הודעה לעיתונות: אולם תצוגה חדש למוצרי Teka

כיור אלקטרוני עם ברז המווסת את זרם המים והטמפ' לצד משטחיי חימום לייבוש, תנור משולב מחברת מתכונים ממוחשבת השוקלת, מחשבת ...

7:00
  /  
16.12.2011
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה.

קלינטון סחר יבואנית מותג מוצרי החשמל Teka , בין המותגים המובילים בזכות מחקר ופיתוח מתקדם ויצירת מכשירים הבולטים בטכנולוגיה ועיצוב חדשני, מרחיבה את פעילותה ומשיקה אולם תצוגה חדש למותג המשתרע על פני 3 קומות בשטח כולל של 200 מ"ר. אולם זה, זהה לקונספט הבינלאומי אשר מציג תחת קורת גג אחת את כל מוצרי המותג ויעניק מענה כולל לכל מוצרי המטבח החל מתנורים, כיריים מקררי יין ומקררים ועד לברזים, כיורים, לוחות חיתוך ושאר אביזרים משלימים לחלל המעוצב.

בין מכשירי החשמל הבולטים והחדשניים שיוצגו באולם התצוגה החדש שניחנים בפונקציות טכנולוגיות מתקדמות:

 

כיור אלקטרוני:

כבר מזמן שכיור במטבח המודרני אינו משמש אך ורק לשטיפת כלים אלא כסביבת עבודה רבת אפשרויות, כחלק מתפיסה זו וכצעד קדימה, מציגה Teka סדרת כיורים אלקטרונים המציגים אינספור חידושים לנוחות שימוש מקסימאלית. משטחי חימום בצידי הכיור מאפשרים ייבוש מהיר של כלים ואפילו של עלים לפני חיתוכם לסלט ולוח בקרה במגע טאצ' שמשולב בו לתפעול הברז מאפשר לווסת את זרם המים והטמפרטורה.

 

מחברת מתכונים ממוחשבת וחיישן לבישול בשר:

הוא ישקול, יחשב ויתאים עצמו אוטומטית למידת העשייה; עבור כל אותם בשלנים מפונקים שתרים אחר החיים הקלים מציע המותג סדרת תנורים חדשה המצוידים בשלל חידושים טכנולוגיים לנוחות שימוש ולתוצאות קולינאריות משופרות.
בין הטכנולוגיות המתקדמות, מחברת ממוחשבת הכוללת 17 מתכונים לסוגי מזון שונים, מערבל ריחות המאפשר לבשל שני סוגי מאכלים בו זמנית ומונע ערבוב ניחוחות שעשויים להשפיע על הטעם, חיישן לבישול בשר המזהה את הטמפרטורה ומתאים עצמו למידת עשייה מדיום ולאחר מכן נכבה אוטומטית ותוכנית שקילה אוטומטית לפי סוג המזון ומשקלו .

ברז זוהר:

סדרת ברזים זוהרים בחושך ראשונה מסוגה בעולם שיוצרה בפטנט ייחודי.
בסדרה. בסדרה ברזים במגוון גוונים הזוהרים בחושך עד 12 שעות.

שליטה מלאה -הקולט והכיריים בפאנל הפעלה אחד:

על מנת להפוך את תהליך הבישול בכיריים לנוח ובטיחותי יותר ולכזה שמצריך פחות התעסקות בהפעלת המכשירים, מציג המותג לראשונה, מערכת שמאפשרת את תפעולם של הכיריים דרך פאנל השליטה שמשולב בקולט האדים שמאפשר תכנות סימולטני של זמן איוד הקולט וזמן הבישול בכיריים. בנוסף, הוא דואלי לגמרי, כך שהמשתמש יכול בו זמנית לשנות ולהתאים את מהירות הקולט ולבחור את טמפרטורת החימום של אזורי האינדוקציה בכיריים.

 

Teka הינו מותג אירופאי שנחשב למנהיג עולמי בייצור קו אינטגראלי של מוצרי חשמל מעוצבים למטבח. לחברה ותק של 90 שנה והיא נחשבת לקבוצת ענק המעסיקה 5300 עובדים ברחבי העולם עם מחזור מכירות של 1.8 מיליארד דולר. מוצרי החברה נמכרים ביותר מ-125 מדינות ובשנים האחרונות צובר המותג פופולאריות רבה בזכות עיצוב מודרני, יעילות פונקציונאלית וחדשנות פורצת גבולות, זאת מבלי להתפשר במאפייני נוחות . כיום נמכרים מוצרי Teka באולמות התצוגה המרכזיים (פתח תקווה וקריית ביאליק ) ובכ-100 נקודות מכירה נוספות ברחבי הארץ ,מחזור המכירות הסתכם בשנת 2010 ב-32 מיליון שח השנה עם כניסתה לקטגוריית הברזים ובכיורים ופעילותה השיווקית בתחום מוצרי החשמל צופה החברה גידול של 35% .

 

טווח מחירי המוצרים שיוצגו באולם התצוגה הוא:
תנורים- 3,100-11,200, כיריים- 1,400-14,200,ברזים- 220-7,640
כיורים- 520-15,600, מקררים- 6,200-28,400, קולטי אדים-1,520-11,200
מקריי יין- 3,200-6,700, מדיחי כלים- 3,900-6,200.

 

 

 

 

Teka- חנות הקונספט החדשה -משכית 32 איזור התעשיה -הרצליה פיתוח

לדיון בנושא: הודעה לעיתונות: אולם תצוגה חדש למוצרי Teka


7:00
  /  
16.12.2011
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה.

1