ברצלונה 2012 – תמונות מהביתנים שתראו רק מחר

בלתי אפשרי להיכנס למתחם תערוכת ברצלונה יום לפני התערוכה...כמעט. אלי חבוש חרף את נפשו ולאחר שגירשו אותו, דרשו ממנו למחוק ...

13:00
  /  
26.02.2012
  
מאת: אלי חבוש

[סירטון ותמונות הביתנים יום לפני התערוכה למטה, בסוף המאמר]

לא מובן על מה בדיוק שומרים במתחם התערוכה, הרי רוב השמועות כבר יצאו ואוששו ולחברות אין באמת כבר מה להסתיר, אבל כמות האבטחה שיש מסביב למתחם ובתוכו היא חסרת תקדים ורק דירבנה אותנו לנסות ולהיכנס.

על מנת להיכנס למתחם התערוכה ולביתנים, לא מספיק תג העיתונאי שלנו ואפילו ההיפך מחשש שמשהו ידלוף החוצה. וגם עם התג המתאים יש לעבור מספר מעגלי אבטחה מהחיצוני ביותר השומר על היקף התערוכה, מעגל נוסף השומר על כל אולם ומעגל שלישי של מאבטחים השומרים על הביתנים הספציפיים.

מעגל האבטחה הראשון 

עם קצת חוצפה, הרבה ביטחון על כלום ומעט ערבית (כן, אל תשאלו למה) הצלחנו לחדור את שלושת המעגלים ולהביא לכם טעימה ראשונה, לפני כולם, מהביתנים שכולם יראו מחר.

במהלך הדרך סולקתי ממספר ביתנים, כיסו לי את העדשה ומביתן גוגל אף הגדילו לעשות וביקשו שאמחק את החומר. היה שווה? לא בטוח, כאמור רוב המידע כבר ידוע, אין ממש מה לחדש, אבל כשאוסרים את הכניסה בצורה קשה כל כך, הרי זה כבר לא רק התוכן שחשוב.

ובכל זאת, ראינו שסמסונג ניסתה להסתיר, לא בהצלחה יתרה, את העובדה שהיא תשיק את הגלקסי NOTE בגודל 10אינץ. נראה שזה הולך להיות השחקן העיקרי שלה והביתן שלה נשלט על ידי ה NOTE הגדול. לא ראינו רמז עדיין ל BEAM. אולי בהמשך.

סמסונג מנסה להסתיר את הגלקסי NOTE הגדול שלה 

כאן כבר אין מקום לספק. הגלקסי NOTE החדש גדול יותר. שימו לב לפרופורציות בין המכשיר ליד. 

אצל LG ניתן לראות מוצגים האופטימוס L5 ו-L7. החברה כיסתה את כל הביתן שלה בבד שחור כדי שלא יראו דבר. בכל זאת, דרך איזה חריץ קטן, ראינו גם שיוצג ה Vu.

האופטימוס Vu 

מוטורולה לא נראה שהולכת לחדש משמעותית מתערוכת CES בתחילת השנה ובכל זאת עדיין מקווים.

כמעט כל החברות שמרו על מיקומי הביתנים שלהם משנה שעברה. 

סרטון הצצה ליום ההקמה הסודי:

 

תמונות מיום ההקמה: 

 

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: ברצלונה 2012 – תמונות מהביתנים שתראו רק מחר


13:00
  /  
26.2.2012
  
מאת: אלי חבוש

1