קניתם אייפד ומבולבלים מהיצע המארזים שיש? קבלו עוד שלושה

הצלחתם לשים סוף סוף יד על ה- iPad 2 החדש שלכם ואתם מתלבטים איזה מארז לקנות? זיו רוזנפלד מציג שלושה מארזים ופתרון הטענה לרכב.

7:20
  /  
17.07.2011
  
מאת: זיו רוזנפלד
הקדמה

הקדמה

ה- iPad 2 זה המוצר הראשון שלי מבית Apple. לא מכיוון שיש לי אידיאולוגיות צרכניות מסויימות, אלא פשוט מכיוון שלא הייתי צריך. כיצד זה השתנה? זוג הפרחחים שאני מגדל בבית, רבים כל הזמן על המחשב הנייד ושמעתי כי באייפד יש המון משחקים לילדים. התקרב יום ההולדת לפרחחים ואמרתי שנפנק אותם באייפד 2, אולי זה יעזור להוריד את שכיחות המלחמות שהם מנהלים בין כותלי הבית.

לאחר הרכישה של האייפד 2, הילדים זנחו את המחשב הנייד וכבר החלו להתקוטט סביבו. הבנתי כי אם אני לא מצייד את האייפד במארז מגן כלשהו, לא ירחק היום לפני שהאייפד יתנפץ במריבה סיתמית. מעולם לא הבנתי את הקטע של לשים מארז לסלולרים מתקדמים או מוצרי אפל. זה תמיד הזכיר לי את האנשים ששמים כיסויים או סדינים על המושבים ברכב או על הספה בסלון. למי בדיוק הם שומרים את הספה או את הרכב, למי שיקנה את זה מהם ביד שנייה? אז עם כמה שצחקתי על אחרים, גם אני הולך לשים מארז לאייפד שלי.


גם אתם מכסים את הרכב שלכם בכיסויים?

כשהתחלתי לגגל על מארזים, גיליתי עולם ומלואו. כיצד לעזאזל אני בוחר מארז מכל אלפי המוצרים בחוץ? על השאלה הזאת אני כבר יכול לומר לכם כי לא תהיה לכם מענה עד לתום הקריאה, אבל מה שכן תקבלו, זה סקירה מהירה על שלושה מארזים חדשים שהגיעו ארצה לפני זמן קצר וגם זוג פתרונות טעינה לרכב. למה שילבתי גם פתרונות טעינה? מכיוון שאין כמו השקט הקסום ש"דורה ובוץ" מצליחים להשרות על הפרחחים בזמן נסיעה ארוכה לאילת, זה יותר חשוב מהמארז.

MARWARE C.E.O Hybrid iPad 2 Case

MARWARE C.E.O Hybrid iPad 2 Case – לא חייבים להיות C.E.O

ביקורות על מארזים ושרוולים (Sleeve) של חברת MARWARE כבר הספקנו לקרוא וכאן הגיעו לידינו זוג מארזים חדשים של החברה. הראשון נקרא כאמור בשם הסקסי C.E.O Hybrid iPas 2 Case. מה עושה את המארז לכזה שיתאים כל כך למנכ"לים (C.E.O) עד כדי שצירפו את הייעוד שלו לשם הדגם? כנראה שזה הגימור והעיצוב של המארז ומייד ארחיב (בקצרה, לא אייגע אותכם).

המארז משלב את הדקיקות של מארזי Shell אשר מוסיפים רק קצת לעובי הסקסי של האייפד, יחד עם אפשרות לסגירת המארז ומניעת פתיחתו בטעות, שילוב יכולת Smart Cover אשר מכבה ומדליקה את האייפד, אפשרות להצבה בזויות שונות, רצועת יד אשר מהווה את סימן ההיכר של מארזים מבית MARWARE ושימושית עבור FaceTime וגימור עם מרקם יוקרתי.

 


המאמר מגיע עם מרקם יוקרתי מעט ומחוספס אשר עוזר למנוע נפילה אקראית של האייפד מהידיים.

 


את האייפד מלבישים על מספר תופסנים צידיים אשר מחזיקים את האייפד במקומו.

 


התופסנים מקרוב, עשויים פלסטיק קשיח ומעט גמיש.

 


האייפד מונח במקומו.

 


חור הצצה למצלמה האחורית וכפתורי השמע הצידיים.


