סמסונג ישראל משיקה את סדרות הטלוויזיות החכמות לשנת 2012

סמסונג ישראל משיקה הבוקר (14.5.12) את סדרות הטלוויזיות החכמות לשנת 2012 המגדירות מחדש את הדרך בה מנהלים הצרכנים את חווית ...

7:00
  /  
14.05.2012
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה

הטלוויזיות החכמות של סמסונג הן הראשונות בעולם המגיעות עם מצלמת HD מובנית ומיקרופון. הן כוללות מגוון של תכונות חדשניות אשר נועדו להפוך את חוויית הצפייה להרבה יותר קלה, אינטראקטיבית ומהנה מבעבר . סדרות המסכים החדשים של סמסונג לשנת 2012 כוללות טלוויזיות LED, SLIM LED, טלוויזיות LCD וטלוויזיות פלזמה.
סדרות טלוויזיות SLIM LED פרימיום החכמות של סמסונג כוללת את סדרת ה- ES8000 המגיעה בגדלי 46, 55, 60 ו- 65 אינץ' ואת סדרת ה- ES7500 בגדלים , 46 אינץ' ו- 55 אינץ'.
סדרות ה- ES מציעות טכנולוגיות חדשניות המספקות את חוויית הצפייה הטובה ביותר ב- 2D וב- 3D כל זאת ב- Full HD. תמיכה בקבצי פלש באמצעות 10.2 Flash Player מובנה, מסגרת קדמית דקה 5 מ'מ, למקסימום תמונה במינימום מסגרת , פונקצית Micro Dimming Ultimate החדשה, מנגנון עמעום לתאורה חכמה וסובייקטיבית אולטרה מדויקת כשהתוצאה היא תמונה חדה יותר עם עומק ופרטים וצבעים זכים יותר שלא נראו בעבר. מנגנון החלקת תנועה של עד 800 Hz שולב אף הוא כדי שגם בסצינה מהירה תתקבל תמונה חלקה ויציבה, זאת לחובבי סרטי האקשן ושידורי הספורט. כל זאת בתוספת מעבד כפול ליבה המאפשר זריזות הפעלה וריבוי משימות תוך כדי גלישה בדפדפן האינטרנט המלא המובנה והורדת יישומים רבים בו זמנית.
העיצוב הוא יוקרתי במיוחד מינימליסטי דקיק בעובי של 2.97 ס"מ ובעובי מסגרת חיצוני מינימלי, אף הוא להעצמת אפקט מקסימום תמונה במינימום מקום, תוך כדי חיסכון בחשמל והקפדה על שמירת איכות הסביבה .

כמו כן, כוללת סדרת הפלאזמות החכמות של סמסונג את סדרת ה-E8000 אשר תשווק בגודל של 64 אינץ' והשנה גם בגודל של 51 אינץ'. הסדרה תכלול: שליטה חכמה (המאפשרת- שליטה בתנועת-יד, שליטה קולית וזיהוי פנים), תוכן חכם ומאות אפליקציות בתוספת אפליקציות מקומיות ואופציה לשדרוג עתידי .
בנוסף בסדרת הפאר E8000 שולב פנל Real Black Pro – מנגנון זה מטרתו שיפור והעמקת הצבע השחור למניעת הפרעות אור מתאורת הסביבה , פנל Real Black יוקרתי שולב השנה בכל סדרות הפלזמה לשנת 2012 .
גם השנה כמו בשנה שעברה סמסונג מוסיפה אינץ' אחד ולדגםE550 התווסף גודל חדש של 60 אינץ'.

בסדרות הטלוויזיה החכמות החדשות של סמסונג 2012, שולבו לראשונה שלושה עקרונות מנחים:

* אינטראקציה חכמה: פלטפורמה אינטואיטיבית בלעדית וחדישה המבוססת בקרת תנועה, בקרת קול ופקודות זיהוי פנים עבור הטלוויזיה. באמצעות פקודה קולית , …"HI TV " יכול המשתמש להדליק או לכבות את הטלוויזיה, להפעיל אפליקציות נבחרות, לחפש מידע ולבחור קישורים בדפדפן האינטרנט המלא המובנה ולשנות את עוצמת הקול או את הערוץ, כל זאת ועוד על ידי דיבור או באמצעות תנועת יד לקלות תפעול בישיבה על הספה בסלון מול המרקע בתנועת הינף יד באוויר. בקרת זיהוי פנים מאפשרת למשתמש קלות כניסה עבור ממשקים כגון FACEBOOK , SKYPE וכדומה ללא צורך בהקלדת סיסמה ושם משתמש, פשוט על-ידי זיהוי פני המשתמש.

