סיכום מפגש חברי HT עם הנהלת yes בנושא yes.streamer

ביום שני בערב, ה-05.12.11, התכנסו כ-20 חברי האתר, מרביתם נסיינים ותיקים של שירות ה-yes.streamer למפגש מאוד מיוחד עם ההנהלה הבכירה ...

7:00
  /  
08.12.2011
  
כתב: מרטין סבג

נפגשנו בקור הכפרסבאי עד שכולם התאספו. קצת מינגלינג והשיתוף חוויות מהפורום ובכלל ואז, בליווי צמוד ואחרי ביטחון שלא יבייש גם את הכור האטומי, נכנסנו לחדר הישיבות הצמוד למרכז הבקרה של יס.

 את פניו קיבל כיבוד שכבר היה מונח מוכן על השולחן.

מטרת המפגש היתה היכרות אישית, כמו גם מפגש בלתי אמצעי בין הנהלת יס (הנדסה ושיווק) עם מספר חברי האתר, מובילי הדיעה, בתחום השידורים הדיגיטליים וטלוויזיה רב ערוצית ובעיקר לשמוע רשמים ולקבל פידבקים על המוצר, אותו השיקה יס לאחרונה, ה-yes.streamer.


איציק אליקים – סמנכ"ל הנדסה ו-CTO של yes


דובב גולדשטיין – מנהל פיתוח עיסקי yes

דובב גולדשטיין ציין כי עד עתה הצטרפו 25,000 איש לשירות וזאת לפני שיצאו בקמפיין פרסומי, מבחינתם, מדובר על אחת ההצלחות הגדולות של החברה בהשקת והטמעת מוצר/שירות.


לביא לאקר – מנהל מחלקת ממירים – הנדסה yes


גיל פרום – מנהל פרוייקט yes.streamer – שיווק yes

התחלנו בהצגה של החברים והסתבר שמרביתם, מלבד שהם כבר מנסים את ה-yes.streamer מאז צורפו לניסוי בזכות הירשמם בתערוכת HT Show 2011, הם מנויים של yes עוד מתקופת הפיילוט של יס, בעלי מספר ממירים מקליטים ו-VOD בבית.

למדנו על הטכנולוגיה וההיסטוריה שמאחורי TVERSITY, חברה אמריקאית אשר הוקמה ע"י ישראלים אשר התחילו כמוצר חינמי שיועד לעשות טראנסקודינג של תוכן עבור קונסולות משחק. הצ'יפ שבממיר ה-TOTAL (מה שבעצם מגביל את הממיר מלפענח DTS, כי זה פשוט לא פורמט אודיו של ברודקאסט) וכמו כן על השיקולים השיווקיים שמאחורי מוצר כזה (היכולת להנגיש תוכן לוקאלי בממשק ידוע ומוכר ותחת שליטה של יס).


מסך השליטה של תוכנת ה-TVERSITY בצד של המחשב


ממשק הסטרימר בצד של הממיר

לא מעט פידבקים ניתנו למוצר, אשר התחלקו לשניים – בתחום הבאגים ובתחום פי'צרים נוספים עתידיים שחברי האתר חושבים שיהפכו את המוצר למוצר מושלם יותר.

בתור משקיף מהצד, היה תענוג לראות את הפתיחות של שני הצדדים – חברת yes לפידבקים ולדיעות מצד צרכנים שהם Power Users ומצד שני, של צרכנים השומעים, אולי בפעם הראשונה, לא "תירוצים" אלא שיקולים של חברת Mass Market באיפיון ובפיתוח מוצר, שרק לפני שנתיים שלוש היה מיועד למשתמשים מאוד מתקדמים וכיום הופך למוצר שכל לקוח של יס יכול להשתמש בו.

ההפתעה

 

ההפתעה היתה למעשה חשיפה ראשונה של ממיר ה-HD VOD (מה שנקרא HD ZAPPER) החדש, אשר יכלול, בסופו של דבר, את כל היכולות של ה-Max TOTAL מלבד יכולת ההקלטה.


ביקורת מלאה על המוצר – Yes HD VOD


אין טעם לחזור על הפרטים הטכניים של הממיר, אותם תוכלו לקרוא בפירוט בביקורת שבלינק מעלה, אולם מה שכן נחשף הן תוכניות עתידיות כמו yes.streamer ובעתיד היותר רחוק יכולות multi-room.
 

הפתעה 2

לקראת סיום, העניק איציק אלייקים שי (אייפוד טאצ') לירון קליין (yaronkle) על העבודה לתפארת בריכוז הבעיות של המוצר בשלב הניסוי שלו ובעיקר על ריכוז מדריכים ופתרונות ועל העזרה הרבה שהוא נתן (בהתנדבות מלאה) לגולשי האתר ונסיינים נוספים.

השירשור קיבל מעל 16,000 צפיות, נכון לכתיבת שורות אלו !
ריכוז בעיות ופתרונות עבור YesStreamer –  השירשור
 
אנחנו מצידנו הענקנו לו תואר HT Guru בנושא שידורים דיגיטליים.
מזל טוב ירון!
 

הפתעה 3

כמובן שלא יכלו לתת לנו לצאת בידיים ריקות ולכן כל משתתף קיבל תחנת טעינה עבור השלט החכם של Yes Total הכולל, סוללות נטענות, עריסה המתאימה גם לשולחן וגם לתליה על הקיר וספק.

 

ולמי שלא הצליח להגיע לאירוע, סיכמנו 3 שעות של מפגש ל-10 דק' של סרטון.

 

 לאלבום התמונות המלא של המפגש – לחץ כאן.

לדיון בנושא: סיכום מפגש חברי HT עם הנהלת yes בנושא yes.streamer


7:00
  /  
8.12.2011
  
כתב: מרטין סבג

1