הו הא מי זה בא? השינוי בהרגלי הצריכה

קשה שלא לשים לב שאנחנו בעיצומן של מחאות חברתיות - מחאת הדיור, מחאת האימהות, מחאת הרופאים. לא ברור מתי יגיע ...

11:00
  /  
31.07.2011
  
מאת: רפי לאופר

מצד שני, כמו כל ישראלי אמיתי –  אף אחד מאיתנו לא רוצה להפסיק את הבילויים האהובים עליו ולכן אנחנו מחפשים לעשות זאת במינימום השקעה תקציבית.

 אמנם לא נולדנו אתמול ואנחנו יודעים שאי אפשר לקבל שום דבר בחינם (טוב לא שום דבר, האפליקציה הזאת, לדוגמה, היא חינמית לגמרי!) – מה שנשאר לנו זה לקבל דברים בהנחות ומבצעים. בדיוק בשביל זה פותחה האפליקציה הישראלית On My Way, שהגיעה כבר בתחילת השנה לאייפון ועכשיו מגיעה גם לאנדרואיד.

נמאס לכם לקנות משהו ולגלות שמוכרים אותו בחצי מחיר בחנות שכנה? נמאס לכם להפוך את האינטרנט בחיפוש אחרי מבצעים מעניינים ורלוונטיים עבורכם? רוצים לאכול במסעדות בחצי מחיר? אם כך On My Way זאת האפליקציה בשבילכם.
האפליקציה מרכזת עבורכם קופונים, מבצעי חברות אשראי (כרגע רק מבצעים של CAL, אבל יש למה לצפות), מבצעים של חנויות ועסקים פרטיים, ומבצעי אתרי אינדקס (לדוגמא האתר ROL – אתר חיפוש המסעדות הפופולארי).

 

נשמע טוב? האפליקציה גם עושה שימוש ב GPS המובנה במכשיר על מנת לעדכן אתכם אודות המבצעים הכי קרובים אליכם. הרי לקבל מידע על ארוחה בחצי מחיר במסעדה בחיפה, לא כל כך עוזר כשאתה גר ומבלה בעיקר בתחומי תל אביב, נכון?

 

האפליקציה נוחה מאד לתפעול. ברגע שתיכנסו אליה, תוכלו לבחור להציג את המבצעים לפי קטגוריות (מסעדות ובתי קפה, נופש ותיירות, בריאות ספא וכושר, אופנה, חשמל ואלקטרוניקה וכו'), לפי מבצעים נבחרים (חדשים, לפני סגירה, הכי נצפים), או לפי סוגי עסקים (קופונים, חברות אשראי, חנויות ועסקים פרטיים, אתרי אינדקס).

לחיצה על ה'מבצע' תיתן פרטים מלאים עליו ובלחיצת כפתור אחת תוכלו לשלוח את המבצעים הללו לחברים דרך האימייל, הפייסבוק או בסמס.

 

בגרסת האייפון גם ניתן לחפש לפי א'-ב' (ברשימת העסקים), ולצפות במבצעים לפי אזורים, באנדרואיד האפשרויות האלה טרם קיימות אבל בוודאי נזכה להן בעדכונים הקרובים.

השינוי בהרגלי הצריכה כבר כאן, עכשיו אתם רק צריכים להתחיל להשתמש בו!

קישור להורדה מהמרקט וקישור להורדה מהאפסטור

קישור לאתר החברה: http://onmyway.co.il/

ואם כבר בחסכון עסקינן, פורסמה כאן באתר לא ממזמן כתבה על ה'ברקודר' – אפליקציה המאפשרת להשוות בין מחירי מוצרים בסופר – , בהחלט לא יזיק למי שעוד לא ניסה לבדוק אותה!

לדיון בנושא: הו הא מי זה בא? השינוי בהרגלי הצריכה

 


11:00
  /  
31.7.2011
  
מאת: רפי לאופר