* תוכן חכם בנוסף לכמות אפליקציות הגבוהה ביותר בענף המתעדכנת באון-ליין ובתוספת אפליקציות מקומיות כגון mako , walla, ישראל היום, אורלנדו VOD ועוד. השנה שולבו אפליקציות חדישות מבוססות FULL HD (לעומת HD בשנה שעברה) הכוללות בין היתר ביצוע שיחות skype ודפדפן אינטרנט מובנה בכל סדרות ה SMART TV. בנוסף התווספו אפליקציות תוכן אישי עבור המשפחה והילדים, אשר תוכננו במיוחד עבור המשפחה ממש כרשת חברתית "משפחתית" להעברת מסרים ושמירה על קשר משפחתי און-ליין ועוד.

*אבולוציה חכמה – סמסונג מאפשרת בסדרות הפרימיום, פונקציה ייחודית ל שידרוג חומרה עתידי, כך שגם בעתיד תינתן אפשרות ללקוחות סמסונג להישאר תמיד בקדמת הטכנולוגיה.
כמו כן, הטלוויזיות החכמות של סמסונג מצוידות בשירותים בלעדיים אשר מרחיבים את גבולות החדשנות הטכנולוגית בתחום הבידור הביתי. חידושים אלו כוללים בין היתר:

FAMILY STORY – מידע מבוסס טכנולוגיית "ענן" אשר מאפשר למשתמשים לשתף ולחלוק תוכן כגון תמונות, הודעות, תזכורות ולוח מודעות וירטואלי. פונקצית "Family Story" מתקשרת עם מכשירים תומכים כגון טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, מחשבי לוח ועוד.

FITNESS – פונקציה ייחודית המעניקה למשתמש דרך נוחה להישאר בריא ובכושר. המצלמה המובנית בטלוויזיה מפצלת את המסך לשני מסכים נפרדים על מנת ליצור מראה וירטואלית המאפשרת למשתמש לעקוב אחר שגרת האימונים שלו. יחד עם מאגר מקוון מבוסס ענן של תוכניות כושר גופני .
כמו כן ניתן לסנכרן את הטלוויזיה למכשיר נייד חכם של סמסונג באמצעות אפליקציית "Fitness" או למשקל ומד ל"ד עם חיבור WiFi על מנת לעקוב אחר השינוי במשקל תוך כדי תוכנית הכושר הנבחרת.

KIDS– הטלוויזיות החכמות של סמסונג מציעות שפע של תכנים חינוכיים חדשים, תוכניות העשרה ומשחקים בממשק המתאים במיוחד לילדים. מגוון תכנים עשיר ואיכותי הכולל אינטראקציה אישית מול המסך , עליו יכולים לשלוט ולפקח גם ההורים.

Allshare play – שדרוג של תכונת AllShare המאפשרת שיתוף קבצים בין מכשירי מולטימדיה שונים. השדרוג מאפשר להעביר ולהזרים מולטימדיה הישר דרך ה"ענן" מכל מקום בעולם דרך חשבון סמסונג אשר מוגדר לטלוויזיה מראש, בלחיצת כפתור דרך הרשת וכוללת אפשרות הזרמת מדיה ישירות מחשבון FACEBOOK, SUGARSYNC ועוד.

ד.ס. צ'וי, מנכ"ל סמסונג ישראל: "סדרות הטלוויזיות החכמות החדשה של סמסונג הנה תוצר של החזון והרצון לספק לצרכנים את המוצרים החדשניים ביותר בעולם הבידור הביתי. היינו החלוצים בתחום עם חדירת הטלוויזיות החכמות לשוק לפני כשנה וגם סדרות הטלוויזיות לשנת 2012 מרימות את הרף ללא ספק, הן בתחום העיצוב ובטח בתחום הביצועים ואיכות התמונה. לסדרה החדשה מגוון תכונות אינטראקטיביות המעניקות למשתמש יותר תוכן, ממשק חכם יותר, שליטה אינטואיטיבית ועוד. מכלול תכונות אלו מאפשרות לטלוויזיות החכמות של סמסונג להוביל את השוק ולספק חווית צפייה קלה ונוחה יותר לתפעול איכותית יותר ואינטראקטיבית."

לקבלת מידע נוסף: www.samsung.com/il

סמסונג ישראל מציגה מגוון של אפליקציות חדשות לטלוויזיות החכמות

מבחר עשיר של מאות אפליקציות מהארץ והעולם המאפשרות מגוון חוויות מול הטלוויזיה: צפיה בתכניות קשת באפליקציית mako, עדכוני חדשות ומבחר סרטים ותכניות באפליקציית וואלה, שיחה עם חברים בפייסבוק, צפייה בסרטוניYOUTUBE , חיפוש במדריך הטלפונים של בזק, צפיה בקונצרטים מהפילהרמונית של ברלין ועוד

את האפליקציות ניתן להוריד ללא תשלום ישירות לטלוויזיה והן מותקנות באופן אוטומטי לכל לקוחות סמסונג בעלי טלוויזיה חכמה מדגם 2011 ומעלה

