בגירסה 2.3.4 לאנדרואיד תהיה תמיכה בשיחות וידאו דרך Gtalk

הטיזר של גוגל הבטיח לנו הפתעה וזו אכן קיימה אותה כשפירסמה שבגרסת האנדרויד החדשה תשולב התמיכה בוידאו.

9:00
  /  
29.04.2011
  
מאת: אריה אושרוב

אז אחרי טיזר הלילה של גוגל בטוויטר שהבטיח לנו הפתעה להיום, קיבלנו את החדשה. גוגל הולכת לשחרר בימים הקרובים עידכון אנדרואיד לגירסת ה Gingerbread שמספרו 2.3.4. החדשה הגדולה היא תמיכה בשיחות וידאו צ'אט דרך ה-Gtalk. הראשונים לקבל את העידכון הזה (כמו תמיד) הם כמובן בעלי הנקסוס S.

בזמנו, לא מעט מבעלי הנקסוס S הופתעו לגלות שכמעט אין שימוש לאותה מצלמה קידמית שקיימת אצלם במכשיר. אז עכשיו זה הולך להשתנות בגדול. הקוד עצמו של העידכון כבר שוחרר לקהילה (AOSP) ולכן זה יגיע מהר מאוד באופן, לא רשמי, לבעלי הנקסוס S וחשוב מכך, זה יקבל פורטינג מהיר מאוד לשאר מכשירי האנדרואיד של שאר החברות. גוגל, אגב, הבטיחו שהעידכון הזה יגיע בסופו של דבר לשאר המכשירים שמרצים אנדרואיד 2.3+.

הנה הוידאו הרשמי המציג את היכולת החדשה:

 

רק להזכיר לכם למי שלא יודע שב 10-11 לחודש מאי הקרוב, גוגל עורכת את כנס Google I/O הרשמי ושם אני מבטיח לכם נקבל חדשות גדולות נוספות מבין אנדרואיד (אולי נקסוס 2S? אולי טאבלט נקסוס חדש אולי גירסת אנדרואיד חדשה 2.4?……)

 

 

השירות הזה מאפשר לנהל שיחת וידאו לא רק בין מכשירי אנדרואיד, אלא עם מגוון רב של שירותי גוגל שתומכים בשירות הזה כבר היום. על על מחשבי ה PC ומכשירי טאבלט 3.0 שכבר תומכים בכך.

הנה הקישור למי שרוצה להתקין את הפלאגין ליכולת הזאת על ה PC שלו:
http://www.google.com/chat/video

הוידאו שמסביר את השימוש בשירות מתוך הג'ימייל שלכם:

 

להמשך דיון בפורום


9:00
  /  
29.04.2011
  
מאת: אריה אושרוב

1