סיכום תערוכת HT Show 2011

סיכום תערוכת האלקטרוניקה הבידורות הגדולה ביותר בישראל - יוני 2011 בהאנגר 11. 


HT Show 2011

לאור ההצלחה של ארבע התערוכות הקודמות, חברה קבוצת HT יחד עם קבוצת שטיר והמשקיע גל פרנקל, על מנת להפיק את תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה ביותר שאי פעם נערכה בישראל. תערוכת HT Show הפכה למסורת, המושכת אליה קהל של אלפי חובבי טכנולוגיה, חדשנות וקונים פוטנציאליים. 


מספר המציגים בתערוכת HT Show 2011

בתערוכה הוצגו החידושים האחרונים בתחומי האלקטרוניקה הבידורית והגאדג'טים (Consumer Electronics). לאור הניסיון הרב שצברנו בתערוכות הקודמות, יחד עם הניסיון והיכולת של קבוצת שטיר, החברה הותיקה והגדולה בישראל להפקת תערוכות, נושאי התערוכה משכו את עניינם של עשרות אלפים הצמאים לחידושים וטכנולוגיה. מסע פרסום ויחסי ציבור שקידם וסקר את התערוכה הקיף את המדיה הארצית, המקומית והמקצועית בתקשורת הכתובה, האלקטרונית והמקוונת ע"מ למשוך ולהגיע למקסימום חשיפה לקהל היעד הפוטנציאלי.

עוד בנושא: HT Show 2011 במדיה

תערוכת HT Show 2011 הינה התערוכה החמישית שהאתר מארגן והיא התקיימה במשך שלושה ימים, מה- 15 ועד ל- 17 ביוני. במהלך התערוכה נכחו קצת מעל ל- 13,000 איש, יותר מכל תערוכה בקטגוריה הזו אשר נערכה בארץ!

תמהיל ביתני התערוכה היו מגוון ועשיר והכיל את כל הנחוץ על מנת להשביע את התאבון הגדול של חובבי הטכנולוגיה הרבים אשר רוצים להתעדכן בכל החידושים האחרונים בשוק האלקטרוניקה הבידורית.

אז לכל אלו שחיכו, הנה וידאו מסכם על התערוכה, שכולל גם קטעי וידאו של התערוכה וראיונות מחלק מהמציגים לגבי התערוכה ולגבי החברות שלהם. מומלץ לראות ב-HD ובמסך מלא.

 

גרסאת וידאו ארוכה (15 דקות):

מצגת תמונות מתערוכת HT Show 2011:

 

 

מספר תמונות נבחרות מהתערוכה:

 

עוד בנושא: אלבום התמונות הרישמי של HT Show 2011

כמובן שאחרי הצלחה מסחררת כזו, אנחנו כבר מתכוננים לאירועים הבאים. אז תודה רבה לכל המציגים, לגיל שטיר והצוות הנפלא שלו, לגל פרנקל, למרטין סבג, לצוות האתר, חברי האתר היקרים ולכל המשתתפים בתערוכה!

להתראות באירועים הבאים!

לשרשור הסיכום של תערוכת HT Show 2011.


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
24.06.2011
  
מאת: צוות האתר

1