סמסונג ישראל השיקה הבוקר את קולקציית הטלוויזיות החכמות של 2012. במסגרת ההשקה נחשף גם מגוון רחב של אפליקציות חדשות מותאמות לטלוויזיה אשר נועדו להגדיל ולשפר את עולם התוכן ונוחות השימוש בטלוויזיה החכמה של הצרכן.
את האפליקציות ניתן להוריד ללא תשלום ישירות לטלוויזיה והן מותקנות באופן אוטומטי לכל לקוחות סמסונג בעלי טלוויזיה חכמה מדגם 2011 ומעלה. מרבית האפליקציות שפותחו עבור דגמי 2011 עברו התאמות לסדרה החדשה, וכעת ניתנות לשימוש בדגמי 2012.
מגוון האפליקציות פותחו בעזרת כלי הפיתוח של סמסונג והותאמו במיוחד לגודל המסך ולתפעול באמצעות השלט הרחוק של הטלוויזיה או ע"י אפליקציית Samsung Remote- שלט רחוק לטלפון הנייד או הטאבלט.

האפליקציות המותאמות לטלוויזיות החכמות של סמסונג מאפשרות מגוון של פעילות דרך מסך הטלוויזיה: לגלוש באינטרנט, לראות סרטונים באיכות גבוהה, לשוחח עם חברים, להתעדכן, לראות את הסרטים והתכניות האהובים עליכם ועוד.
המבחר העשיר של מאות אפליקציות מהארץ והעולם המאפשרות מגוון חוויות מול הטלוויזיה: צפייה בתכניות קשת באפליקציית mako, עדכוני חדשות ומבחר סרטים ותכניות באפליקציית וואלה, שיחה עם חברים בפייסבוק, צפייה בסרטוניYOUTUBE , חיפוש במדריך הטלפונים של בזק, צפיה בקונצרטים מהפילהרמונית של ברלין ועוד.
מגוון האפליקציות של הטלוויזיות החכמות של סמסונג מתרחב מדי שבוע. על מנת להתעדכן בחידושים יש לחבר את הטלוויזיה לאינטרנט, ללחוץ על כפתור ה- Smart Hub (או פשוט להגיד Smart Hub"", בדגמים תומכים), ומשם לגשת ל- Samsung Apps, שם ניתן לראות את האפליקציות המובילות ואת כל האפליקציות הזמינות, מחולקות לפי קטגוריות פשוטות וברורות. כמו כן ניתן לערוך חיפוש של אפליקציה מסוימת בחלון החיפוש ב- Samsung Apps או בחלון החיפוש הראשי ב- Smart Hub על ידי הקלדת שם האפליקציה אותה מחפשים. המערכת תאתר תוך שניות את כל השמות המתאימים.

בין האפליקציות השונות:

אפליקציית mako המכילה מבחר גדול של קטעי תכניות קשת על פי דרישה (VOD) כדוגמת ארץ נהדרת, האח הגדול, רמזור, מאסטר שף, בית ספר למוסיקה ועוד. בנוסף, מכילה האפליקציה שידור מחזורי בלתי פוסק של תכניות קשת מלאות כגון רמזור, כוכב נולד, ארץ נהדרת ואחרות ובנוסף, שידור בלתי פוסק של ערוץ 24, ביפ, ערוץ החדשות ועוד.
האפליקציה מוזנת באופן שוטף במבזקי חדשות 2 בווידיאו ובטקסט וגם בעדכונים שוטפים מדסק מאקו. בשלב זה מוצעים כל התכנים בחינם, ללא פרסומות.

אפליקציית וואלה! TV המציעה סרטים וסדרות במסך מלא ובאיכות גבוהה בשיטת VOD מתקדמת. בין השאר ניתן למצוא באפליקציה את מבחר סרטי אסקימו לימון, פרקים מסדרות דוגמת שמש, קופיקו, זהו זה, וסרטים מז'אנרים שונים.
בנוסף, מציגה האפליקציה את כותרות החדשות והספורט, המגיעות ישירות ממערכת החדשות והספורט של וואלה אשר מעדכנת על כל האירועים בזמן אמת ישירות לאפליקציה.

אפליקציית אורלנדו VOD המציעה רכישת סרט בודד או מנוי חודשי מתוך מבחר עצום של כ- 400 סרטים של חברת אורלנדו. הסרטים המוצעים בשירות החדש הם סרטים חדשים וסרטים קלאסיים מז'אנרים שונים כגון בייביז, הסוד שבעיניים, מה נשים רוצות, להתראות לנין, 187 קוד לרצח, סרטי צ'רלי צ'פלין ועוד. הסרטים מתעדכנים מעת לעת והם כולם מתורגמים לשפה העברית.