בצידי המארז יש זוג תופסנים אשר מאפשרים לסגור את המארז ובכל למנוע פתיחה אקראית של המארז.
בתמונה למעלה ניתן לראות את אחד הסוגרים. הסוגר נסגר בלחיצה ונפתח עם מעט כח.

 


הסוגר השני של המארז.
בהרבה מארזים אחרים, מחזיקים רצועת גומי עבור אותה מטרה אשר נוטה לאבד אלסטיות עם הזמן.

 


צדדי המארז יחסית קשיחים. כאשר המארז חדש ויש לכם כיסוי מגן למסך הקידמי, יש להזהר שדפנות המארז לא ירימו את כיסוי המגן.
אצלי זה קרה – אווץ!

 


כואב כואב לראות את מגן המסך שהשקעתם בהנחתו ככה מורם…
יש להכניס את האייפד למקומו במשנה זהירות על מנת למנוע מקרים כאלו.

 


כל המארזים של MARWARE מגיעים  עם סימן היכר של רצועת גומי אשר מאפשרת לבצע הקלדות ביד אחת בבטחה או סתם להחזיק את האייפד בכנסים ולהציג דברים מעליו.

 


ה- C.E.O הרגיש איכותי למדי, המחברים תפסו אותו במקומו היטב והאפשרות של נעילת המארז עם זוג התופסנים בצדדים שימושית כאשר לא רוצים שהפרחחים הקטנים ישחקו איתו או סתם כאשר הוא מונח בתיק.

 

בשורה התחתונה

המארזים של MARWARE איכותיים למדי וגם דגם ה- C.E.O לא שונה. המארז לא יתאים למי שרוצה להגן על האייפד מפרחחים או מנפילות קטנות, אך הוא בהחלט יתאים לאלו אשר רוצים להחזיק את האייפד שלהם במארז יחסית מינימלי, עם אפשרויות הצבה בזוויות שונות ומארז שיראה הולם ולא מצועצע – יתאים גם אם אתם לא מחזיקים בתפקיד C.E.O

מחיר: 229 ש"ח.

 

MARWARE Eco-Vue iPad 2 Case

MARWARE Eco-Vue iPad 2 Case – מרופד ועדיין אלגנטי

דגם ה- Eco-Vue מגיע לטובת אלו אשר רוצים פתרון מעט יותר מרופד מזה של דגם ה- C.E.O. במקרה שלפנינו, הוא מתאים בול לאלו אשר מגדלים פרחחים שכל הזמן לוקחים מלובש המכנסיים של הבית את האייפד ונוטים להפיל אותו בכל הזדמנות ולחבוט בו ברהיטי הבית. עכשיו כמובן שה- Eco-Vue לא נועד לשימוש הגנתי מסוג זה, אך מצאתי שהוא מעניק הגנה הרבה יותר טובה במקרה הזה מאשר דגם ה- C.E.O למשל מפרק קודם.

ה- Eco-Vue הינו מארז סנדרטי למדי מבית MARWARE. עשוי מעור, עם חיתוכים בכל מקום שצריך על מנת לאפשר גישה נוחה להטענה, מיקרופון, רמקול, אוזניות, כפתורי עוצמת השמע ולמצלמות. הצד הפנימי שלו עשוי מזמש אשר ימנע שריטות מהאייפד היקר שלכם. את האייפד יש להכניס למעין מבנה מרובע גמיש אשר ננעל בצידו השמאלי על ידי מאבטח חצי קשיח.

 


אלגנטי ומרופד.

 


לוגו היצרן MARWARE מוטבע באלגנטיות בקצה התחתון השמאלי.

 


הצד הפנימי של ה- Eco-Vue עשוי מזמש אשר ישמור היטב על האייפד ולא ישרוט אותו בשום כיוון.
בצד שמאל נמצא מעמד מאונך עבור הצבת האייפד בזווית נוחה להקלדה.
מעט יותר ימינה מהמעמד המאונך, נמצא את רצועת הגומי עבור החזקת המארז ביד אחת.

 


האייפד בתוך ה- Eco-Vue ולאחר אבטחתו עם המאבטח החצי קשיח.
במידה ומותקן מגן קידמי למסך, תשמחו לדעת כי התושבת לאייפד רכה יחסית ואז אין סכנה למגן בזמן הכנסה ושליפה של האייפד מהמארז.

