הודעה לעיתונות: Casio ZR200 הגיעה לארץ

החדשה הינה מצלמת הדגל של קולקציית Exilim מבית CASIO, והיא בדיוק נחתה בישראל.

7:00
  /  
10.07.2012
  
הודעה לעיתונות

הודעה לעיתונות הועברה כלשונה.

ZR200 החדשה הינה מצלמת הדגל של קולקציית Exilim מבית CASIO, והיא בדיוק נחתה בישראל. הקומפקטית החדשה מצוידת בטכנולוגיית ה-high-speed ובפונקצית ה-HDR-ART עם זום של 25x, מה שמייחד אותה משאר הקומפקטיות, ויתרה מכך – היא מוגדרת כמצלמה המהירה ביותר בקטגוריה.
הקומפקטית החדשה של מותג הצילום CASIO הינה מהירה במיוחד, כאשר מרגע לחיצת כפתור ההפעלה – היא נפתחת, בפחות מ-2 שניות, הפוקוס האוטומאטי שלה מתייצב בפחות מחצי שנייה (!), והיא מסוגלת לצלם בין 3-30 פריימים בשנייה אחת (!). עקב טכנולוגיית ה-high-speed החדישה, ניתן לצלם תמונות באיכות גבוהה במיוחד, ללא כל מאמץ כמו שינוי הגדרות, שמירה על יציבות ידי הצלם, ועוד. למצלמה פונקציות רבות ההופכות את תוצריה למקצועיים לחלוטין, כך למשל, שימוש בפונקצית ה-Auto Pro תוביל ליצירת תמונות חדות ומקצועיות, משום שהמצלמה מנתחת באופן אוטומאטי את סצנת הצילום ומתאימה לה את ההגדרות הנכונות. על-ידי הפונקציה הזו, ניתן אף לצלם תמונות במהירות גבוהה במצבים רבים, כגון: צילומי לילה, צילומים בשילוב טכנולוגיית ה-HDR לקונטרסט גבוה וצילומי תקריב במהירות גבוהה, המונעים את רעידות ידי הצלם. בעקבות חיישן ה-CMOS שלה, ניתן לצלם גם בשעות הלילה תמונות ברורות עם רגישות משופרת, כמעט ללא כל "רעשים" בתמונה. גם הפונקציה לטשטוש הרקע (Blurred Background) מספקת תמונות שלא היו מביישות צלמים מקצועיים המשתמשים במצלמות רפלקס, באמצעותה ניתן לצלם תמונות כאשר הרקע מטושטש וכך האובייקט המצולם הופך חד וברור יותר.
פונקצית הדגל במצלמה הינה ה-HDR ART, כאשר באמצעותה, לראשונה, ניתן לצלם תמונות אומנותיות בלחיצת כפתור אחת, ללא שום צורך בשימוש בתוכנת עריכה. הצלם יכול לבחור את העיבוד הרצוי לו מתוך 3 רמות עיבוד שונות, וניתן ליישמה גם בצילום סרטוני וידיאו (ברמת עיבוד אחת) וכך לשוות לסרטון מראה דרמתי יותר.
מתכנני המצלמה נשענו על טכנולוגיית ה-HDR הפופולארית בתחום הצילום לאחרונה; איך זה עובד? -כאשר אנו לוחצים על כפתור הצילום, באופן אוטומאטי המצלמה מצלמת את אותה התמונה בדיוק, כמה פעמים בחשיפות שונות (חשיפה רגילה, חשיפת יתר וחשיפת חסר). לאחר מכן, המצלמה מחברת אוטומאטית את כל הצילומים לתמונה אחת, המשלבת בין כל החשיפות השונות, כך שהחלקים בעלי החשיפה המושלמת בכל צילום משתלבים בתמונה הסופית, הכוללת טווח דינאמי רחב, חדות ושלל גווני צבעים.
המצלמה מאובזרת ברזולוציה של 16 מגה פיקסל, בעדשה רחבה 24 מ"מ ובזום אופטי 12.5x, כאשר הודות ל-Multi Frame SR Zoom, ביצועי התקריב שלה שווי ערך ל-25x זום אופטי. כמו כן, על-ידי שימוש בפונקצית הצילום הרחב (Wide Shot), ניתן לצלם בזוויות רחבות מאוד, בין 14-18 מ"מ.
המצלמה מגיעה בצבעים: שחור, לבן, אדום וכחול
מפרט טכני:
16 מגה פיקסל
זום אופטי 12.5x
עדשה רחבה 24 מ"מ
מסך LCD 3 אינץ'
חיישן CMOS
פונקצית HDR-ART
סרטוני וידיאו ברזולוציית Full HD
טכנולוגיית high-speed
פונקצית AUTO-Pro
פונקצית Blurred Background
פונקצית Wide Shot
Multi Frame SR Zoom
Mode Dial באמצעותו ניתן לבחור מתוך 10 מצבי צילום, כגון: scene modes, Premium AUTO PRO, Multi Frame SE ZOOM, HDR mode, ועוד.
חיי סוללה: 480 שעות

 

לדיון בנושא: הודעה לעיתונות: Casio ZR200 הגיעה לארץ


7:00
  /  
10.7.2012
  
הודעה לעיתונות

1