חיון משיקים את קו המסכים החדש לשוק המקצועי, מחשבים ולפטופים

באירוע חגיגי, סמסונג וחיון מחשבים חושפים את ההיצע של סמסונג לשוק המקצועי, לפטופים ומסכים למחשב של סמסונג לשוק הביתי.

17:00
  /  
22.05.2011
  
מאת: עפר לאור

מסיבת עיתונאים

Ds Choi, מנכ"ל סמסונג ישראל, מכריז שהחדירה של סמסונג בתחום המחשבים עומד על rn10% בריטייל לפי gfk, שזה בהחלט התקדמות דרמטית.  בתחום המסכים סמסונג rnעומדים על 35% שזה גדול מאחוז החדירה בעולם.

בוקיrn חיון, מנהל שיווק חיון דיבר על מסך המחשביזיה, בעיצוב חדש. שם המעבר הוא לrn 100% לד, בהירות גבוהה (מודל 950 בהיר יותר) מאפשר תלת מימד, כולל המרה ל rn3d אוטומטית, צפיה בטלויזיה ומחשב בו זמנית. ניתן לשלוט ברמת העומק. המסך rnמגיע עם זוג אחד של משקפיים אקטיביות. האיכות דומה למסך קולנוע ביתי, כולל rnתלת מימד ב 120 הרץ. ניתן להזיז את המסך ולכוונן אותו לזוית צפיה נוחה. rnלמסך 7 חיבורי וידאו במקביל, מקומפוזיט ועד hdmi. 

כמוrn כן הוצג מסך עם חיבור uwb אלחוטי שעם דונגל מתאים מחברים ציוד usb למסך rnורק את הדונגל ללפטופ. עם dual hinge אפשר למקם את המסך לצד או מעל הלפטופ rnוכך מתקבל כפליים שטח מסך… 
השתקפות,rn מסגרת, אורך חיים מאפיינים מסכים מקצועיים שיכולים להיות ממוקמים במקומות rnציבוריים או בחוץ. המסכים פחות רגישים לצריבה. 1500 ניטים במסכים המקצועייםrn זה פי שלוש עוצמת אור ממסך ביתי סטנדרטי. למסכים יש אפשרות לשילוט דיגיטליrn שנקראת magic info. למסכים אורך חיים ארוך יותר ואפשרות לשילוב מחשב rnwindows מלא שניתן לשילוב בו. 
 

 
הrn ud55a הוא המסך עם הבזל הדק בעולם המיועד לקיר מסכים – 5.5 מ״מ בין שני rnמסכים 96 מ״מ עובי. המסך 55״ לד, וניתן לשרשר עד 100 כאלה במטריצה של 10 עלrn 10 ללא מפצלים. 
650ts-2rn הוא מסך eboard פלזמה עם מסך מגע. אפשר לשלב בו מצלמת webcam והוא מגיע ב rnlcd או פלזמה. החברה מדברעל 650 אלף יחידות בשנה ובעיקר זה מיועד לסביבות rnלימוד מרחוק. 

Sur-40rn הוא מסך שוכב או אנכי multitouch  עם סביבת surface של מיקרוסופט. יש עד rn50 נקודות מגע בו זמנית.  מיועד לעבודה במקביל של אנשים בו זמנית. 
 

לפטופ מסדרה 9

ללא ספק, גולת הכותרת של האירוע היה הצגת הלפטופ מסדרת 9 של סמסונג, מחשב נייד שהוא בעצם המתחרה הראשון ל macbook air גם בחומרה, בעיצוב ובמבנה מבוסס מסגרת אלומיניום. המארז מזכיר את חויית הפתיחה של אייפד… 

המחשב דקיק- 16 מ״מ, מסדרה 9 של ה notebooks של סמסונג עם משקל 1.3 ק״ג. למחשב יש בטריה חזקה שמאפשרת 5-7 שעות עבודה. 128 גיגה ssd עם דיסק 1.8גיגה. מחברים מתקפלים עם 2 מחברי usb3, מחבר מיקרו usb, מיני hdmi ומיקרו ethernet. עד 8 גיגה זיכרון נתמכים (יגיע עם 4 מובנה).  
 


מסגרת אלומיניום duralumin (מיועד למכוניות מירוץ ולתעופה תעשייתית) שחור ומוברש, מסך 13.3״ לד עם 400 ניטים ברזולוציה 1366 על 768. המעבד הוא i5 מהמעבדים החדשים sandy bridge, אורך החיים של ה ssd צפוי להיות לפחות 6 שנים, מעל לאורך החיים של הלפטופ עצמו. 


למחשבrn זמן עליה של 3 שניות הדלקה מ sleep. הדלקה ממצב כבוי לחלוטין 15 שניות. rnהפד מולטיטאץ׳ מצופה זכוכית, עם לחיצה פיזית לקליק. המקלדת מוארת מאחור וישrn זיהוי מתי יש אור חיצוני גם למסך וגם למקלדת.  

השיווקrn של הלפטופ יתבצע דרך רשת באג 7999₪ כולל מע״מ עם שלוש שנים אחריות לגרסא rnשל  windows 7 home premium. זמין בשבועיים הקרובים.  
השירות לניידים נעשה דרך ibm בישראל, שזה לדברי רפי חיון, מנכ״ל חיון, השירות המהיר והטוב ביותר בישראל. 
 
ולקינוח, DS Choi, הוציא מהתיק שלו את סדרת Galaxy של סמסונג, כולל הטבלט 10.1 וה-8.9" וכמובן גם את ה-Samsung Galaxy SII…

מעניין? חיון וסמסונג יציגו בתערוכת HT show בין 15-17 ליוני, האנגר 11, נמל תל אביב

לתגובות על השקות סמסונג וחיון מחשבים לחצו כאן


17:00
  /  
22.5.2011
  
מאת: עפר לאור

1