המדריך המלא לתורם רציני ומשמעותי לאתר (ת.ר.ו.ל)

עקב התגברות האכפתיות של תורמים רציניים ומשמעותיים לאתר (או בקיצור ת.ר.ו.ל או ברבים תרולים), חשבנו לכתוב להם מדריך מסודר.

7:00
  /  
01.04.2012
  
מאת: מישהו נטול הבנה לחלוטין (מ.נ.ה.ל)

ללא ספק יש בקרבנו סוג מסויים של חברים בולטים אשר פניני המקלדת שלהם מעטרים מידי פעם את דפי הפורום.

החלטנו לספק מספר הנחיות כיצד להיות ת.ר.ו.ל טוב באתר (קיצור של תורם רציני ומשמעותי לאתר).

 1. נתחיל בשם המשתמש. נא להרשם בכל פעם בשם משתמש חדש, רצוי כזה שמשלב שמות קודמים שלך עם מספר כלשהו. משה1111, martin1234, ודומיהם.
 2. מומלץ לשאול שאלות ואז לא לחזור בשביל לברר את התשובות להן.
 3. אם אתם בכל זאת מתעקשים לחזור, אפשר לעשות זאת כל חמש דקות. לא קיבלתם תשובה? תוסיפו תגובה "נו? נו?!" כל כמה דקות.
 4. שם השרשור – רצוי משהו כללי ולא מחייב, למשל "עזרה דחוף!!!!!!!!!1" או "יש לי בעיה!!!!!". העיקר שיהיו כמה שיותר סימני קריאה בכותרת, תמיד תוכלו לתרץ שהמקלדת שלכם נתקעה.
 5. מכיוון שהשאלה שלכם מיועדת לפורום לא מספיק פופולרי, כדאי לשאול את השאלה בפורום שאולי לא קשור לשאלה, אבל כזה שיקבל יותר קוראים.
 6. בעצם, במחשבה שניה, למה להסתפק רק בפורום אחד?! יש לפרסם את השאלה בכל הפורומים!
 7. כדאי לשים לינקים למאמרים באתרים שונים, הכי טוב כאלה שבכלל לא קשורים לשאלה שנשאלה…
 8. נא להיות נחרץ ככל הניתן. אין שום מקום לדעות בפורום, רק לעובדות. 
 9. כל האחרים שמנסים לענות לא מבינים כלום, תוודא שכולם ידעו זאת. כמובן שזה המשך לסעיף הקודם, ומכיוון שכולם יודעים שאתה מכיר את כל העובדות, אין צורך לספק הוכחות, לינקים או מידע משלים, שיסמכו עליך, יש לך 19,200 הודעות, אז ברור שאתה לא טועה.
 10. פתח שרשור חדש בכל פעם. תגובות זה בשביל חנונים.
 11. כל דבר תמיד נראה יותר טוב כשהוא כתוב באותיות בולטות, רצוי גם בצבע.
 12. נא לצטט את כל מי שכתב בשרשור לפניך. רצוי גם בלי להוסיף משהו משלך, רק בשביל שיראו שאתה רציני וקראת את מה שהם כתבו. אם זו תגובה עשירית, תוודא שציטטת את כל הציטוטים שהאחרים ציטטו, כדי שאפשר יהיה לקרוא רק את ההודעה שלך שתכלול את כל השרשור כולו!
 13. אם מישהו כתב עליך נאצה או משהו לא טוב, מיד תחזיר לו כפליים. בשום אופן לא לדווח למנהלים, מיד להתלהם ולברך את אמא שלו שזכה לחיים ארוכים.
 14. אם יש משהו שכדאי לכתוב אותו, אל תסתפק בתגובה בעלת 200 מילים כאשר תגובה של 2000 מילים תתן יותר נפח להודעה ותצייר אותך כמבין יותר.
 15. אם מישהו קנה משהו חדש, תסביר לו מדוע הוא טעה בבחירה ולא שמע מותג אחר טוב בהרבה שאתה מכיר. גרסא מעט מתוחכמת יותר היא שאם הוא שינה במערכת שלו משהו, או בעצם עשה משהו – מיד תוכל להסביר לו איפה הטעות שלו ואיפה אתה היית יכול לעשות את זה טוב יותר בהרבה.
 16. תפוס מישהו ספציפי ותרד עליו בכל הודעה. בסוף הוא יתעצבן ואתה תנצח!
 17. אם ביקרת אצל מישהו, רצוי לרדת על הסאונד של המערכת שלו. אם לא נעים לך ממנו, אז תעשה את זה מאחורי גבו בהודעות פרטיות לחברים שלו. בפורום רק תרמוז שאתה יודע משהו ואל תפרט יותר – כמה שיותר רמזים יותר טוב.
