הגלאקסי NOTE 10.1 הושק בארה'ב. זמין ממחר החל מ 499 דולר

באירוע שערכה סמסונג לפני מספר דקות, השיקה את מכשיר הסמסונג NOTE 10.1 אינץ בחנויות בארה"ב במחירים של 499 דולר ו-549 ...

19:00
  /  
15.08.2012
  
מאת: אלי חבוש

זוכרים את מכשירי הווינדוס מובייל עם המסך הרזיסטיבי והעט שנלווה אליו? כולנו שמחנו שהעולם עבר למסך קאפסטיבי והשאיר את העט עמוק במגירה.

אבל סמסונג הוציאה אותו בחזרה עם מכשיר הגלאקסי NOTE שלה שזכה להצלחה יחסית של כ-10 מיליון יחידות שנמכרו מאז השקתו ואפילו מתחרותיה הוציאו בתורן מכשירים דומים. בהמשך קיבל ה NOTE עדכון ל ICS, אותו עדיין לא ראינו בארץ, שכולל חבילת פרימיום לעט החכם.

סמסונג, כך השמועות וההערכות אומרות, אמורה להוציא גרסה חדשה של ה NOTE, בגודל גדול יותר, ככל הנראה 5.5 אינץ.

בתערוכת ברצלונה הלכה סמסונג צעד נוסף והציגה את הגלאקסי NOTE בגודל 10 אינץ, עליו כבר דיברנו ואפילו נגענו לראשונה כאן והיום, משיקה החברה באירוע בארה"ב, את מכשיר הגלקסי NOTE 10.1 אינץ לצרכנים שם.

העט הוא הדבר המרכזי כאן וסמסונג הקפידה לתת לו את הבמה הראויה באירוע וככזה, נאמר שה S PEN שופר ונותן חוויה מדוייקת יותר. בכלל, המכשיר כולו בנוי ומעוצב סביב העט החכם – יצירת רשימות במסך חצוי, לכידת מסכים וכתיבת הערות עליהם, כתיבת נוסחאות ופתירתן, שימוש במכשיר כמחברת כשהמערכת תומכת ברשימות בזמן אמת בריבוי מסכים ועוד…

העט למעשה הופך את מכשיר המובייל, הטאבלט שלנו, שהיה עד עתה מכשיר לצריכת תוכן, למכשיר ליצירת תוכן. 

איך העט עובד?

 לעט יש יותר מ 1000 זויות לגעת במסך. ברגע שמניחים את העט על גבי המסך, ואפילו כבר ממרחק של 14 מ"מ מהמסך, המסך מבטל את מגע היד שלכם על מנת שלא תהיה התנגדות עם המגע שלו. 

כתב יד לטקסט – הופך כל כתב יד לטקסט בצורה טובה. כמובן שאין תמיכה בעברית כרגע. במכשיר הגלקסי NOTE, הסמארטפון, היתה תמיכה מסויימת בעברית בכתב יד, אך היא היתה צולעת למדי ולא מלאה.

העט מגיב ללחץ – ככל שנלחץ על העט יותר נקבל קו עבה וחזק יותר.

מולטיטאסקינג:

הפעלת מספר אפליקציות על אותו מסך תוך שימוש במסך חצוי. ניתן להשתמש בשתי האפליקציות במקביל ואפילו להעביר אובייקטים מאחת לשניה על ידי גרירה.

 

הדגמה של מסך חצוי. ניתן להעביר אובייקטים באמצעות גרירה 

גם לכאן הוכנס הוידאו בתוך תמונה שראינו במכשיר הגלקסי 3. ניתן להריץ סרטון וידאו על גבי כל דבר שמוצג במסך ולהזיז את הוידאו לכל מקום.

פוטושופ

סמסונג יצרה שיתוף פעולה עם חברת אדובי ליצירת פוטושופ טאצ התומך ב S PEN. גם כאן נקבל ביטוי לעוצמת הלחיצה של ה S PEN על גבי המסך – לחיצה חזקה – קווים חזקים, לחיצה חלשה – קווים חלשים ודהויים.

לאלו שמשתמשים בפוטושופ על גבי המחשב האישי, ניתן לפתוח פרוייקטים של ה PC על גבי הטאבלט שלכם. 

פוטושופ על הטאבלט 

 

 

הגלאקסי NOTE 10 מגיע עם מערכת הפעלה ICS שאמורה לקבל שדרוג לג'לי בין ועם מעבד 1.4GHZ

 זמינות המכשיר – 16.5.2012, מחר.

המכשיר מגיע בשני צבעים – לבן ואפור כהה ויימכר במחיר של 499 דולר לדגם ה WIFI 16GB ובמחיר של 549 דולר לדגם ה 32GB. 

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: הגלאקסי NOTE 10.1 הושק בארה'ב. זמין ממחר החל מ 499 דולר


19:00
  /  
15.8.2012
  
מאת: אלי חבוש

1