חברת Tissot משיקה שעון ללא צורך בכיוון התאריך ל-99 שנה הבאות…

חברת השעונים טיסו, משיקה בימים אלה ברחבי העולם, כולל בישראל, שעון עם טכנולוגיה חדשה:ייחוד השעון הוא בכך שלאחר כיוון חד ...

9:05
  /  
03.07.2012
  
מאת: מרטין סבג

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה:

 מותג השעונים השוויצריTissot משיק את שעון Tissot Tradition Perpetual Calendar שעון עדכני עם נגיעות מראה הוינטאג'

הסדרהrn המסורתית של חברת "טיסו", נותנת לשענות המודרנית רמיזות מוצדקות של rnנוסטלגיה. בקוהרנטיות מושלמת עם הטרנד העולמי של חזרה לשנות החמישים, חושפתrn "טיסו" את הדגם הנחשק Tissot Tradition Perpetual Calendar, שעון בעל rnהצהרה עדכנית עם לחישה וינטאג'ית.

תכונות השעון:
השעוןrn מגיע במגוון של שלושה דגמים: לוח לבן עם רצועת עור חומה, לוח שחור מלווה rnברצועת עור שחורה ולוח חום-אפור מחובר לרצועת פלדת אל-חלד. לשעון שישה rnמחוגים שונים המתפקדים כל אחד בנפרד על מנת לשרת את העונד למלוא המידע על rnהזמן הנוכחי. מלבד מחוגי השעות והדקות, מוצב שעון שניות בתחתית הלוח, rnומתחתיו ירח עליו מצביע מחוג על מספר היום בחודש. במעלה הלוח, ישנם שני rnשעונים, האחד לימות השבוע והשני לחודשי השנה. ייחוד השעון הוא בכך שלאחר rnכיוון חד פעמי של התאריך, אין צורך לכוונו מחדש במשך 99 שנים רצופות בהן rnהוא פועל לבדו.

השעון חושף פעילות טכנולוגית ברמה גבוהrn ביותר המאוזנת באופן מושלם עם פרטים ודיוקים קלאסיים ומוגמרת במראה rnוינטאג'י עדין. השעון מבטיח לעונד אותו אין ספור שעות של דיוק מסוגנן.

מחיר השעון: 3,135- 3,460 ₪

 

לדיון בנושא: חברת Tissot משיקה שעון ללא צורך בכיוון התאריך ל-99 שנה הבאות…


9:05
  /  
3.7.2012
  
מאת: מרטין סבג

1