קרסטרון ישראל מסכמת את תערוכת 2012 Infocomm

 פעם נוספת היוותה תערוכת Infocomm 2012 הצלחה גדולה עבור חברת Crestron. מעבר לקהל המבקרים הגדול אשר פקד את ביתן החברה, ...

7:00
  /  
06.08.2012
  
הודעה לעיתוות, הועברה כלשונה
תוכן שיווקי

במהלך התערוכה, הציגה Crestron מגוון רחב של מוצרים חדשים, אשר הוצגו בביתן הגדול בתערוכה (כ-1,000 מ"ר!). בין המוצרים החדשים – הרחבת קו מוצרי ה-Digital MediaTM, הצגה של מוצרי ה-Energy Management ויחידות תאורת ה-DALI (Digital Address Lighting Interface), מסכי מגע חדשים בגודל 6" ו-7", וכן את פתרונות התוכנה לניהול משאבים – מערכת ה-Fusion RV לניהול חדרי ישיבות וציוד AV, וה-Fusion EM לניהול אנרגטי של המבנה.

אלו מכם אשר לא הגיעו לתערוכה, מוזמנים לבקר באתר המיוחד שהוקם לטובת התערוכה, ומותאם במיוחד למכשירים ניידים בכתובת- http://www.crestron.com/infocomm12/

כמו כן, ניתן לצפות בסקירות ווידאו מהמתחמים השונים בתערוכה בכתובת זו.

 

 

TSW-750 New 7" Surface Mount Touch Screen 

בנוסף, סרטון המציג את מערכת ה-CaptureHD, כחלק מפתרון אינטגרטיבי של חברת Tecom אלקטרוניקה, נמצא בכתובת זו.


מייד לאחר תערוכת Infocomm, ולטובת פתיחת המשרד החדש של Crestron ישראל, הגיע לביקור בארץ Mr. Jason Tirado – Director of International Sales, האחראי על איזורים רבים בעולם, ובהם ישראל. זהו ביקורו השני של ג'ייסון בישראל במסגרת זו וגם בביקור זה התרשם ביותר מהפרוייקטים השונים שהוצגו בפניו. שיא הביקור היה בכנס היועצים המיוחד אשר נערך בהשתתפותו, ובו נכחו למעלה מ-50 יועצים מקצועיים מכל הארץ. עבור באי הכנס, הציג ג'ייסון ביתר פירוט את מבנה החברה, הפילוסופיה והאידיאולוגיה העסקית שלה וכן הרחיב גם על תוכניות הפיתוח לעתיד.

ועוד לפני שהספקנו לפרוק את המזוודות מ-Infocomm, תערוכת Cedia 2012 באינדיאנאפוליס יוצאת לדרך. התערוכה מתקיימת בין ה-6 ל-8 בספטמבר, ובה תציג Crestron את מגוון מוצריה לתחום הבתים הפרטיים. אלו מכם אשר מתכננים להגיע לתערוכה, מוזמנים להירשם בעזרת השובר המצורף כאן (קוד רישום 3199). כמו כן, מיד לאחר התערוכה, ביום שני ה-10 בספטמבר, ייערך ביקור וסיור מודרך במשרדי חברת Crestron בניו-ג'רזי וב-Design Center במנהטן עבור אורחי החברה. מבקרים בתערוכה, אשר מעוניינים להגיע לניו ג'רסי ביום שני שלאחר התערוכה, לבקר ולהתרשם מהחברה (סיור וביקור מרשימים ומומלצים ביותר), מוזמנים להירשם במייל [email protected], ואנו נתאם עבורם את ההשתתפות.

בברכה,

Crestron ישראל

לדיון בנושא: קרסטרון ישראל מסכמת את תערוכת 2012 Infocomm

 


7:00
  /  
6.8.2012
  
הודעה לעיתוות, הועברה כלשונה