אפליקציית B144 בדומה לשימוש בטלפונים החכמים ובאתרי האינטרנט מאפשרת אפליקציית B144 חיפוש עסקים בישראל לפי תחומי עיסוק או שמות בתי העסק.

אפליקציית Speedtest (בקרוב בדגמי 2012) גם היא מבית בזק, תאפשר את בדיקת מהירות החיבור של האינטרנט הביתי באמצעות הטלוויזיה בעזרת הפעלה פשוטה של האפליקציה.

אפליקציית HT Israel המעדכנת את חובבי הטכנולוגיה, וכאלה שרוצים לדעת תמיד על הגאדג'טים החדשים ביותר, ישירות מאתר Home Theater, כולל תמונות בלעדיות וסיקורים ממסיבות עיתונאים בארץ ובעולם, וידאו ועוד.

אפליקציית ישראל היום (בקרוב) אפליקצייה המתעדכנת ישירות ממערכת החדשות של העיתון "ישראל היום" וכוללת את כל הכותרות, המאמרים, כתבות סוף השבוע, כתבות וידאו ותמונות מרהיבות. תמיד מעודכן, ומותאם בדיוק לגודל המסך.

אפליקציית My Music Cloud (בקרוב) שירות בעזרתו ניתן להעלות את אוספי המוסיקה האישיים לענן המידע בשטח אחסון של עד 2 גיגה בייט בחינם ותוספת מקום בתשלום. באמצעות השירות ניתן לסדר את מוסיקה האישית בספריות ולגשת אליה שוב מכל מחשב, מכשיר נייד חכם, טאבלט או טלוויזה של סמסונג. בכל הפעלה של שיר או אלבום ניתן לראות תמונות מתחלפות של האומן וכאשר מפסיקים שיר באמצע ניתן להמשיך אותו מאותה הנקודה בכל אחד מהמכישירים האחרים. (האפליקציה היא פיתוח ישראלי)

אפליקציית YouTube on TV אפליקציה המאפשרת צפייה בסרטוני יו טיוב על המסך הגדול, באיכות גבוהה, לדפדף בין ערוצי התוכן השונים של השירות, לחפש טקסט חופשי באנגלית, לחבר את האפליקציה לחשבון האישי וכך לראות את התכנים של החברים ואת הסרטונים האישיים וגם להיכנס לאזור התכנים המקודמים, בו ניתן למצוא מבחר עצום של סרטי תלת ממד.

אפליקציות רשתות חברתיות אשר מאפשרת גישה לחשבונות הפייסבוק, הטוויטר ו- Google Talk, וגם אפליקציית Social TV המאפשרת צפיה בטלוויזיה תוך כדי התעדכנות בחשבונות השונים.

אפליקציית SKYPE פועלת בדגמים בהם מותקנת מצלמה (ES7500 ES8000 ו- E8000) ובדגמים מסוימים להם ניתן להוסיף מצלמה חיצונית, ומאפשרת ליהנות משיחות סקייפ באיכות HD ובקלות על ידי התקנת האפליקציה והתחברות לחשבון האישי.

אפליקציית BBC news מערכת החדשות של BBC מציעה עדכונים שוטפים על כל הנעשה בעולם במבזקי וידאו (VOD) ובטקסט.

אפליקציית Berliner Philharmoniker האפליקציה מאפשרת לצפות באיכות HD מדהימה במיטב הקונצרטים של הפילהרמונית של ברלין, בניצוחם של טובי המנצחים בעולם. בשירות ניתן לצפות בקונצרטים מוקלטים ולעיתים בקונצרט חי ישירות מברלין.

אפליקציית AOL HD אפליקציה באיכות HD בה ניתן לצפות בתכניות לעיצוב ושיפור הבית, מגזיני טכנולוגיה מבית Engadget, תכני בידור מאחורי הקלעים של סרטים מפורסמים וחדשים, רכילות מהוליווד ועוד ועוד.

אפליקציות בשפה הרוסית כגון horoscope מבית mail.ru, המציע תחזית אסטרולוגית לימים שבועות וחודשים על פי המזל האישי, אפליקציית מזג האוויר מבית Gismeteo המציגה בשפה הרוסית תחזית מזג אוויר ערים שונות ברחבי העולם (וגם בישראל).

אפליקציות בשפה הערבית כגון אפליקציה מבית אל ג'זירה, המעדכנת באופן שוטף בעניני היום בשפה הערבית ואפליקציית ISTIKANA (בקרוב) המציעה מבחר גדול של תכני VOD לילדים ולמבוגרים בשפה הערבית.

מחירון מסכי סמסונג דגמי 2012 כפי שנמסרו ביום כתיבת הידיעה:

לדיון בנושא: סמסונג ישראל משיקה את סדרות הטלוויזיות החכמות לשנת 2012

 


7:00
  /  
14.5.2012
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה

1