האייפד החדש – מתחמם במהירות?

כפי שאתם בוודאי יודעים, האייפד החדש כבר למכירה ברחבי העולם (אפילו בישראל מתכוננים). דיווחים ראשוניים מגיעים על המכשיר.

9:30
  /  
16.03.2012
  
מאת: עפר לאור

אם אתם בענייני אפל, אתם בוודאי יודעים שהיום זה יום ההשקה הבינלאומי של האייפד וביפן המכשיר כבר למכירה (הם כידוע קדימה בשעון 9 שעות ביחס לאנגליה).

CNET מדווחים שהתורים לא מאוד ארוכים במרבית חנויות אפל, מה גם שבהונג קונג למשל, העיריה אסרה על יצירת תורים ותלתה שלטים שלא ניתן יהיה לרכוש במקום את האייפד אלא אם כן זכיתם בסוג של לוטו-רכישה שהוקם לצורך המטרה הזו באתר של אפל הונג קונג. במקרה שם היה מדובר על מאמץ למנוע זליגת המכשירים הללו לתוך סין – מכיוון שיש ביקוש בקרב העשירים של סין והמכשיר עדיין לא הושק שם.

לפי ZDNET, המכשיר מרגיש פיזית גדול וכבד יותר מהאייפד הקודם. לפי אפל, מדובר בכ-8% גדילה בעובי ובמשקל, אך לפי ZDNET זה בהחלט מורגש פיזית.

כידוע, אחת הסיבות להתרגשות מהמכשיר זה המסך החדש שלו שיש לו מיליון פיקסלים יותר ממסך FULL HD… עם זאת, היה צורך להכפיל את מספר הלדים שמאירים את המסך בכדי לאפשר לו להגיע לאותן עוצמות תאורה. מן הסתם זו גם הסיבה להגדלת העובי והמשקל של המכשיר – בכדי להגיע לאותן זמני עבודה, אפל נאלצה לדחוס הרבה יותר בטריה למכשיר.

לפי הדיווחים, הפריקה של הבטריה החדשה בשילוב עם הלדים הנוספים, גורמים לחימום במכשיר, ולאחר כעשר דקות שימוש הוא התחמם עד שהפך ל "לא נוח לאחיזה".

אנחנו מצפים לדיווחים נוספים, שכן מדובר בנושא בעייתי למדי במידה והוא מתברר כנכון.

לדיון בנושא: האייפד החדש – מתחמם במהירות?


9:30
  /  
16.03.2012
  
מאת: עפר לאור

1