נוקיה מכריזה על שני מכשירי סלולר חדשים – Lumia 710 ו- Lumia 800

באירוע של חברת נוקיה הנערך מידי שנה בלונדון, הכריזה היום החברה הפינית על שני מכשירי סלולר חכמים חדשים, מהפירות החדשים ...

12:00
  /  
26.10.2011
  
מאת: אלי חבוש

חברת נוקיה הציגה היום בתערוכה הנערכת בלונדון מידי שנה את שני המכשירים החדשים שלה שכבר התגלו בימים האחרונים במיטב השמועות הרגילות.
שני המכשירים החדשים מריצים את מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, המנגו ובגישה של רשתות חברתיות לפרסום סטטוסים ושיתוף תמונות בלחיצת כפתור.

המכשירים הם מבין הפירות הראשונים של שיתוף הפעולה של חברת נוקיה עם מיקרוסופט וזה נראה הן במערכת ההפעלה המוטמעת במכשירים, בדפדפן האקספלורר לגלישה במכשירי הלומיה וכלה באחסון בענן בשרתים של חברת מיקרוסופט.

 

Nokia Lumia 800

 

דגם ה-800 החדש, ספינת הדגל החדשה של נוקיה, הוא בעל מסך AMOLED בגודל 3.7" עם טכנולוגיית ClearBlack. מעבד במהירות 1.4GHZ עם האצת חומרה ומצלמה בהפרדה גבוהה לצילום וידאו באיכות HD עם עדשת קרל זייס f/2.2. למכשיר זיכרון פנימי בגודל 16GB ואיחסון בגודל 25GB בשירות הענן של מיקרוסופט הניתן חינם.

המכשיר בעובי של 12.1 מ"מ ובעל פינות מעוגלות

הלומיה 800 מגיע בשלושה צבעים – כחול, אדום ושחור ולמעשה נראה יפה ומרהיב.

France, Germany, Italy, the Netherlands, Spain and the UK 

המכשיר יושק אנגליה, ספרד, איטליה, וגרמניה ולאחר מכן בהונג קונג, הודו, רוסיה, סינגפור וטאיוואן עוד השנה וצפוי להגיע לשווקים נוספים בתחילת שנת 2012.

מחירו הצפוי יהיה כ-585$.

 

 

 סרטון של המכשיר:

 

 

 

הסיפור מאחורי העיצוב:

 

 

 

 

מגע ראשון עם המכשיר (engadget):

www.viddler.com/embed/c8fcc880 

Nokia Lumia 710

ה-Nokia Lumia 710 גם הוא בעל מעבד של 1.4GHZ בעל האצת חומרה ומעבד גרפי.

לדגם ה 710 יש גב מתפרק כך שניתן להחליף עבורו כיסויים בשלל צבעים.

מתוכנן להגיע להונג קונג, הודו, רוסיה, סינגפור וטאיוואן לקראת סוף השנה, יחד עם ה-Nokia Lumia 800, בטרם יושק בשווקים נוספים בתחילת שנת 2012.  

המחיר הצפוי יהיה כ-515$.

 

לדברי סטיבן אלופ, נשיא ומנכ"ל Nokia באירוע: "לפני שמונה חודשים הצגנו את האסטרטגיה החדשה שלנו, והיום אנחנו מציגים יישום ברור של האסטרטגיה הזו בפועל. אנחנו משלבים חדשנות בכל הפורטפוליו שלנו, החל מחוויות חדשות בסמארטפונים ועד לטלפונים ניידים חכמים יותר". עוד הוסיף: "אנחנו מוציאים לשוק מכשירים חדשים ומושכים, תוך זמן קצר מתמיד. אני גאה במיוחד במכשירים החדשים הללו ובאנשי Nokia, שהפכו אותם למציאות". 

 

 

לדיון בנושא: נוקיה מכריזה על שני מכשירי סלולר חדשים – Lumia 710 ו- Lumia 800


12:00
  /  
26.10.2011
  
מאת: אלי חבוש

1