 18. אין כמו לרדת על מישהו על טעות שהוא עשה ב-1969 כשהוא בחר כבל מסוג X כשאתה יודע שהוא העדיף סוג Y.
 19. תבדוק אם הבחור בדק מספיק את המערכת שלו לפני רכישה והשווה עם מכשירים אחרים שהוא בסוף לא רכש, אם לא – תסביר לו מדוע הוא טעה ומדוע הוא לא נהנה ממנה כפי שהוא חושב שהוא נהנה ממנה.
 20. אם מישהו מעלה תמונות של המערכת שלו, תמיד תגיב שהרמקולים קרובים מידי לקיר, שהכבלים לא טובים והוא חייב להחליף מגבר. אתה לא צריך לשמוע את התצורה, אתה מכיר ויודע הכל.
 21. אם מישהו קנה רסיבר של ימהה, תמיד תגיד שהוא "בהיר", לא משנה ששמעת רסיבר שלהם לפני 10 שנים, מאפייני הצליל תמיד נשארים.
 22. בשום אופן לאל בדוק םא יש לך שגיעות כטיב.
 23. לעולם לא להשתמש בפיסוק פיסוק זה בשביל פיסוקופילים שיגידו תודה שאני משתמש ברווחים
 24. אם אתה כן אוהב פיסוק, נא להשתמש בפיסוק ספציפי בלבד….. למשל…. רק… נקודה….. ולהשתמש… בה….. בכל… הזדמנות ….. אפשרית.
 25. כולם מלוכלכים – תוודא שהם ידעו שגם אתה יודע את זה.
 26. תמיד רצוי להחזיק שם משתמש נוסף באתר אשר ידאג תמיד לענות בשרשורים שאתה פותח ולהלל עד כמה אתה מבין. לא לשכוח לברך את עצמך, ולענות לעצמך, בקיצור להראות את הצדדים הטובים באישיות שלך (למה לא לפרגן לעצמך מדי פעם)?
 27. אם אתה יודע שלמישהו יש נקודה רכה, מיד תתקוף שם. נחמדות זה בשביל מנהלים.
 28. תוודא שכולם יודעים שהאתר הזה סותם פיות, הוא המקום היחיד שאי אפשר להגיד @%[email protected]# מבלי להיות מצונזרים.
 29. לכתוב רק על פוליטיקה. אה, לא לשכוח גם להדגיש שמי שלא כמוך לא צריך להיות במדינה הזו.
 30. לעולם לא לפרגן, פרגון יגרום לך להראות כאילו שאתה לא רציני. רק מי שמשפיל אחרים, ירומם מכל האחרים.
 31. תמיד להתלהם, אין דבר שאפשר להגיד יפה שלא יוצא מרשים יותר בתקיפות.
 32. על מנת לקבל שלל תגובות בשרשור, יש מספר מילות קסם שאזכורן יעלה את קרנך בעיני החברים. המילים: פיוניר, פנומנלי, כיול, בחינה עיוורת, במה, באסים הדוקים, הבדל בין כבלים. נא להשתמש במילים בתבונה.
 33. המערכת שיש לך בבית הינה הטובה ביותר שכסף יכול לקנות. כל חלק בחנת בבית במשך חודשים רבים טרם נרכישה עד שהגעת לסינרגיה מושלמת. אחרי שוידאת שרשמת את זה בכל מקום, יהיה לך קל יותר למכור את החלקים בלוחות.
 34. תמיד תענה בחיוב לשאלה אם ביצעת טיפול אקוסטי. גם הוילון במטבח נחשב לטיפול ראוי.
 35. תמיד תזכיר איזה מאסטר אתה בכיול מערכות בצורה ידנית. מיקרופון ותוכנות מדידה זה לאנשים שלא מבינים. אוזני הזהב שלך הינם ציוד המדידה המדוייק בעולם.
 36. אם אתה רוצה לציין את השינוי המשמעותי שהתקיים כאשר החלפת את הבורג במגבר למוזהב, תזכיר שגם האישה הבחינה בשינוי מהמטבח של השכן. זה תופס גם אם אתה רווק.
 37. פתח לפעמים שרשור עם ציטוט של רק הכותרת של מאמר ארוך מאתר נחשב. זה יצייר אותך כחכם ויגרום לאנשים לחשוב כאילו באמת קראת את הכתבה.
 38. כמה שיותר סופרלטיבים בהודעה עוזר להוסיף אמינות לדבריך.

זהו? רשמתם את כל הכללים?

לדיון בנושא: המדריך המלא לתורם רציני ומשמעותי לאתר (ת.ר.ו.ל)


7:00
  /  
1.4.2012
  
מאת: מישהו נטול הבנה לחלוטין (מ.נ.ה.ל)

1