות PRE-OUT ברסיבר.

 

 

ה-hipbox מקבל שידרוג

הרמקול הנייד hipbox מבית Pure-Acoustics הוא הצלחה לא קטנה כרמקול נייד עבור הסמארטפון והטאבלט, אולם עד עתה הוא היה צריך להתחבר בעזרת הכבל ליציאת האוזניות. השנה ההיפבוקס מקבל שידרוג בצורת קישורית Bluetooth, מה שהופך אותו עכשיו יחידה ניידת לגמרי.

 

 

חברת סנהייזר הגרמנית משיקה מספר אוזניות חדשות, נעמוד על שתיים מאוד מעניינות.

IE800

אלו אוזניות In-Ear לשוק הפרמיום/אודיופילים. מדובר על אוזניות במחיר של כ-600 יורו הצפויות לצאת בחודשים הקרובים.

משמיעה ראשונה מדובר על אוזניות מאוד מעניינות.

Momentum

אלו אוזניות מעוצבות הבנויות ממיטב החומרים, כולל אלומיניום ועור אנגלי מיוחד (העור הכי רך שקיים). נשמעות ונראות נהדר!

 

 

 גילוי נאות: הכתב היה אורח חברת Dune וחברת אלקטרה פיליפס לתערוכת IFA 2012

לדיון בנושא: IFA 2012 – חברת סנהייזר – Sennheiser עם אוזניות חדשות

 

 

לדיון בנושא: IFA 2012 – חידושים מבית Pure Acoustics


15:56
  /  
3.9.2012
  
מאת: מרטין סבג

1