 


גישה קלה לכפתורי השמע הצידיים. אני מעדיף את הגישה הזאת מאשר מארזים או שרוולים (Sleeves) בהם יש כפתורים מובנים במארז אשר מחליפים את הכפתורים המקוריים של האייפד.

 


כמו כל מארז MARWARE אחר, בצידו האחורי של ה- Eco-Vue ניתן למצוא רצועת גומי על מנת שנוכל לתפוס את האייפד ביד אחת ולתפעל אותו בשניה. שימושי בין היתר עבור מצגות בתערוכות בתנועה.

 


רצועת הגומי הימנית השחורה משמשת עבור אבטחת הצד השני של המארז ומניעת קיפולו.
ניתן לראות כי יש גישה נוחה לשקע האוזניות, המיקרופון חשוף וכפתור ה- Sleep/Wake גם כן נגיש.

לא ממש נוח להחזיק את האייפד עם הרצועה לאורך זמן והייתי מעדיף כי הגומייה תהיה הדוקה יותר.

 


קיימת אפשרות להצבת האייפד בתנוחה מעט מורמת על מנת לאפשר עבודת הקלדה נוחה יותר וגם צפייה (כל עוד אתם לא במצב מאוזן מידי). מכיוון שהתומך האנכי למצב זה הינו קשיח למדי, יש אפשרות יציבה יותר מאשר המצבים המובנים לזוויות הצבה כפי שקיימים בדגם ה- C.E.O אשר נסקר בפרק הקודם.

 


מכיוון שמארז ה- Eco-Vue יחסית רך, הדפנות אשר מכסות את הדפנות של האייפד לא יושבות צמוד ולכן ייתכנו מקרים בהם הדפנות מעט יתרוממו ולא יראו אחידות לאורך כל ההיקף.

 


כאמור, ה- Eco-Vue יחסית רך ולכן האייפד יכול לנוע בתוכו מספר מילימטרים לכל כיוון. זה אומנם לא נשמע הרבה, אך במצבים מסויימים זה יכול להסתיר מעט את כפתור ה- Home.

בשורה התחתונה

ה- Eco-Vue לא מאכזב בסופו של דבר, אם נתעלם מהדפנות שמעט מתרוממות בקצה ופוגעות במראה שלו אם מסתכלים בו מהצד, המארז עושה את העבודה שלו. הוא מכסה בצורה יפה את האייפד שלכם, עם חיתוכים יפים בכל הכיוונים למחברים, התפירה של המארז נאותה ומצב הצפייה המעט מורם שימושי ויציב. מה שהייתי רוצה לראות כאן וחסר לי זה גומייה שתרגיש קצת יותר איכותית עבור נעילת המארז וגם יכולת Smart Cover. יש לציין כי ה- Eco-Vue הינו בעצם גרסה מתקדמת של ה- Eco-Flip אשר נסקר בעבר.

המארז מעט Overkill לשימוש בבית ויותר יתאים למי שמסתובב עם האייפד שלו בחוץ ורוצה להגן עליו טיפ טיפה יותר ממארזים שגרתיים אחרים.

מחיר: 229 ש"ח.

 

Adapt Essential Kit For Apple iPad 2

Adapt Essential Kit For Apple iPad 2 – לאלו שלא יוצאים מהבית

רוב משתמשי האייפד בכלל לא מוציאים אותו מהבית. מפתיע? בכלל לא. אם אתם שייכים לאסכולה הזאת, סביר להניח כי עדיין תרצו להעניק איזה שהיא הגנה לאייפד שלכם, אך מינימלית. בעבר הכרנו את ה- NUDE של SwitchEasy שאומנם מעניק את ההגנה המינימלית של "להרגיש בלי", אך עדיין חסר שם משהו בשביל לקרוא לו "הערכה החיונית לאייפד".

לעזרתו מגיע המוצר בעל השם הקליט: Adapt Essential Kit For Apple iPad 2 וכשמו כן הוא, הערכה החיונית שכל בעל אייפד צריך. בערכה נמצא זוג כיסויים גמישים לאייפד, כיסוי שקוף להדבקה מעל המסך הקידמי ועוד מטען לרכב.


זוג הכיסויים לאייפד וכיסוי המסך (Screen Protector).


