היום האחרון לתחרות מורעל האתר! הגישו או הפסידו!

חשקה נפשכם בזוג רמקולים מבית Monitor Audio? מה לגבי מגבר דיגיטלי עם DAC מובנה?גם אתם יכולים לזכות בסט המדהים הזה ...

7:00
  /  
10.11.2011
  
HTmag

תחרות "מורעל האתר" יוצאת לדרך!

קמים בבוקר וישר בודקים הודעות חדשות בפורום מהמיטה באמצעות הסלולרי? מצחצחים שיניים ובודקים מה חדש באתר? לא הולכים לישון לפני שחולקים את החוויות מהסרט האחרון בו צפיתם? רוצים לקנות מסך חדש או רסיבר ושואלים בעיצת חברי הפורום? אולי מעדכנים את שרשור הספורט בתוצאות המשחק האחרון?

אם עניתם לאחת השאלות הללו עם תשובה חיובית, כנראה שאתם מורעלים של האתר, אז בשביל להראות עד כמה אנחנו מעריכים את חברי הקהילה ועבור כל המורעלים הללו, אנחנו מחלקים סט אחד של זוג רמקולים מדפיים מבית Monitor Audio מדגם BX2 (נבחר למוצר השנה ב-2010 ע"י מגזין ?What HiFi). כמובן שאנחנו לא נשלח אתכם הביתה עם חצי תא מטען ריק וגם נעניק במתנה מגבר דיגיטלי מדגם Rubby של Firestone-Audio, אשר כולל DAC מובנה וחיבור USB.

הכללים בתחרות מאוד פשוטים, אתם צריכים לשכנע את צוות השופטים אשר מורכב מסגל האתר, כי לכם ורק לכם מגיע הפרס של זוג רמקולים מדפיים מבית Monitor Audio מדגם BX2 ומגבר דיגיטלי מדגם Rubby של Firestone-Audio. כיצד אתם יכולים להשתתף בתחרות? יש להגיב בשרשור הנלווה עם סיפור, חמשיר, תמונה או וידאו אשר יראה עד כמה אתם מורעלים על התחום בו עוסקת "קבוצת HT". הנושאים יכולים להיות בתחום האודיו, וידאו, סלולר, קפה, בית-חכם או הגאדג'טים.

דוגמאות להגשות:

  1. תמונה \ וידאו שלכם לבד, עם המשפחה או עם החברים עושים משהו אשר קשור לנושאי האתר, כמו צפייה בסרט תלת מימד, טיול רגלי או באופנים בטבע כאשר כל אחד עושה שימוש בגאדג'ט וכדומה.
  2. פרסום של התחרות בדף הפייסבוק או ה- Google Plus עם הרבה לייקים שהפרסום שלכם קיבל.
  3. חמשיר על האתר.
  4. ציור על האתר.
  5. חולצה או כובע שעיצבתם.
  6. Wallpaper.

ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

מותר לכל חבר אתר להגיש עד שלושה אייטמים לתחרות. בסופו של דבר, צוות השופטים יבחר את ההגשה שלדעתו משקפת בצורה הטובה ביותר את רוח האתר.

ניתן לנסות להשפיע על דעת השופטים ע"י שיתוף ההגשה שלכם בניסיון לקבל כמה שיותר לייקים, +Google או תודות של האתר, אם כי אנחנו לא מבטיחים כי ההודעה אשר אשר קיבלה הכי הרבה תשומת לב, תבחר.

התחרות תהיה פתוחה עד תאריך ה- 10 בדצמבר 2011. הזוכה ייבחר ביום ה- 18 בדצמבר על ידי צוות קבוצת HT Israel שעליו ימנו החברים הבאים:

  1. יושב ראש צוות השיפוט – עו"ד אלי חבוש (עורך ראשי, HT mobile).
  2. מוטי רדומסקי (עורך ראשי, HT cafe).
  3. צבי וורובל (עורך משנה, HT mobile).
  4. אורי לרנר (עורך משנה, Hometheater.co.il)

אנשים אלו ייקראו  "שופטי התחרות". הזוכה ייבחר על ידי שופטי התחרות על פי שיקול דעתם כשלכל שופט יינתן משקל של קול אחד. השיקולים לבחירת הזוכה תוארו ופורטו בפסקאות למעלה בהן נרשמה מטרת התחרות והדרכים לזכייה. במקרה של שיוויון בין הקולות, תיערך הצבעה נוספת על הזוכים שהגיעו לשוויון ומתוכם ייבחר זוכה אחד בלבד. ההודעה על הזוכה והחלוקה של הפרס תעשה במשרדי קונקטור בראש העין במהלך חודש דצמבר.

במעמד בחירת הזוכים ייבחרו גם מקומות שני ושלישי. מובהר כי מקומות שני ושלישי אינם זוכים בדבר אלא מהווים כעתודה אפשרית במקרה והזוכה הראשון ייפסל או לא יגיע לקבל את הפרס תוך המועד שנקבע לכך.

התחרות מותרת לקטינים מתחת לגיל 18 אך במקרה של זכייה, המימוש של הפרס יהיה על ידי הורה או אפוטרפוס.

שווה הפרסים עומד על 5000 ש"ח!
תקנון התחרות המלא

הפרסים בחסות:
חברת קונקטור, יבואנית Monitor Audio.
חברת Firestone-Audio


Monitor Audio BX2


Firestone-Audio Rubby

 

לדיון בנושא: תחרות "מורעל האתר" יוצאת לדרך!


7:00
  /  
10.11.2011
  
HTmag

1