סאני משיקה בארץ את מכשיר הדגל – הסמסונג גלקסי S2

שלושה מיליון מכשירי גלקסי S2 נמכרו בעולם בתוך חודש. כך מכריז בגאווה דוידי פמיאנטה, מנכ"ל סאני באירוע השקת מכשיר הדגל ...

10:04
  /  
04.07.2011
  
מאת: עפר לאור, אלי חבוש

[ראיון וידאו עם מנכ"ל סאני מובייל, בסוף המאמר]

באירוע השקה שנערך היום, השיקה חברת סאני מובייל, יבואנית מכשירי הסלולר של חברת סמסונג בישראל, הציג דוידי פמיאנה, מנכ"ל סאני, את מכשיר הדגל של החברה, הגלאקסי S2.

מכשיר הגלאקסי יגיע לארץ ממש בשבועות הקרובים וישווק על ידי שלוש המפעילות הגדולות – אורנג', סלקום ופלאפון בו זמנית. הגלאקסי 2 מצטרף להצלחת הגלקסי S ואף יותר מזה עם מכירות של מעל 3 מיליון מכשירים בתוך חודש ימים. סאני מקווה להמשיך את ההצלחה העולמית ולהביא אותה גם לארץ.
בתוך כך צופים בסאני לעומס במכירות המכשיר אצל המפעילות.סגמנט האנדרויד תופס נתח שוק והצפי הוא שאנדרויד תתפוס 50% מהשוק כבר בסוף השנה הזו.

החברה צופה ל-55% גידול לסמארטפון כבר השנה, עם 110% עד 2015. בישראל הגדילה היא 50% במכשירים חכמים בשנה האחרונה והצפי הוא שזה עוד יתגבר בשנה הקרובה. סמסונג מובילה את התחום (1.4 מיליון מכשירי גאלאקסי נמכרו עד כה, כולל 200K בארץ!) ומשיקה את galaxy s2 ואת הטאבלטים החדשים.

הגלקסי 2 הוא מכשיר דק (8.49 מ"מ), מעוצב וקל משקל, עם מערכת הפעלה אנדרויד 2.3, מסך מגע בגודל 4.3 אינץ', בטכנולוגיית SUPER AMOLED Plus , מצלמת 8MP באיכות Full HD בעלת פלאש מובנה, מעבד כפול ליבה 1.2GHz ו- Push Mail  באבטחה גבוהה.
יכולות כגון ניגון מלא של כל סוגי הקבצים ב full hd ויציאת USB עם חיבור מיוחד שמאפשר לא רק שיתוף של תוכן למסך אלא גם הצגה של משחקים וסרטים למסך עם כבל מיוחד שצפוי בסביבות 120-150 ₪.   

ביקורת על מכשיר הגלקסי S2ניתן לקרוא כאן.

הגלקסי 2 מצטרף לשורה של מכשירים אותם משיקה החברה –

גלקסי מיני בעל מסך מגע מלא בגודל 3.14 אינץ'; מצלמת 3.0 מגה-פיקסל; מעבד 600MHz; מערכת הפעלה 2.2 ובעל ממשק משתמש TouchWiz. המכשיר ישווק במהלך הקיץ בחברות פלאפון ואורנג'.

גלקסי GIO – בעל מערכת הפעלה 2.2.1, ממשק משתמש 3.0 TouchWize; מסך צבעוני "3.2, WiFi 802.11b/g/n, מצלמה 3MP . משווק ברשת אורנג'.

גלקסי ACE – מכשיר  קטן, בעל מסך מגע מלא "3.5, מערכת הפעלה 2.2.1, מעבד 800Mhz תקשורת  Wi-fi 802.11 b/g/n מקלט GPS מובנה, ראוטר אלחוטי לחיבור עד 5 התקנים, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש ופוקוס אוטומטי. המכשיר משווק ברשת סלקום.

לא רק מכשירים סלולריים צפויים בארץ. חברת סמסונג השיקה בעולם שלושה מכשירי טאבלט בגדלים שונים (9", 10") אותם גם מתכננת סאני לשווק בארץ במהלך חודש אוגוסט השנה אצל המפעילות הסלולריות. 

ביקורת ראשונה על מכשיר הטאבלט 10.1" של סמסונג ניתן לקרוא כאן 

לא נמסרו מחירים של המכשירים בארץ ואלו תלויים בחברות הסלולריות ובחבילות אותן הן מציעות. 

אביזרים נלווים 

עם השקת המכשירים החדשים, משיקה סאני תקשורת קו אביזרים נלווים לסמסונג גלקסי טאב 7" ול- Samsung Galaxy S ii שימכרו במרכז השירות והמכירה החדש שנפתח בפתח תקווה (בצמוד למשרדי החברה). בין האביזרים החדשים ימכרו Samsung Galaxy Tab: מטען נייד, מגוון נרתיקים, כיסוי מגן אחורי, מתקן עיגון שולחני, כבל TV טע סטיילוס, ערכת רכב ולוח מקשים נייד. בנוסף ניתן לרכוש מכשיר Samsung Galaxy S ii כבל מתאם , מטען טעינה שולחני, ערכת רכב ומגבר תהודה.

 

 

ראיון עם מנכ"ל סאני מובייל – דוידי פמיאנטה: 

 


אלי חבוש, מראיין את דוידי פיאנמטה – מנכ"ל סאני

rnלדיון בנושא: סמסונג משיקה את קו המוצרים החדש לאנדרויד


10:04
  /  
4.7.2011
  
מאת: עפר לאור, אלי חבוש

1