פסח הגיע. ריכזנו עבורכם דרכים טכנולוגיות להעביר את החג

פסח מגיע ובין אם בחרתם לטייל, להישאר בבית או לנסוע לבקר משפחה, קבלו את מגוון הדברים הטכנולוגים שיעזרו לכם להעביר ...

0:00
  /  
05.04.2012
  
מאת: צבי וורבל, אלי חבוש

 

קריאת ההגדה

יום שישי בערב, המשפחה מתכנסת מסביב לשולחן, כולם מתכוננים לקריאת ההגדה. כולם מוציאים את ההגדות שלהם, חלקן הגדות מפוארות, מעוצבות וחלקן הגדות שצורפו לעיתון החג השנה, אבל כולן הגדות קלאסיות מנייר. ורק אתם שולפים את האייפד 2 שלכם או את מכשיר האנדרויד, מקישים על המסך וקוראים את ההגדה האלקטרונית שלכם. רק שלא תיגמר הבטריה באמצע המה נשתנה…

zebrapps, הוציאה עדכון לאפליקציית ההגדה שלה, עליה כבר דיווחנו כאן בשנה שעברה. כעת ניתן, באפליקציית ה IOS, לצלם את עצמנו בתור ארבעת האחים (רשע, תם, חכם ושאינו יודע לשאול). זה מצטרף לתכונות הקיימות של האפליקציה ובהן ההגדה עצמה עם איורים, מתכונים לחג הפסח ועוד. השנה נוספה גם אפליקציה לחנות האנדרויד כך שגם בעלי אנדרויד יכולים להנות מקריאת הגדה אלקטרונית.

מחיר: 0.99 דולר. 

 

להורדת האפליקציה עבור מכשירי IOS

להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרויד 

 

 

 

 

 

 


IGO בחינם לבעלי אייפון

אז אחרי שאכלתם ושבעתם בארוחת הפסח, הגיע הזמן לעשות עם עצמכם משהו, לקום מהכורסא ולקחת את המשפחה לטייל.לפני כשבועיים דיווחנו לכם על החידושים של חברת NAVNGO ובין היתר סיפרנו לכם כי בפסח תחלק החברה בחינם את תוכנת IGO PRIMO LITE למכשיר האייפון. בין התאריכים 06.04.12 – 14.04.12 תאפשר החברה להורידה מחנות ה- AppStore.

 

כפי שדיווחנו מהאירוע, המטרה של גרסת החינם היא, מעבר למתן המתנה היקרה, גם לתת חשיפה לכל השירותים של החברה. העדכונים של התוכנה בהמשך יהיו גם בחינם.

החבילות אשר יהיו חלק מהמבצע לתקופת הפסח בלבד:

  • IGO PRIMO LITE לאייפון, כולל מפות ישראל המעודכנות ביותר – חינם
  • חבילת מצלמות מהירות (לתקופה של שנה) – חינם
  • חבילת זהירות בדרכים (זה"ב) – חבילה חינמית במהלך השנה

חשוב להדגיש, שלשם קבלת כל החבילות הללו בחינם, כולל תוכנת איגו פרימו לייט, צריך לבצע את ההורדה במסגרת הזמן שנקצב לכך.

רק נקווה שבחג הבא, תשוב החברה ותפתיע כשתאפשר גם לבעלי מכשירי אנדרואיד ליהנות ממבצע דומה.

 

 

 

 

 

אוצר המדבר של WAZE. ואפשר אפילו לזכות במכונית

ועוד פעילות לפסח ואם כבר אתם מנווטים, אז למה לא לשחק בחפש את המטמון ועל הדרך אולי לזכות במכונית? לכבוד חג הפסח, בעלי יישום הניווט waze, המותקן במכשירי הסמארטפון שלכם, יוכלו להשתתף במסלול מקביל למסלול המשחק הרגיל ולחפש אחר האוצר הטמון בחידת דן חמיצר – "אוצר במדבר", שהינו משחק המטמון המתקיים השנה ב- 8-12.4.12.

עבור בעלי יישום הניווט waze  ישנו מסלול המיוחד, אשר בו אין צורך לפתור חידות, אלא פשוט לנסוע לאורך הנתיב המסומן על גבי מפת היישום waze   ולאסוף חמישה "מטמונים", הנמצאים על הדרך. במידה ואספתם אותם, אתם נכנסתם להגרלה, שתתקיים בסיום המשחק  ובה ניתן לזכות במכונית חדשה.

איך משחקים?

אזור המשחק הוא בין עין גדי בצפון לעין חצבה בדרום, ובין ירוחם במערב לים המלח במזרח. בעת נסיעתכם באזור זה, כשיישום ה-waze   פתוח, תראו על המפה סימנים של סיכות ממותגות בצבעי כחול ואדום על פני מספר כבישים.

בעת שתעברו בפועל במקום בו מסומנת סיכה במפה, תשמיע התוכנה חיווי קולי אשר ייאשר כי אספתם את ה"מטמון" אותו מסמלת הסיכה.

