המוטורולה XOOM – פירעון חובות

בתערוכת CES האחרונה קיבלנו הצצה ראשונה ושטחית על הטאבלט החדש של מוטורולה. החלטנו שחובות חייבים להחזיר ובתערוכת ברצלונה ניגשנו במיוחד ...

17:00
  /  
24.02.2011
  
מאת: אלי חבוש

בתערוכת CES 2011 שנערכה בתחילת ינואר השנה, זכינו לראות לראשונה את הטאבלט הראשון שהריץ את מערכת האנדרויד החדשה – honeycomb הרי היא גרסה 3.0. הטאבלט הוצג אז על ידי חברת מוטורולה ונקרא Motorola Xoom. אלא שאז, ב CES, למרות שהייתם הראשונים לקבל הצצה למכשירים שמוטורולה הוציאו, ובראשם האטריקס, דווקא ה XOOM לא קיבל חשיפה ראויה וזאת בשל העובדה שמערכת ההפעלה אז לא היתה בשלה להצגה וכך ראינו רק סרטוני הדגמה שבוצעו על מכשיר ה XOOM.

אבל עכשיו, בתערוכת ברצלונה לסלולר שהסתיימה לפני פחות משבוע, החלטנו לפרוע את החוב הזה עבורכם ולקבל הצצה מעמיקה יותר על הטאבלט שעל פי כל התחזיות יתן פייט טוב לטאבלט של אפל ושל סמסונג שייצא אף הוא במהלך השנה.

ה XOOM, שאמור לצאת לשוק כבר בחודש מרץ השנה ושמחירו לא יהיה נמוך יחסית, ייצא עם אקססוריז משלימים אותם מוטורולה תשווק ביחד עם המכשיר כגון – מקלדת אלחוטית, נרתיקים ועמדת טעינה.

ל XOOM יש מעבד ליבה כפולה, מערכת הפעלה אנדרויד 3.0, מסך 10.1 אינטש, צילום וידאו 720p וניגון וידאו 1080p, מצלמה אחורית 5 מגה פיקסל ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל עם זיכרון פנימי של 32GB.

ל XOOM יש תקשורת WIFI ודור שלישי אולם למרות העובדה שניתן להכניס לתוכו כרטיס סים, המערכת אינה תומכת ואינה יכולה לבצע שיחות סלולריות.

להמשך דיון בפורום


17:00
  /  
24.02.2011
  
מאת: אלי חבוש