הודעה לעיתונות: עתיד מוצרי החשמל עפ''י LG – מחוברים!

לצד חידושים מעניינים בטאבלטים, לפ-טופים וסלולריים שהוצגו על ידי החברות השונות בתערוכת IFA בברלין, חשפה חברת LG טכנולוגיה חדשה הנקראת ...

7:00
  /  
19.12.2011
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה

לא רק סמארטפונים: אינטרנט במקרר, תנור שמבשל ורובט שמנקה לבד

1. לא רק סלולריים חכמים – חברת LG חשפה את הדור הבא של מכשירי החשמל הביתיים – מחוברים לאינטרנט ונשלטים מרחוק
2. מה שנראה עתידני עד לאחרונה הפך למציאות – טכנולוגית ה- Smart thinQ שלLG מאפשרת למכשירי החשמל הסטנדרטיים "לדבר" איתנו ולחסוך לנו זמן.
3. ומה באשר לשירות הלקוחות? גם פה יש בשורה.

לצפייה בסרטון ההדגמה האינטראקטיבי של קו המוצרים החכמים שלLG

 

 

 

הטכנולוגיה – Smart ThinQ:

לצד חידושים מעניינים בטאבלטים, לפ-טופים וסלולריים שהוצגו בימים האחרונים על ידי החברות השונות, חשפה חברת LG טכנולוגיה חדשה הנקראת Smart ThinQ. טכנולוגיה זו מאפשרת להפוך גם את מכשירי החשמל הסטנדרטיים דוגמת מכונת כביסה, מקרר ותנור לאינטראקטיביים בעזרת גישה מרחוק באינטרנט. "הקומבינציה בין טכנולוגיית הליבה שלנו לבין ה-Smart ThinQ מביאה לא רק לחיסכון בזמן ואנרגיה, אלא גם לנוחות כמעט דמיונית. מדובר בשינוי אורח חיים", אמר יונג-הא לי, נשיא LG.

מקרר חכם:

חיבור מהסופרמרקט באמצעות הסמארטפון למקרר ה- LG side-by-side refrigerator בבית כדי לדעת איזה מוצרים חסרים. גם מוצרים אחרים שתוקפם עשוי לפוג בקרוב יאותתו למחזיק הסמארטפון שיש לחדש את המלאי (00:50 דק' בסרטון). בנוסף לכך, על המקרר הותקן בו צג עליו ניתן לראות מה קורה עם החברים ברשתות החברתיות, להתעדכן בחדשות או לצפות ביוטיוב.

 

תנור חכם:

התנור החדש של LG , ה- Lightwave Oven מתחבר גם הוא לאינטרנט, דבר שיאפשר לכם לקבל ישירות מאתרי בישול שונים מתכונים מגוונים. אלא שאת מלאכת הבישול או האפייה לא תצטרכו לבצע בעצמכם – התנור החכם יידע גם לזהות את המתכון הנבחר, וכך לכוון את עצמו על מנת שארוחת הערב שלכם תצא כמה שיותר טעימה. לתשומת לבו של אייל שני ממאסטר שף. (02:15 דק' בסרטון).

 

מכונת כביסה חכמה:

על ידי חידושים במכונת הכביסה החכמה של LG יש ניסיון להצעיד גם את שירות הלקוחות צעד קדימה – טכנאים טלפוניים שיבקשו מכם רק לקרב את הסמארטפון למכונת כביסה, "שתשדר" את תיאור התקלה (01:25 דק' בסרטון). כמו כן ניתן לעדכן באמצעות הסמארטפון פונקציות במכונה הקיימת של הצרכן.

גם את האספקט הירוק לא הזניחו ויצרו באותה מכונת הכביסה אפשרות להסתנכרן עם מוקד חברת החשמל, לזהות שעות צריכה מוגברת ולהנמיך את פעילותה על מנת למנוע תשלום גבוה על חשמל. (00:25 דק' בסרטון).

 

רובוטים שמנקים את הבית:

ה-Hom Bot – את הרובוט המנקה החכם של LG ניתן להפעיל כבר מן המשרד (02:45 דק' בסרטון). אופציה אחרת היא להשתמש בשואב האבק החכם Follow Me שבעזרת חיישנים הנמצאים על הידית העליונה עוקב אחר "בעליו" תוך שמירה על טווח בטוח.

 

 

 

לדיון בנושא: הודעה לעיתונות: עתיד מוצרי החשמל עפ''י LG – מחוברים!


7:00
  /  
19.12.2011
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה

1