למטייל מרקט – מנוע החיפוש לחופשה הבאה שלכם – בדקנו, זה עובד!

חברת "למטייל" השיקה שירות חדש באתר שלה - למטייל מרקט, שירות אגרגטור של מנועי השוואת מחירים והזמנת שירותים לטיולים/חופשות - ...

7:00
  /  
15.07.2012
  
הודעה לעיתונות + חוות דעת: מרטין סבג

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה:


 

אגרגטור לאיתור והזמנת מלונות: הגולש יכול לאתר את בתי המלון המתאימים לו על פי הנתונים החשובים לו, בעיר אליה הוא נוסע .
התהליך – איסוף האינפורמציה והחיפוש נעשה בין קרוב ל-100 אתרי הזמנת בתי מלון הקיימים בעולם (בוקינג, אקספדיה, פרייסליין וכד'). הגולש מקבל תוצאות, המדורגות על פי מחיר ו/או דרוג גולשים ו/או קרבה לאטרקציה הנמצאת בעיר. כמו כן הגולש יכול לבדוק מחירים ולבצע השוואה עבור כל בתי המלון בעולם. לאחר איתור התשובה ההולמת – הגולש יכול לעבור לאתר הנבחר ולבצע הזמנה.
הנתונים שהגולש יזין אל תוך האגרגטור: שם היעד (עיר), כמות אורחים, כמות חדרים, תאריך כניסה, תאריך יציאה, שם מלון מסוים (באם ידוע).

סרט הסבר:

 

 

אגרגטור לאיתור והזמנת טיסות : הגולש יכול לחפש ולאתר טיסות ליעדים שונים ולהזמין את הטיסה המועדפת על פי הנתונים החשובים לו.
התהליך – איסוף האינפורמציה והחיפוש נעשה בין אתרי משרדי נסיעות/חברות תעופה בארץ ובחו"ל. הגולש מזין את נתוני הטיסה הרצויה ומקבל את התוצאות המתאימות, בצורת לשוניות, המפנות אותו לאתרי ההזמנות השונות, בהם מופיעים המחירים והתשובות הספציפיות לדרישות הטיסה שהעלה. המערכת כוללת מנועי הזמנות של טיסות LOW COST, בהן כדאי לעשות שימוש באיתור טיסות פנימיות בחו"ל.
הנתונים שהגולש יזין אל תוך האגרגטור: שם היעד (שדה תעופה ביעד), כמות וסוג הנוסעים, תאריך טיסה הלוך, תאריך טיסה חזור.

סרט הסבר:

 

 

אגרגטור לאיתור טיולים מאורגנים : הגולש נחשף אל כלל אפשרויות הטיולים המאורגנים המתאימים לדרישות הספציפיות שלו ויכול לבחור מתוכן.
התהליך – איסוף האינפורמציה והחיפוש נעשה בין אתרי מארגני הטיולים המאורגנים בישראל. הגולש מזין את נתוני הטיול המבוקש ומקבל שורת המלצות מפולחות של הטיולים, שהאגרגטור מצא כמתאימים לדרישות שהעלה. הגולש יכול לבדוק את התוצאות, הכוללות את שם הספק, מועד הטיול, ותקציר הטיול. הגולש יכול לעבור בין הטיולים השונים ולבצע הזמנה של הטיול המתאים לו ביותר.
הנתונים שהגולש יזין אל תוך האגרגטור: שם היעד העיקרי (מדינה), שם יעד מסוים שברצונו לבקר בטיול (אטרקציה/עיר מסוימת) תאריך אפשרי ליציאה, התקופה האפשרית לטיול, סוג טיול (בר מצווה, אתגרי, ג'יפים, קהל מסורתי, מעל 50 וכד').

סרט הסבר:

 

 

 


לקראת תערוכת IFA, היינו צריכים להזמין טיסות ומלונות. בד"כ אנחנו משתמשים בשירותים דומים כגון Kayak.com או Booking.com וכדי להוסיף עוד אתגר, הפעלנו גם את הסוכנת נסיעות שלנו.

 

ההבדלים בטיסות לא היו גדולות, אבל החיפוש הקל במערכת נתן לנו את התוצאה הזולה ביותר (עם AIR BERLIN כולל עצירה אחת), הבדל של כ-100$ מטיסה ישירה!

במלון הגיעה לנו ההפתעה. חיפוש ב-HOTELS.COM הביא לנו תוצאה זולה אולם בהזמנה דרך אתר המלון עצמו קיבלנו מחיר זול יותר שאפילו הסוכנת נסיעות לא הצליחה לעמוד בו. חיפוש דרך ה"למטייל מרקט" הביא לנו תוצאות (על אותו מלון בדיוק באותם תאריכים) דרך מנוע חיפוש אחר עם תוצאה זולה יותר בעשרות יורו לתקופה של 5 לילות!

מה ש"למטייל" עשו הוא למעשה אגרגטור של אגרגטורים. לדבריהם מעל 106 אתרים חיפוש והשוואה נמצאים כרגע במערכת. שלא תבינו לא נכון, הם בהחלט מרוויחים מזה, יש מודל אפיליאציה מול האתרים הללו, אבל מדובר באתר הראשון בישראל שכולל מנוע משוכלל ורחב כל כך של מקורות להשוואה.

אתרים אחרים הקיימים בישראל בד"כ עובדים מול מנוע השוואה אחד, פה אותם מנועים ועוד עשרות רבות נכללים בחיפוש, מה שמבטיח ברוב המקרים את החיפוש המקיף עם התוצאות הזולות ביותר.

 

 

 

 

 

 

לאתר למטייל

לדיון בנושא: למטייל מרקט – מנוע החיפוש לחופשה הבאה שלכם – בדקנו, זה עובד!


7:00
  /  
15.7.2012
  
הודעה לעיתונות + חוות דעת: מרטין סבג

1