סמסונג מציגה שני טאבלטים חדשים ודקים יותר

על סמסונג אי אפשר להגיד שהיא קופאת על השמרים. אפל הוציאה מכשיר דק? סמסונג תוציא דק יותר ותזרוק גם עוד ...

19:30
  /  
22.03.2011
  
מאת: אלי חבוש

אחד המשפטים הזכורים לי מהראיון עם דוידי, מנכ"ל סאני תקשורת, יבואנית סמסונג מובייל בישראל, שנערך בתערוכת ברצלונה האחרונה (לראיון) הוא שחברת סמסונג תמיד תתן מענה למתחרותיה מכל כיוון. אם המתחרות יוציאו מכשיר זול, סמסונג תוציא זול יותר, אם המתחרות יוציאו מכשיר חזק, סמסונג תוציא מיד מכשיר חזק יותר ובכך תתן מענה מיידי לכל חברה מתחרה.

והנה, אנחנו יכולים לראות היום אישוש למדיניות הזו של סמסונג במסיבת העיתונאים שערכה החברה בתערוכת CTIA כשהיא הציגה שני מחשבי טאבלט, אפשר לומר חדשים, האחד בגודל 10.1 אינטש והשני בגודל 8.9 אינטש כמענה מיידי לחברת אפל שהציגה רק לפני חודש את האייפד 2 שלה.

את טאבלט ה 10 אינטש ראינו, או לפחות דגם ראשוני שלו, בתערוכת ברצלונה לפני כחודש וחצי כשהוא מריץ את מערכת האנדרויד 3.0 החדשה ומעבד כפול ליבה בתוכו. אלא שתוכניותיה של סמסונג השתבשו במקצת לאחר התערוכה כשחברת אפל הוציאה את האייפד 2. סמסונג לא הסתירה את הפתעתה ובדרך פלא כמעט רמזה מיד לאחר מכן על מכשיר חדש שהיא מתכוונת להוציא במהלך חודש מרץ.

אז מה ראינו היום?

ה 10 אינטש הפך דק יותר 

סמסונג הציגה מחדש את הגלקסי טאב 10 החדש כשהוא קיבל מתיחת פנים חדשה או בעצם כיווץ פנים לעובי קטן יותר ממה שהוצג בברצלונה לעובי הזהה לעובי של הגלקסי S2 החדש. אפל הציגה אייפד בעובי של 8.8 מ"מ? למה שהגלקסי החדש לא יהיה בעובי של 8.6 מ"מ?


הגלקסי טאב החדש דק יותר – 8.6 מ"מ

סמסונג הטמיעה במכשיר את ממשק touchwiz 4.0 שמעודכן למערכת ההפעלה החדשה של האנדרויד. בממשק החדש ניתן למצוא מרכזות מותאמות כמו המרכז החברתי שמאגד בתוכו את המיילים, הסטטוסים החברתיים ועוד, אפליקציית Memo שניתן לקשקש בה, מרכז קריאה חדש שבו התוכן יקפוץ לקורא, מרכז מוסיקה חדש בו ניתן לשמוע סאונד בסראונד בעזרת שני רמקולים במכשיר.

ממשק touchwiz חדש

עוד במכשיר:

שתי אנטנות WIFI 2GHZ ו- 5GHZ
HSPA ובהמשך מכשירים שיתמכו ב LTE ו- Wimax
סוללה 6800mAh
תמיכה בפלאש 10.
מצלמה קדמית של 2 מגה פיקסל

מוצרים משלימים

סמסונג גם משיקה מוצרים משלימים לטאבלט שלה – עט שאיתו ניתן לכתוב על הטאבלט ומחובר ב BT למכשיר, כך שאם ישנה שיחה נכנסת, העט רוטט.

עט חכם

תחנת עגינה עם רמקולים ותחנת עגינה עם יציאת HDMI לסרטים.

תחנת עגינה

כיסוי "ספר" למכשיר.

לא רק אפל יודעת לעשות כיסויים לטאבלט. גם אנחנו

סמסונג מתכננת להוציא את הטאבלט ב-8 ליוני השנה והמחירים שלו יהיו על פי הטבלה:

  

10 אינטש גדול לכם? קבלו גם 8.9 אינטש 

סמסונג אינה מאמינה ב"גודל אחד עבור כולם", אומר מנכ"ל החברה כשמוצג הגלקסי 8.9 אינטש. הטאבלט הקטן יותר הוא למעשה חיקוי של אחיו הגדול, במידות קטנות יותר. אותה מערכת הפעלה, אותו עובי עם סוללה של 6000mAh.

אין הרבה מידע נוסף כרגע על המכשיר הזה וסמסונג היתה חייבת להוציא עוד איזהשהו קלף מהשרוול והכל כדי לחבל קצת במכירות של אפל.

המכשיר ייצא בתחילת הקיץ. לא נאמר מתי בדיוק.

 

להמשך דיון במאמר 

 

 


19:30
  /  
22.3.2011
  
מאת: אלי חבוש

1