יש לך חתול? קנית לו אייפד? פנק אותו במשחק

יש המון יישומים ושימושים לאייפד עבור מבוגרים וילדים ובעלי האייפד כבר מזמן ויתרו עליו לטובת הילדים. עכשיו גם החתולים רוצים.

8:00
  /  
19.06.2011
  
מאת: צבי וורובל

כשביקרתי באתר Friskies , שהינו מותג אוכל לחתולים, לא יכולתי להאמין למראה עיניי. הם פיתחו יישומי משחק למחשבי לוח מסוג אייפד או אנדרואיד עבור חתולים.

לי עדיין אין מחשב לוח, אני מקווה מאד שגם לחתול שלי לא יהיה, אך מסתבר שישנם יישומים שנכתבו במיוחד עבור חתולים.


החתול שלי

אינני יודע אם אתם חובבי חתולים, אך בתור אחד שבביתו מתגורר חתול, אני יודע שחתולים אוהבים לפעמים לשחק עם כל מה שנגיש להם, במיוחד דברים חיים ורצוי קטנים מהם, ואם יש אייפד אז מהיום אתה יכול לקנות אפליקציות משחקים עבור החתול שלך.

קודם כל עליך לשכנע את החתול להשתמש ביישומי המשחק שלו, כי הרי זו חיה שלא אוהבת שיגידו לה מה לעשות, אך לדעתי השימוש ביישומי משחק לחתול יכול לעזור בהפחתת הפגיעה בריהוט ובווילונות בדירה, שהוא כל כך אוהב להתעלל בהם במהלך היום.


שלושת המשחקים לחתולים

כרגע קיימים שלושה משחקים. רעיון המשחקים הוא לאפשר לחתולים לרדוף אחר אובייקטים וצבעים המופיעים על המסך, כך שכאשר ה- iPad מזהה על גבו  את אחת הרגליים של החתול, האובייקט זז מיידית ממקומו.
את קוד היישומים כתבו ב- HTML5/CSS3.

לא מאמינים, ראו סרט המדגים כיצד חתול משחק באייפד

אני לא יודע מי יקנה את המשחקים, כי כידוע האייפד הוא יקר ערך לבעליו. לכן הייתי מציע שני דברים: לצפות אותו בכיסוי מגן ואם אפשר, לקצץ את ציפורני החתול. מצד שני, חישבו כמה דגי זהב אפשר לקנות לו במחיר של אייפד.

האם זה אומר כי בקרוב ייצאו משחקים לכלבים, נחכה ונראה.

אזהרה שמופיעה בהוראות המשחק: מסך הזכוכית של האייפד עמיד בפני הטפרים של החתול ללא בעיות, אבל לידיעתך, טפרים חדים של חתול עלולים לפגוע בכיסוי מגן מסך פלסטי.

ניתן להתרשם ולשחק במשחקים גם במחשב בקישור זה.

להמשך הדיון בפורום

 


8:00
  /  
19.6.2011
  
מאת: צבי וורובל

1