FRIMPER – אהבה ממבט ראשון שוב באפנה

שמתם לב שאתרי דייטים לא השתנו מאז שנת 1990? קצת מוזר בהתחשב בזה שעכשיו כבר 2012, לא? חבורה צעירה החליטה ...

7:00
  /  
17.08.2012
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה

 Frimper – אהבה ממבט ראשון חוזרת סופסוף לאופנה

מה, כבר 2012?

יש תחומים בחיים שבהם נראה כאילו הזמן עצר מלכת, תחום האונליין דייטינג, 40 מיליון משתמשים ברחבי העולם ו-9.1 ביליון דולר בשנה הוא ללא ספק אחד מהם.

עד היום נאלצת לעבור על פרופילים של מועמדים פוטנציאלים לדייט, לקרוא מה הם חושבים על עצמם ועד כמה הם נפלאים, לבלות ימים בצ'יטוט ושיחות טלפון משמימות ולבסוף לקבוע דייט ותוך 45 שניות של רושם ראשוני להבין בדיוק אם יש לזה סיכוי, אז ב-Frimper זה עובד אחרת. את 45 השניות האלו – הרושם הראשוני – החלטנו להחזיר לתחילת התהליך, המקום אליו הוא שייך.

Frimper, (שילוב המילים First Impression), היא אפליקציית ספיד-וידאו-דייט.

ב-Frimper יעלו לך תמונות של אנשים המחפשים להכיר אנשים למטרות רומנטיות. מרגע שמופיעה תמונה על המסך שלך, יש לך 10 שניות להחליט בא לך לעלות לשיחת וידאו עם מי שמולך. אם לא – לוחצים SKIP וממשיכים לאדם הבא. הגעת למישהו שמוצא חן בעיניך? יאללה, יש לשניכם 3 דקות כדי להחליט אם יש טעם להמשיך הלאה.

מה ייחודי ל-Frimper, ובמה זה שונה מכל דבר אחר שהכרת?

1. אנשים נכנסים בשביל להכיר למטרות רומנטיות, וכל האפליקציה בנויה כדי לאפשר זאת באופן הטוב, האינטואיטיבי והנכון ביותר.

2. וידאו, וידאו ושוב וידאו – האינטראקציה מתבצעת אך ורק בוידאו, כי לדעתנו אנשים לא מקבלים "רושם ראשוני" על בסיס התכתבות ולכן אין לכך טעם.

3. התאמה ב-PUSH, כיאה לדור הטוויטר – בניגוד לאתרי היכרויות שבהם אתה חייב להיות אקטיבי וליזום שיחה אחרי בילוי של שעות בקריאת פרופילים, ב- Frimper המערכת תתאים לך אנשים שמתאימים לך, ותעלה אותם לשיחה מולך, ב- PUSH ובאופן אוטומטי, כמו שהדור שלנו רגיל ואוהב.

4. אלגוריתם התאמה – איך אנחנו יודעים שהם מתאימים? אנחנו משתמשים באלגוריתם-לומד הכולל קריטריונים קשיחים (בחור, בן 28, גר בתל אביב), מאפייני אישיות (מוחצנות, חברותיות) וחכמת ההמונים (לא רק מה אני חושב על עצמי אלא גם מה אנשים אחרים באמת חושבים עליי ומה אני חושב על אחרים). ככל שאדם משתמש יותרב -Frimper, האלגוריתם לומד אותו ואת אישיותו ויכול לחבר אותו עם אנשים שמתאימים לו. בנוסף, ניתן לדרג משתמשים באפליקציה שעוד לא דיברת איתם כדי להגדיל את הסיכויים שיעלו מולך לשיחה.

5. Mixer – מסתבר שהשעות בין 21:00 ל-23:00 בערב הן השעות בהן אנשים מחפשים אהבה בארץ 😉 על כן, בכל ערב מתקיים אירוע מקוון (Mixer) בין השעות האלה בו הסיכוי למצוא מישהו שמתאים לך גבוה פי כמה מכל שעה אחרת ביום.

6. פרטיות ואבטחת מידע – דייטים וקשרים רומנטיים הם עניין שבינו לבינה ואנחנו ב-Frimper מבינים את זה ושואפים שיישאר כך. על כן האפליקציה שלנו לעולם לא תפרסם בשמך על הקיר או בהודעות לחברים. האפליקציה שלנו לעולם לא תנצל לרעה את ההרשאות שנתת, והתמונות, הסרטונים או כל מידע אחר למעט תמונת הפרופיל, גיל ועיר לא יופיעו באפליקציה ולא יהיו גלויים לעיניהם של אחרים

7. אין מקום לסוטים! – האינטרנט הוא מקום גדול, ולפעמים גם מסוכן. אנחנו ב-Frimper מבינים את זה, ועל כן בתוך המערכת שלנו מותקן מנגנון דיווח על התנהגויות לא הולמות בזמן אמת, כך שנוכל להגיב ולטפל במי שמנצל לרעה את הוידאו במהרה

כמובן שזו רק הגרסה הראשונה ויש עוד מגוון של אפשרויות ותוספות בקנה. בין השאר, בקרוב ניתן יהיה להתקשר למישהו שמוצא חן בעיניך, האריך את השיחה אם הבחור מצא חן בעיניך, לשתף איתו את פרופיל הפייסבוק שלך ועוד.

 

איך מצטרפים?

אנחנו חיים, נושמים, ישנים, אוכלים ומקודדים Frimper כבר חצי שנה, ובשעה טובה – FRIMPER DATING נפתח בימים אלה לביטא בישראל באופן בלעדי וניתן להתחבר אליו ב: apps.facebook.com/frimper
ולהצטרף לקהילה שלנו ב: www.facebook.com/frimper

קצת על האנשים שמאחורי ה…

אפשר להגיד שהכל התחיל בגלל שנמאס לי מהשיטה הישנה והמסורבלת לחיפוש דייט באתרי היכרויות. הרי אתרי היכרויות כמעט ולא השתנו משנות ה-90 ואנחנו כבר ב-2012. אז ברוח המחאה, במקום להמשיך להתלונן החלטתי להקים יחד עם איתמר קורן, חבר מלימודיי התואר הראשון, משהו שישנה את השיטה מהיסוד – סטארטאפ דייטינג מהפכני. ככה נולד Frimper. מאז אנו עובדים במלוא המרץ ואף זכינו בתחרות סטארטאפים (EXIT10). בהמשך לזכייה, גייסנו הון ראשוני קטן שמאפשר לנו לצאת לאוויר. והנה זה קורה!  

 

מעין קמחי ואיתמר קורן, החליט שהגיע הזמן להביא את 2012 לעולם הדייטים. צילום: ערן כהן

מחפשים אהבה ונמאס לכם מהדרכים הישנות? מזומנים להצטרף. תראה ב-21:00 😉


אם השם מעין קימחי מצלצל לכם מוכר זה כי היא לא אחרת מאשר עורכת אתר Userit.co.il שלנו.

אנחנו מאחלים המון הצלחה למעין והצוות מאחורי frimper ולמרות שאני כבר הרבה שנים לא רווק, יש לי אישור מאשתי להשתתף בפרימפר קריצה – מרטין.

לדיון בנושא: FRIMPER – אהבה ממבט ראשון שוב באפנה


7:00
  /  
17.8.2012
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה

1