הודעה לעיתונות: VITREA משיקה את סדרת מתגי המגע לחשמל VTouch

VITREA הינה חברה ישראלית המובילה את המהפיכה הטכנולגית של שוק מפסקי החשמל לבית ולמשרד- שוק אשר נותר ללא שינוי במשך ...

7:00
  /  
02.03.2012
  
הודעה לעיתונות הועברה כלשונה
Sponsored

סדרת מתגי המגע לחשמל VTouch מבית ויטראה מאופיינת בעיצוב חדשני ויוקרתי. המפסקים עשויים מפאנל זכוכית בגוונים שונים המוקף בהילת אור לד כחול. האור הכחול משמש גם כתאורת התמצאות בחושך. המתגים החדשניים אשר מחליפים את המתגים המכניים כוללים מפסקי חשמל יעודיים לתאורה, תאורה עם ממסר צעד, דימרים, תריסים חשמליים, דוד חשמלי עם קוצב זמן, פעמון דלת ועוד.
מתגי המגע הינם בגודל סטנדרטי של מודול 3 או מודול 4 כך שלא נדרשות הכנות מיוחדות בהתקנת המתגים. בנוסף, פרט להתקנה סטנדרטית של זכוכית המגע על גבי הקיר, ניתן גם להתקין את המפסק בקו אחיד (אפס) עם הקיר. צבע פאנל הזכוכית ניתן להתאמה אישית לפי הצרכים העיצוביים של חלל הבית או המשרד.
VITREA הינה חברה ישראלית המובילה את המהפיכה הטכנולגית של שוק מפסקי החשמל לבית ולמשרד- שוק אשר נותר ללא שינוי במשך עשרות שנים.
החברה שמה דגש רב על רמת אמינות גבוהה ביותר, עמידה בסטנדרטים בינלאומיים, עיצוב חדשני ופורץ דרך, חוויית משתמש ונוחות ההפעלה.
הצוות המוביל ב-VITREA מורכב מאנשי מקצוע בעלי למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום פיתוח ושיווק של מוצרי תקשורת וחשמל בישראל, אירופה, ארה"ב, דרום אמריקה והמזרח הרחוק.
משרדי ויטראה- מנחם בגין 48 ת"א, טלפון 073-7285577

www.vitrea.co.il

לדיון בנושא: הודעה לעיתונות: VITREA משיקה את סדרת מתגי המגע לחשמל VTouch

 


7:00
  /  
2.3.2012
  
הודעה לעיתונות הועברה כלשונה