פורנו בתלת מימד מלא? כנראה זה לא יהיה כל כך מהר

חשבתם שתוכלו לראות את אוסף הסרטים שלכם בתלת מימד ממש בקרוב עם הסטרימרים מבוססי Realtek אשר מגיעים אלינו בקרוב? כנראה ...

23:26
  /  
10.10.2011
  
מאת: זיו רוזנפלד

Realtek RTL1186 ותמיכה בתלת מימד

לפני שנתיים לערך, החלה התפרצות של סטרימרים מבוססי Realtek RTL1173 והרבה חברות הוציאו לאור מכשירים עם מעבד זה, בינהם Xtreamer, AC Ryan, DViCO, Storex ועוד הרבה חברות נוספות. חלק מהחברות נשארו איתנו עד היום ואחרות נעלמו או שהורידו פרופיל.

בימים אלו, אנחנו לפני התפרצות נוספת של סטרימרים מבית Realtek מדגם RTL1186, כאשר חלק מהדגמים כבר יצאו לאור או יוצאים במהלך החודש, כמו ה- Egreat, Xtreamer Prodigy, HiMedia ועוד מספר חברות סיניות יחסית אנונימיות בארץ.

מה שיוצא דופן במעבד החדש הזה מבית Realtek, מעבר לנתונים היבשים של כמה מאות MHz למעבד ונפח זכרון גדול יותר, זה הסלוגן הנוצץ איתו הוא מיוחצן: Full HD 3D. יש לומר כי המעבדים הללו מבית Realtek באמת מסוגלים לנגן ריפים מלאים של Blu-ray 3D או ISO של Blu-ray תלת מימד בפורמט MVC, אך התמיכה בריפים הללו לא מלאה, כלומר חלק מהכותרים כן יעבדו ורבים אחרים לא, זאת למשל הסיבה שיש ערפל די כבד מסביב ליכולות המדוייקות אשר עומדות מאחורי הסלוגן Full HD 3D.

בנוסף, נדמה כי שיפור התאימות לכותרי ה- Blu-ray 3D אשר לא מנוגנים כיום בתלת מימד תחת המעבד החדש של Realtek, לא יוכל להשתפר בעתיד דרך עדכוני קושחה עקב מגבלות חומרה מסויימות. אחרון, תפריטי Blu-ray גם כן כנראה לא יהיו כאן.

מי שתר כיום אחר סטרימר חדש, מומלץ שיבהיר את הסוגיות הללו טרם רכישה במידה והן חשובות עבורו.

הבהרה: יש לציין כי כל האמור במאמר הנ"ל הגיע ממקורות פנימיים ואין במטרת המאמר להצביע על סטרימר מסויים או לשכנע את הקוראים לבצע רכישה או לא לבצע רכישה שכזאת. כמובן שברגע שיהיו לנו יותר פרטים, אנחנו נבהיר את הסוגיה ונרחיב עליה.

לדיון בנושא: פורנו בתלת מימד מלא? כנראה זה לא יהיה כל כך מהר.

ט.ל.ח

 

עדכון מתאריך 20.11.11
לאחר בדיקה של קרוב ל- 70 כותרים מסוג Blu-ray 3D ISO אשר עבדו בהצלחה, אני מתקשה כרגע למצוא אמת בנאמר למעלה. התמיכה עובדת בצורה תקינה, כולל העברת המסך למצב 3D בצורה אוטומטית. יש לציין כי התמיכה ב- Blu-ray 3D MVC נעשתה כולה על ידי חברת Realtek וחברות הסטרימרים השונות לא שותפות לתהליך הפיתוח של היכולת.


23:26
  /  
10.10.2011
  
מאת: זיו רוזנפלד

1