חברת Crestron פותחת משרד רשמי בישראל

חברת השליטה והבקרה האמריקאית, קרסטרון, החליטה לפתוח משרד רשמי בישראל.  

8:17
  /  
29.03.2012
  
מאת: מרטין סבג

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה:


משרדי החברה החדשה, ומרכז ההדרכות ימצאו בכפר סבא
חברתrn Crestron Electronics Inc מארה"ב שמחה לעדכן על פתיחת משרד ייצוג רשמי של rnהחברה בישראל. משרד זה מצטרף לרשת פעילה של כ-60 משרדים ברחבי העולם, ויפעלrn בדומה למתכונת של משרדים אחרים של החברה בעולם.

ההחלטה על פתיחת rnהמשרד אשר התקבלה לאחרונה ע"י הנהלת החברה בניו ג‘רזי, ארה"ב, מבוססת על rnהצלחתו של מותג Crestron בארץ בשנים האחרונות, המחויבות של החברה לשוק rnהישראלי, וההכרה בפוטנציאל הגידול של פעילות Crestron בישראל.
חברת rnCrestron פעילה בשוק הישראלי מזה כ-20 שנה, ומיוצגת ע"י חברת ברקאי. חברת rnברקאי, נשארת גם במתכונת החדשה כיבואנית ומפיצה של מוצרי החברה בארץ, כפי rnשהיה עד כה, כאשר המשרד החדש ירכז את פעילויות השיווק, קידום המכירות, rnההכשרה והתמיכה ללקוחות החברה.

במסגרת המשרד החדש, יפתחו בעתיד rnהקרוב מרכז תצוגה ומרכז הדרכות של החברה, אשר יאובזרו בהתאם לסטנדרטים rnהגבוהים של חברת Crestron בכל העולם.

לקריאת העדכון באתר Crestron.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות לעומר ברוקשטיין בדואר אלקטרוני – [email protected]

אודות Crestron
מזהrn למעלה מ-40 שנה חברת Crestron הינה הגדולה והמובילה בעולם בפיתוח מערכות rnשליטה ובקרה מתקדמות. חברת Crestron מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך במטרה להקל rnולשפר את הסביבה העיסקית והביתית בה אנו עובדים וחיים. Crestron מפתחת rnפתרונות משולבים של מערכות שליטה ובקרה, אודיו, ווידאו, בקרת אקלים, תאורה rnועוד, הנשלטים ממסכי מגע, פאנלי לחצנים, טלפונים ניידים, טאבלטים וממשקי rnמשתמש נוספים. Crestron מאחדת את השליטה והבקרה בכל המוצרים הטכנולוגיים rnמסביבנו לרשת אחודה אחת במטרה לשפר וליעל את ניהול המשאבים, היעילות rnהתפעולית ונוחות השימוש במבנים ציבוריים, מוסדות חינוך, בתי מלון, בתי rnחולים, גופים בטחוניים ועוד. בנוסף למטה החברה בניו ג'רזי, לחברה משרדים rnבכל רחבי ארה"ב, קנדה, אירופה, אסיה, המזה"ת, דרום אמריקה, אוסטרליה, ומעתהrn – גם בישראל! הנכם מוזמים לגלות וללמוד עוד על העולם של Crestron באתרנו -rn www.crestron.co.il.

להודעה הרשמית באתר של Crestron העולמית – לחץ כאן.

לדיון בנושא: חברת Crestron פותחת משרד רשמי בישראל

 


8:17
  /  
29.3.2012
  
מאת: מרטין סבג

1