במבצע, אפליקציות יקרות יותר מהסמארטפון

בדרך כלל מדברים על האפליקציות הפופולריות ביותר חינמיות או מספר דולרים בודדים. אבל יש גם אפליקציות שעולות מאות ואלפי דולרים. ...

7:30
  /  
19.07.2012
  
מאת: צבי וורובל

את האפליקציות החינמיות הפופולריות רובכם מכירים, גם את אלו שעולות דולר או שניים. אבל ידעתם שישנן אפליקציות שעולות 1000 דולר?

על פי רוב אלו הן אפליקציות מקצועיות שלא מורידים אותן בכמויות גדולות ומיועדות לקהל מאוד מצומצם. על פי המדד של חברת הפרסום  madvertise, ארבע אפליקציות נמצאות בין עשרים האפליקציות היקרות ביותר בחנות של אפל במחיר של 999.99$, מחיר שהוא פי 1000 מהמחיר הנמוך ביותר בחנות האפליקציות ובשווי של כשני סמארטפונים חדישים.

מחיר של 999.99$:

 • קטגוריה עסקית, vueCAD Pro – אפליציה מקצועית המאפשרת לצפות בכל סוגי הפורמט של קבצי CAD (CAD viewer) עם ממשק משתמש אינטואיטיבי ופשוט לתפעול. באצבע אחת ניתן לשלוט על התנועה לצדדים, לגובה ובזום של מודל תלת-מימד.
  האפליקציה מתאימה לאייפון, אייפוד ואייפד.

קטגוריית לימודים, BarMax – אפליקציה שתוכננה על ידי בוגרי הרווארד יחד עם תכנתי IOS עבור סטודנטים למשפטים בקליפורניה וניו-יורק, אשר תעזור להם לתכנן את תוכנית הלימודים שלהם לקראת מבחני לשכת עורכי הדין. האפליקציה כוללת, בין היתר, מעל 50 שעות הקלטות קוליות של הרצאות של מיטב הפרופסורים למשפטים, תוכניות לימוד מומלצות, 1,471 שאלות למבחן התואר למשפטים, 130 שאלות תרגול עם שתי תשובות אפשריות ועוד.
 • האפליקציה מתאימה לאייפון, אייפוד ואייפד.

קטגוריית ייצור, Agro – אפליקציה המיועדת לחקלאים, המעוניינים למחשב את כל המידע הנאסף במהלך המעקב אחר היבולים ולנהלו בסמארטפון. האפליקציה מאפשרת לנהל רישומים על מצב הצמחייה וגורמים אחרים המשפיעים על הגידולים (כמות מזיקים, דשן וכו') ובסופו של יום לשלוח אותו באימייל לרשויות המפקחות על היבולים.
 • האפליקציה מתאימה לאייפון ואייפד.

קטגוריית כלי עזר, The Alchemist SMS – שם האפליקציה מטעה בקצת, כי אין לו שום קשר לנושא המסרונים.
 • היישום מיועד עבור חברות לייצור פלדה וממחזרי מתכות.
  אפליקציה זו מספקת כלים עבור העובדים עם פלדה וגרוטאות מתכת על מנת לסייע להם בהפחתת עלויות הייצור של חומרי הגלם.
  האפליקציה תתכנן את הייצור מתוך תמהיל המלאי המתכות הזמין, תוך כדי שימוש בטכניקות תכנון ליניאריות להבטחת מודל אופטימיזציה של בחירת החומר הנכון להפחתת עלויות הייצור.
  האפליקציה מתאימה לאייפד.

אפליקציות זולות יותר:

 

 • קטגוריית המוסיקה, Verituner – אפליקציה מתקדמת עבור מכווני פסנתרים מקצועיים.
  השימוש באפליקציה מקצר משמעותית את זמן הכיוון של הפסנתר.
  מחיר 599.99$
  האפליקציה מתאימה לאייפון, אייפוד ואייפד.

 • קטגוריית הרפואה, EyeLifestyles – אפליקציה המיועדת לרופאי עיניים, המתמחים בטיפול בקטרקט.
  מחיר 599.99$
  האפליקציה מתאימה לאייפון, אייפוד ואייפד.

 • קטגוריית המשחקים, QuizCenter, זוהי סיפריה של מעל ל-80 חידוני טריויה עם שאלות מעולם הקולנוע, הטלוויזיה, המוסיקה ותרבות הפופ.
  מחיר 199.99$
  האפליקציה מתאימה לאייפון ואייפד.
 • קטגוריית הספורט, iCodriver – אפליקציה המיועדת לנהגי משנה מקצועיים במרוצי הראלי. משמשת לרישום הערות תוך כדי המרוץ. מטעמי בטיחות, היא אסורה לשימוש מחוץ למתחם המרוצים.
  מחיר 199.99$
  האפליקציה מתאימה לאייפד.

בטוח שכל האפליקציות המוזכרות כאן נותנות תמורה לרוכש שלא כמו באפליקציית " I Am Rich", שהושקה בשנת 2008 במחיר של 1000$ והציגה תמונה של אבן אדומה בלי לעשות כלום והורדה מהר מאד מהמדף. בגזירת קופון של 30% מסך המכירות, אין ספק שאפל עושה כאן כסף טוב.

לדיון בנושא: במבצע, אפליקציות יקרות יותר מהסמארטפון


7:30
  /  
19.7.2012
  
מאת: צבי וורובל

1