על מנת להשתתף בהגרלה יש לאסוף ארבעה מטמונים כחולים ומטמון אחד אדום, הממוקם באחת מ-4 תחנות המידע הממוקמות במכתש הקטן, בנחל צין, על שפת ים המלח ובמצפור ים המלח על כביש 90. 

בתחנות המידע יוצגו תערוכות מידע על הנגב ואוצרות המדבר, ההיסטוריה והפעילות של כ.י.ל דשנים, רותם אמפרט נגב ומפעלי ים המלח, הנותנות חסות למשחק. בנוסף, אנשי רשות הטבע והגנים יתנו מידע על האתרים והפעילויות באזור. התערוכות תוצגנה במתחם מוצל, עם פינות התרעננות ושירותים.

כל המנווטים עם יישום waze, שאספו את חמשת אוצרות המטמון, יקבלו, למחרת היום, הודעת אישור ביישום waze , בסלולארי שלהם ויתבקשו להיכנס לקישור המצורף להודעה ולמלא פרטים אישיים, על מנת להיכנס להגרלה

את המטמונים של waze, ניתן לאסוף מתחילת המשחק בתאריך 8/04/12 בשעה 8:00 בבוקר ועד ליום האחרון של המשחק בשעה 23:00 בלילה.

בין כל המשתתפים שאספו את חמשת אוצרות המטמון ומילאו את פרטיהם האישיים, תתקיים הגרלה אחת, ביום שני, 16.4.2012. הזוכה בהגרלה יתחדש במכונית NISSAN ECO MICRA 2012.

ובאמירה אישית:    גם אם אתם לא משתתפים בחיפוש אחר האוצר, מומלץ לצאת ולטייל בחול המועד פסח.

 

אמא, איזה פרח זה? רגע, נפתח את האייפון ונראה 

 

אין זמן טוב יותר מתקופת האביב כדי לראות פריחות ומרבדי פרחים בכל מקום. אז אחרי שניווטתם, מצאתם את המטמון והגעתם לשדה פרחים, בוודאי תרצו להרביץ בילדים שלכם קצת חוכמת טבע ולספר להם על הפרחים שהם רואים.

"פרחי ארץ ישראל" היא אפליקציה חמודה וחינוכית של מיכל שמש המכילה אוסף של מעל 270 פרחים הגדלים בארצנו ומהווה מגדיר צמחים וזיהויים בשילוב תמונות והסברים על כל צמח שמצאתם.
ניתן להגדיר צמחים על פי עונות, צבעים ושם.

האפליקצייה עולה 1.99 דולר ונמצאת במקום הראשון באפליקציות ישראליות חינוכיות בחנות האפסטור.

מה שטוב זה שאחרי שימוש באפליקציה, תוכלו להגיד שלפחות היה משהו חינוכי בטיול שלכם. ואז תוכלו להרגיש נוח יותר עם המבצע הבא למטה. 

 

ניתן להוריד את האפליקציה לאייפון מכאן 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רוצים לראות טלויזיה גם בטיול? פלאפון פותחת את כל ערוצי הטלוויזיה בפורטל לצפייה ללא תשלום

ניווטנו, רדפנו אחרי האוצר, אכלנו ואפילו לימדנו את הילדים על הפרחים שראינו בטיול, תוכלו להתרווח על הדשא ולהנות מהשקט. או, שתוכלו פשוט לראות טלויזיה גם שם.

 

חברת פלאפון הודיעה כי במהלך החג תאפשר החג צפייה בחינם בעשרות ערוצים מהארץ ומהעולם, ביניהם שידורים ישירים של חדשות ערוץ 2, חדשות 10, ערוצי ספורט כמו ספורט 5, ספורט 5+ LIVE, ספורט 2, ערוצי בידור של HOT, YES, רשת וקשת, ערוצי ילדים, ערוצי מוזיקה ועוד. ערוצי הילדים, כוללים מגוון רחב של תוכניות לילדים השנה וביניהם: בוב ספוג, צבי הנינג'ה, פאואר ריינג'רס, דורה, דייגו, ארתור, קופיקו, פיניאס ופרב, האנה מונטנה, בן 10 ועוד תוכניות מבית דיסני, ערוץ הילדים, ניקולודיאן ועוד.

 

יש להכנס לקטגוריית "ערוצי "TV בפורטל פלאפון באמצעות לחיצה על כפתור ה-PLAY במכשיר פלאפון או לחיצה על כפתור ייעודי במכשירי  iPhone.


מהחברה נמסר כי הצפייה בערוצי ה-TV בפורטל תתאפשר ללא עלות נוספת. לקוחות שאין ברשותם חבילת גלישה בפורטל, יחויבו בגין גלישה בפורטל עד להגעה לערוץ. ההטבה איננה כוללת את ערוצי המבוגרים ותכני ה-VOD.

 

מכירים עוד דרכים טכנולוגיות להעביר את הפסח? מכירים מבצעים נוספים? ספרו לנו בשרשור המאמר כדי שגם אנחנו נהנה.

חג שמח 

 

 

לדיון בנושא: פסח הגיע. ריכזנו עבורכם דרכים טכנולוגיות להעביר את החג


0:00
  /  
5.4.2012
  
מאת: צבי וורבל, אלי חבוש

1