גאדג'ט: אחד בשבוע, ערפילי מים צוננים ואיירזוקה

חם לכן במאהל המחאה החברתי? נמאס לכן כבר לשחק טאקי? הדיונים משעממים אתכן? הלן מצאה בשבילכן שתי דרכים מהנות לצנן ...

12:00
  /  
26.07.2011
  
מאת: הלן שפרמן
 AIRZOOKA and Misty Mate Cooler

מחנה חדשנות, התעשיה האווירית

בשנה שעברה התקיים מחנה חדשנות ראשון בתעשייה האווירית, שם נאספו כל המוחות הכי יצירתיים בתעשייה לשלושה ימים של חשיבה ועשייה. מחנה הוא מחנה, וחוץ מהצ'ופרים לאוטובוס צריך גם לדאוג לגאדג'טים לצינון האווירה בקיץ הלוהט של ישראל, אז הבאתי איתי שני דברים:

Misty Mate Cooler

אמנם אין הרבה מים בארץ, אבל הגאדג'ט הקטן הזה הוא לא מה שיגרום להתייבשות הכנרת –  מצנן אוויר אישי ביחד עם רובי מים תואמים.  מדובר למעשה בפטנט רשום אשר עושה שימוש בטכנולוגיה של דחיסה ופיזור, מה שיאפשר לכם ליצור ערפל מים צונן בלחיצת כפתור פשוטה אחת. ניסיתי אותו על מבוגרים וילדים והתגובה הראשונית תמיד ממש מצחיקה. מיד אחריה כבר יש בקשות לעוד.

 

איך זה עובד?

ממלאים את המצנן האישי שלכם Misty Mate במים קרים, דואגים ל"פמפם" כמה פעמים באמצעות המשאבה המובנת בתחתית המצנן (בדומה למשאבת אופניים) ומתקבלים מים דחוסים בלחץ אוויר בתוך חלל הבקבוק. 

לאחר יצירת בקבוק הלחץ נותר רק ללחוץ על כפתור השחרור שמעביר את לחץ המים דרך מסנן מים מיוחד אשר מפרק את טיפות המים לטיפות זעירות וליצירת מסך ערפל קריר ומרענן היישר לכיוון הרצוי!
אהבתי שמצנן המים האישי אינו דורש סוללות, או כל מקור חשמל אחר, וא קל לנשיאה על היד עם שרוך קטן ומתאים לשימוש בכל מקום ובכל זמן.
לדעתי זו מתנה ייחודית ושימושית לימי הקיץ החמים.

מחיר מומלץ לצרכנית: 29 ש"ח. להשיג ברשת חנויות גאדג'ט שופ

ובשביל הנשמה – AirZooka

הכוכב האולטימטיבי בעיניי היה: Airzooka – איירזוקה תותח אוויר.

 

האיירזוקה הינו תותח אוויר שיורה 'כדורי' אוויר עד למרחק של 8 מטרים' כך ש"הקורבן" יחוש שמשהו פגע בו אך הוא לא יראה דבר. האיירזוקה חזק מספיק בכדי להפיל מטרות כמו כוסות פלסטיק, פחיות או כל חפץ אחר בצד השני של החדר. שלי בא בצבע כתום זרחני אך הוא מגיע בשלל צבעים: צהוב, ורוד כתום, אדום, שחור. מצאתי שאני לא מסוגלת להפסיק לירות על אנשים בכול שלושת ימי המחנה, ורבים מבני ה-30+  שהיו בנמצא ביקשו להפגיז חברים ולפזר להם את השיער, לעשות בועות עשן מושלמות מהסיגריה או סתם להבהיל מישהו.

 

פרצי צחוק מזדמנים היו מנת חלקי כול עוד החזקתי את הצעצוע הזה מכוון לראש של מישהו. ששבתי הביתה, לא התאפקתי וניסיתי אותו גם על בנה בן השש של חברתי הטובה יעל וגם שם האיירזוקה נחל הצלחה מסחררת. 

  ילדים מתחת לגיל 8 לא יכולים לנצל את מלוא עוצמתו כי הגומי קצת קשה למתיחה, אבל כל מי שניסה אהב את התגובות. אפילו הדודה המרגיזה מצאה עצמה צוחקת ושואלת: "אבל בשביל מה זה טוב?". לדעתי, זו דרך נהדרת ומהירה לנקות את כל השולחן מהבלגן שהצטבר עליו. 

ממליצה בחום (או ברוח בעצם). 

מחיר מומלץ לצרכנית:  79 ש"ח. להשיג ברשת חנויות גאדג'ט שופ

תודה לגאדג'ט שופ על השאלת המוצרים לצורך הסקירה 

לדיון בנושא: גאדג'ט: אחד בשבוע, ערפילי מים צוננים ואיירזוקה


12:00
  /  
26.7.2011
  
מאת: הלן שפרמן

1