ניופאן מציגה: השקת קו הרסיברים דנון לשנת 2012

באירוע אקסקלוסיבי לחברי האתר, השיקה ניופאן את הקו החדש של הרסיברים של דנון לשנת 2012.

8:00
  /  
14.12.2011
  
אירוע פרסומי
Sponsored

הוזמנו על ידי חברת ניופאן בכדי לראות ולשמוע את הפרטים על מוצרי דנון לשנת 2012.

ירון מסלו, מנהל מותג דנון בניופאן, הציג לנו בכמה מילים את המשימה שניופאן לקחה על עצמה: להשיק מחדש את מוצרי דנון באופן כזה שיכול להדגיש את היכולות של הרסיברים והמוצרים האחרים של החברה. משמעות הדבר שהשיווק לא יתבצע כבעבר רק דרך רשתות חשמל, אלא שהמוצרים ברמות הגבוהות יותר יועברו לחנויות מתמחות שיודעות לקדם את הנושא כראוי.

הדגש הטכנולוגי של דנון השנה הוא על חיבוריות רשת. החברה הציגה רדיו אינטרנטית כבר לפני 6 שנים, אך עם הזמן האופציות בתחום הזה מתרחבות מאוד. השנה התווסף לכל המוצרים של דנון יכולות AirPlay שמאפשרות הזרמה אלחוטית איכותית של מוזיקה מהאייפון, האייפד או האייפוד-טאץ' שלהם ישר לרסיבר. כמובן שזה גם מאפשר הזרמה ומשיכת תוכן מהמחשב תוך שימוש ב-iTunes.

למי שאין לו מוצרים של אפל, המכשירים תומכים גם ב-DLNA 1.5 אשר מאפשר הזרמת תוכן מכל מכשיר אנדרויד.

כמובן שניתן לשלוט על המכשירים גם דרך האייפון, אפליקציות של אייפד ואנדרויד בדרך.


גם מערכות מיני עם דוקים זמינים בצבעים ותצורות שונות

דנון שמה לה למטרה להתחבר לדור הצעיר בכדי לאפשר לו להכיר את היתרונות של מוזיקה איכותית בבית ובמחיר שהם יוכלו להרשות לעצמם. לשם כך, פיצ'רים כמו AirPlay הם חשובים בכדי שהצעירים יוכלו להאזין למוזיקה מחוץ לבית עם אזניות אבל כאשר הם בבית, הם יוכלו לעבור לרסיבר ולשמוע כמו שצריך.

יש לדנון מספר בשורות עבור האודיופילים. תחילה, החברה מתחברת לחברת LINN הבריטית ותציג בקרוב אתר ממותג של דנון בשיתוף עם ספריית LINN שיאפשר רכישה והורדה של מוזיקה באיכות גבוהה בפורמט FLAC HD בדגימה ובמספר ביטים הגבוהים ביותר שזמינים כיום. 

עוד נושא שדנון לוקחת בחשיבות גבוהה הוא תחום ה-ROOM CORRECTION – תיקון של עוצמות לפי תדרים כתלות ברמקולים ובאקוסטיקה שבחדר. כמובן שזה לא רק מתבטא בתיקון עוצמות או עקומות הענות, החברה אימצה את Audyssey והכניסה את הגרסא האחרונה ביותר של החברה, שמאפשרת תיקונים רבים מנקודות שונות בחדר.

כמובן שחברים ותיקים נפגשו…

קיבלנו גם מצגת מפורטת מצד ג'ו, הנציג הטכני של דנון, על קו המוצרים החדש וההבדלים בינו לבין היצרנים (שמתם לב כמה משמעותי הנתח שוק היפני בשוק הרסיברים כיום?)

אפשרויות השליטה והממשק של הרסיברים

וידאו הסיכום

 

 

תודה לניופאן ולדנון על האירוח ונתראה באירועים הבאים!

לדיון בנושא: ניופאן מציגה: השקת קו הרסיברים דנון לשנת 2012


8:00
  /  
14.12.2011
  
אירוע פרסומי