מטען לרכב – אבל אמרנו שאנחנו לא יוצאים מהבית עם האייפד, נכון? טוב, שיהיה.

 


מטען הרכב גדול יחסית, עם אפשרות נוחה לשליפה וכבל מובנה רק לאייפד. הייתי מעדיף מטען עם מחבר USB אשר יאפשר להשתמש במטען לטובת הטענת אביזרים נוספים ולא רק את האייפד.


שים לב להבדל בגודל בין זה שמגיע עם ה- Adapt Essential Kit (מימין) לעומת מטען כמו ה- Kensington PowerBolt Micro (משמאל).


הרכבת המארז מעל האייפד הייתה קשה למדי. המארז כאשר הוא חדש, בעל דפנות גומי קשיחות יחסית אשר תוך כדי ההלבשה, פגעו בדפנות וגרמו להרמת המגן מסך.


המארז במקומו. ניתן לראות כי הלבשת המארז פגעה בכיסוי המסך כמעט בעל המקומות. יש להגמיש את הדפנות של הכיסוי היטב טרם הלבשתו על מנת למנוע פגיעה בכיסוי המסך (אם הותקן כזה). טוב שאתם יכולים להשתפשף על הנסיון שלי…


אז לאחר ששברנו את השיניים עם הלבשת הכיסוי, בסופו של דבר הוא יפה ואלגנטי, עם פתחים כמעט בכל המחברים חוץ מעבור כפתור עוצמת השמע וכפתור הכיבוי, להם יש כפתורים מחליפים בכיסוי אשר עובדים היטב.


הפתחים כולן במקומן בצורה מדוייקת.


הכיסוי דק יחסית ומאפשר הטענה ללא הורדתו.

 

בשורה התחתונה

אם אתם באמת נוטים להשתמש רוב הזמן באייפד בבית ואין בקרבת מקום פרחחים שובבים במיוחד, כנראה שה- Adapt Essential Kit יתאים לכם בול. הוא משלב כיסוי מסך איכותי ועוד זוג כיסויים לאייפד מגומי גמיש ואם בכל זאת תרצו לקחת את האייפד איתכם, מטען הרכב יעזור להשאיר את האייפד טעון ומוכן לעבודה.

מחיר: 149 ש"ח.

 

Kensington PowerBolt Micro Car Charger

Kensington PowerBolt Micro Car Charger – מטען לרכב קטן במיוחד

כפי שהשם מציין, זהו מטען לרכב לאייפד קטן במיוחד. דרישות החשמל של ה- iPad למי שלא יודע תובעניות במיוחד ולכן לא כל מתאם מ- DealExtreme יעבוד. המתאם של Kensington נראה כמו השם שלו, קטן במיוחד וכזה שנכנס לשקע המצת ברכב ללא השארת בליטות.


תכולת הקופסה – קצר ועינייני.


המטען מגיע עם נורית חיווי לחיבור תקין למצת הרכב ועוד כבל באורך 85 ס"מ. אם אתם יושבים לצד הנהג, תוכלו להשתמש באייפד והלטעינו באותו עת. הכבל לא ארוך דיו עבור מי שרוצה להשתמש בו במושב האחורי. כמובן שאם יש שקע למצת בין המושבים הקדמיים או מאחורי הרכב, אורך הכבל יספק.


המטען מגיע עם מחבר USB רגיל אשר יכול לשמש אותנו גם עבור הטענת אביזרים נוספים ברכב, כמו טלפונים סלולרים, נגני DVD ניידים ועוד. כמובן שיש להצטייד בכבל מתאים בין המטען של הרכב לאביזר המתאים.

בשורה התחתונה

מטען אייפד קטן במיוחד לרכב עם יציאת USB אשר תעניק לכם את הגמישות להטעין גם אביזרים נוספים מלבד האייפד.

מחיר: 139 ש"ח.

 


כל המוצרים ניתנים לרכישה ברשת KSP ובשלל חנויות נוספות.

  

 

כתבת וידאו על כל המוצרים שהוזכרו

 

 

תודה לחברת גולדסטרים על השאלת המוצרים לטובת הכתבה.

לדיון בנושא: קניתם אייפד ומבולבלים מהיצע המארזים שיש? קבלו עוד שלושה


7:20
  /  
17.07.2011
  
מאת: זיו רוזנפלד