ביקונקט משיקה מוצרי אודיו וגיימינג

חברת ביקונקט מרחיבה את תחומי הפעילות שלה ומתחילה לשווק מוצרי גיימינג, עמדות תקליטנים ורמקולים. אלי חבוש שיחק בחלק מהם.

23:00
  /  
01.07.2011
  
מאת: אלי חבוש

[סירטון הצצה למוצרים החדשים בסוף המאמר]

חברת ביקונקט, המוכרת בין השאר כיבואנית מוצרי פיליפס וג'ברה, מרחיבה את פעילותה ותחל לשווק מוצרי גיימינג, רמקולים ועמדות דיג'יי מתוך מטרה לדברי החברה להוביל את שוק האביזרים הממותגים ועל ידי כך להביא לארץ סדרה חדשה של מוצרי גיימינג חדישים.

ביקונקט היא נציגת Hercules Trustmaster בישראל ומשיקה סדרה חדשה של מוצרי גיימינג בה ניתן למצוא סימולטורי טיסה מקצועיים המשמשים את חיל האוויר האמריקאי, תאי נהג וג'ויסטיקים מפוארים מבית פרארי ועוד. בנוסף לתחום קונסולות המשחקים ומשחקי המחשב ניתן למצוא בסדרה החדשה קונסולות DJ לחובבים ומקצוענים ורמקולים איכותיים ומתקדמים לסביבה ממוחשבת.


מעמד ומטען לבקרי משחק

בין המוצרים שהשיקה החברה:

גיימינג 

Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia Edition- תא נהג אלחוטי מושלם של מותג הרכב האיכותי, ההגה הוא העתק מדויק של מכונית ה- Ferrari 430 Scuderia, לחוויית נהיגה מציאותית. מחיר: 1790 ש"ח.

Ferrari Universal Challenge 5 in 1 Racing Wheel– הגה מרוצים של מותג הרכב האיכותי, המתאם למגוון רכב של קונסולות משחקים, תחושת רעד להעצמת חווית הנהיגה. מחיר: 299 שח.

Ferrari 430 Scuderia – ג'ויסטיק אלחוטי של מותג הרכב האיכותי במהדורה מוגבלת, היחיד הכולל שליטה אופטית. מעוצב בהשראת מכונית ה- Ferrari 430 Scuderia. ניתן להזיז את המוטות עד לזווית של 90 מעלות- יתרון משמעותי על השלטים האחרים בשוק, אשר מאפשרים את הזזת המוטות עד לזווית של 40 מעלות בלבד. מחיר: 299 ₪ .

Ferrari F60 – ג'ויסטיק אנלוגי דואלי למחשב של מותג הרכב האיכותי, הנותן תחושת נהיגה אמיתית. מיוצר בלעדית על ידי Thrustmaster, מעוצב בהשפעת מכונית הפרארי 60F, מכונית הפורמולה 1 של פרארי ב- 2009. אין צורך בהתקנה. מחיר: 199 ₪.

T.16000M– ג'ויסטיק בטכנולוגיית תלת מימד ייחודית. מעוצב חיישני תלת מימד מגנטיים המספקים רמת דיוק גבוהה פי 256 משלטי ג'ויסטיק אחרים. ללא צורך בהתקנה מחיר: 399 ₪.

Hotas Warthog – ג'ויסטיק ומצערת בעיצוב המקורי של מטוס חיל האוויר האמריקאי C10A, משמש את חיל האוויר האמריקאי לסימולטרים ואימונים, עם חיישני תלת מימד מגנטיים לדיוק מרבי. מחיר: 2990 ₪.

סימוטלור טיסה. למשוגעים לדבר

 

MFD COUGAR – צג כפול מקצועי המדמה באופן מושלם תא טייס של C10A. תואם את כל משחקי סימולציית הטיסה, (צבאי ואזרחי), והופך את הטיסה בסימולטור למציאותית. מחיר 599 ₪.

את כל מוצרי הגיימינג ניתן להשיג ב: טויס אר אס , ביק בוקס, אייבורי אתרי האינטרנט ואצל המשווקים הפרטיים

אודיו 

DJ Control MP3 e2- קונסולת DJ מעוצבת המספקת את כל מה שדרוש למתחילים וחובבים, לשימוש נייד וקל משקל. מיקסר שני ערוצים, אפשרות להקליט את היצירות. מחיר: 799 ₪. ניתן להשיג בטויס אר אס, ביג בוקס, אתרי האינטרנט ובחנויות הפרטיות.

 

XPS 5.1 70 SLIM – סט רמקולים היקפי 5.1 בעיצוב נקי וקומפקטי בעוצמת 70W, הכולל ארבעה רמקולים בעוצמה של W7.5 כל אחד, רמקול סנטר עוצמתי של W15, וסאבוופר אקטיבי ועוצמתי (W16) לחוויית שמע מושלמת, הכולל כניסה לחיבור לנגני mp3, טלפונים ניידים,iPod ו- iPhoneויציאת אוזניות מהשלט. מחיר: 679 ₪. להשיג ב: ביג בוקס, אתרי האינטרנט ומשווקים פרטיים.

 

סרטון הצצה למוצרים החדשים של ביקונקט (צילום: צבי וורובל):

 

 

 

לדיון בנושא: ביקונקט משיקה מוצרי אודיו וגיימינג


23:00
  /  
1.7.2011
  
מאת: אלי חבוש

1