הגלקסי S3 הושק – אינטליגנטי. לא מהפכני. צפו לו בסוף החודש

באירוע שנערך הערב בלונדון, הושק מכשיר הגלקסי S3 שציפינו לו זמן רב. עם יותר אינטליגנציה ויותר כוח סמסונג רוצה לחטוף ...

22:00
  /  
03.05.2012
  
מאת: אלי חבוש

סמסונג יודעת לבנות מכשירים. לא סתם חיכה העולם כולו להשקה שנערכה היום בלונדון. סמסונג למדה הרבה בבניית מתח ממתחרתה אפל ונראה שהתלמיד עלה על מורו בהשקה המצופה ביותר שהיתה לסמסונג מעולם. 
ההשקה בלונדון אמנם היתה מנומנמת משהו והמנחים לא ידעו לשלהב את הקהל כמו שאפל יודעת, אבל מי צריך את זה כשיש הייפ כלכך גבוה וכשיש מכשיר מבטיח ביד? 

 הסמסונג S3 הוא מכשיר מרובע ליבות בעל מסך 4.8" סופר אמולד HD, בעל מצלמת 8 מגה פיקסל שמצלמת גם HD, סוללה 2100mAh משקל 133 גרם ועובי של 8.6 מ"מ ועוד…המפרט לא זעזע אתכם? בצדק. אין כאן משהו מהפכני ולפחות בפן הזה אפשר להגיד שציפינו ליותר.

אמנם בכל השקה אנחנו מצפים ליותר משום שההייפ גבוה ורמת הציפיות והשמועות בשמיים, אבל אם תביטו טוב תראו שאין כאן בשורה שלא ראינו מיצרניות אחרות בזמן האחרון.

חכם ופיקח 

מלבד החומרה, בסמסונג טוענים שהמכשיר אינטליגנטי ויודע לצפות ולנבא מה המשתמש באמת רוצה. כך למשל כשתקראו ספר, המכשיר יידע לא לכבות את המסך בהתאם למצלמה הקדמית שלו העוקבת אחר תנועות העיניים שלכם. כך גם בקריאת דפי אינטרנט ועוד.

הגלקסי גם יודע להקשיב. תוכלו לדבר אליו (מישהו אמר סירי?) בצורה טבעית. המכשיר פשוט מחכה לפקודה שלכם וברגע שתגידו "היי גלקסי" הוא מיד מתכונן לפקודתכם.

חוץ מלהקשיב ולראות, המכשיר גם ידע כשתרצו להתקשר. כשתרימו את המכשיר ותצמידו אותו לאוזן, המכשיר יידע שאתם מתכוונים לחייג ויפעל בהתאם. 

המצלמה של המכשיר יודעת לצלם HD בין אם במצלמה הקדמית ובין אם באחורית. תוספת נחמדה נוספת שהוצגה גם במכשיר ה HTC שראינו בברצלונה היא שניתן ללכוד תמונות סטילס במקביל עם צילום הוידאו במכשיר. נחמד מאוד.
באפליקציית המצלמה יש אופציית BURST לצילומים מרובים. המכשיר יידע גם לבחור את התמונה הטובה ביותר מבין כל אלה שצולמו.

תוספת מעניינת נוספת שהוצגה היא האפשרות לצפות בוידאו צף על גבי המסך – למשל מעל דף אינטרט, ניתן להריץ קובץ וידאו ולהזיז אותו על גבי המסך להיכן שרוצים. אמנם אופציה נחמדה אבל קשה למצוא בה ממש שימשו במסך קטן של סלולרי ולא של טאבלט.

למעשה, סמסונג הציגה מכשיר מעניין מבחינה חומרתית. אמנם לא ראינו כאן שום דבר שלא ראינו במכשירים החדשים של המתחרות שלה וסמסונג לא הביאה בשורה מהפכנית בחומרה אבל סמסונג יודעת לשלב את החומרה עם הערך המוסף שהיא נותנת למשתמשים באפליקציות התומכות השונות שלה שגם אם נלקחו ממכשירים אחרים או חברות אחרות שכבר פיתחו אפליקציות צד ג' כאלה, השילוב שלהן באופן מובנה עושה את ההבדל. 

 

המכשיר יגיע לאירופה ב 29 למאי. לא נאמר מה יהיה מחירו עדיין. 

ניתן לצפות בוידאו מגע ראשון עם המכשיר שביצעו ENGADGET כאן:

 

 

 

 

לדיון בנושא: הגלקסי S3 הושק – אינטליגנטי. לא מהפכני. צפו לו בסוף החודש


22:00
  /  
03.05.2012
  
מאת: אלי חבוש