המפעילה הסלולרית החמישית בישראל – FIVE

חברת FIVE, סלראן לשעבר, הציגה היום את כניסתה לשוק הסלולר בארץ כמפעילה החמישית. באירוע שקיימה היום בתל אביב הבטיחה תעריפים ...

12:00
  /  
28.11.2011
  
מאת: אלי חבוש

באירוע עתונאים מצומצם הציגה היום, יום שני, חברת סלראן, או FIVE מעתה, את כניסתה לשוק הסלולר כשחקנית החמישית לדבריה.

החברה שנקראה עד עתה "סלראן" שהיה שילוב של סלולר ואיתוראן משנה את שמה ותיקרא מעתה "FIVE", מספר המייצג את היותה המפעילה החמישית בארץ ואם תרצו – שהסים שלה עובד בחמש יבשות.

יחיאל בן שושן מנכ"ל סלראן –  כבר חתמנו עם חברת פלאפון, ועם חברת אורנג' חתמנו על מזכר הבנות מסחריות, בעניין אירוחה של סלראן Five על-גבי הרשת של פרטנר. הצדדים יפעלו לחתימה על הסכם אירוח מפורט עד ליום 24 דצמבר 2011.

שילוב שתי החברות יתן כיסוי טוב יותר והלקוח יוכל לקבל חבילות המתאימות לו. לקוח החברה יוכל גם להנות מתעריפים מיוחדים בחו"ל. לדוגמא תעריפי חו"ל – 3.5 דולר מארה"ב ל-30 דקות. בחו"ל אלו הסכמים בלעדיים עם חברות בחו"ל. לא צריך להחליף סים, הלקוח מקבל מספר אמריקאי. 

 

יחיאל בן שושן. יש לו סיבה לחייך 

החברה מנפיקה את כרטיסי הסים עצמם המתאימים כסים רגיל וכמיקרו סים גם יחד. הקידומת של החברה תהיה 05544. 

FIVE תשמש כמפעיל וירטואלי ותשתמש במערכות עצמאיות משלה כולל נתב עצמאי, מערכות בקרה ובילינג ועוד ולמעשה תעשה שימוש רק בתשתית האנטנות הסלולריות של המארחות, פלאפון ופרטנר. 

החברה לא מתעתדת למכור מכשירי סלולר אלא SIM ושרות סלולר בלבד. חריג לכך הוא שיתוף הפעולה של החברה עם חברת מודו לשעבר. FIVE רכשה עשרות אלפי מכשירי מודו אותם היא תשווק ללקוחות שלה במחירים נמוכים כשגם עלות השרות ניתנת בחינם.

 מכשיר מודו T יימכר ב-588 ש"ח ומקבלים 100 דקות שיחה, 100 מסרונים, 100MB גלישה למשך שנה.

תחילת השיווק של החברה, בצורה נסיונית לפחות, תיעשה בעוד כשלושה שבועות. שאר הצרכנים יוכלו לרכוש שרות וסים החל מתחילת שנת 2012.

המודו T. דב מורן לא הצליח איתו. אולי FIVE תצליח 

 

 

 

לדיון בנושא: המפעילה הסלולרית החמישית בישראל – FIVE

 


12:00
  /  
28.11.2011
  
מאת: אלי חבוש

1