חברת Mont Blanc מציגה את השעון המדוייק בעולם וזה לא זול…

MONTBLANC מציגה שעון המנצח את חוגי הפיזיקה: TimeWriter II

16:51
  /  
02.07.2012
  
מאת: מרטין סבג

הודעה לעיתונות הועברה כלשונה:

מותג היוקרה MONTBLANC מציג את TimeWriter II, השעון שמנצח את עקרונות שימור האנרגיה עם יכולת למדוד זמן באופן המגיע לרמת דיוק של 1/1000 שנייה, ואיזון המשלים 3.6 מיליון תנודות לשעה.

בכירי המהנדסים של MONTBLANC הגיעו להישג יוצא דופן, הניתן לתיאור כניצחון הרוח על החומר, כאשר ייצרו שעון כרונוגרף המדייק ברמת דיוק של 1/1000 שנייה, זאת בעוד שעון רגיל מגיע לרמת דיוק ממוצעת העומדת על 1/100 שנייה.
כאשר נמדד מרווח הזמן שחלף, מחוג השניות בשעון החדש חג את כל החוגה תוך שנייה אחת בלבד, ומעבר לכך שהדבר מתרחש באופן מדויק, תנועה סיבובית זו מחלקת חלוקת משנה ל-1000 יחידות שהעין הבלתי מזוינת אינה יכולה להבחין בהם, כפי שאינה יכולה להבחין ב-25 תמונות המופיעות בסרט ויוצרות למעשה תנועה.

לצד דיוק מושלם, לשעון עיצוב ייחודי המבטא את ההישג הפיזיקאלי. על מנת להבטיח שתינתן תשומת לב מלאה למדידה הבלתי אפשרית של היחידות הקטנות, העיצוב החיצוני של השעון נעדר ספרות, משום שאלו עלולות להפריע למראה התנועות המורכבות של פנים השעון, החושף אינספור מנופים הפועלים במרץ ומלוטשים בעבודה יד. גוף השעון בעל קוטר של 47 מ"מ המצופה בזהב לבן 18 קראט, ואילו הלוגו המוכר של המותג מעוצב בצורת כוכב ועשוי שכבה בגוון פנינה. רצועת השעון השחורה עשויה עור תנין תנין ומעוטרת בתפרים כפולים ואדומים, להשלמת העיצוב.

השעון מוצע במהדורה מוגבלת של 36 יחידות
וניתן להשיגו בהזמנה בלבד.

מחיר: 1,219,920 ש"ח

 

 

לדיון בנושא: חברת Mont Blanc מציגה את השעון המדוייק בעולם וזה לא זול…


16:51
  /  
2.7.2012
  
מאת: מרטין סבג

1